Ehsan_animator

یک فیلم بسیار بسیار جالب .... ایده ای برای ساخت شناور نظامی منحصربه فرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[size=18][color=red][b][align=center]یک فیلم بسیار بسیار جالب .... ایده ای برای ساخت شناور نظامی منحصربه فرد[/align][/b][/color][/size]

[b][align=center][color=blue]از دوستان عزیزم خواهش می کنم که حتما حتما این کلیپ را تماشا کنند تا بتوانیم بر روی استفاده ی نظامی از آن بحث کنیم[/color][/align][/b]
[align=center][b][color=green]از تماشای این کلیپ هرگز پشیمان نخواهید شد[/color][/b][/align]

[align=center][img]http://i.picasion.com/pic37/012b1d9c0eff3a79348cb3bc1d2db077.gif[/img][/align]

[align=center][url=http://www.mediafire.com/?9ezugd8g42p783r]برای دیدن کلیپ لطفا اینجا را کلیک کنید[/url][/align]

[align=center][color=red][b]دوستان عزیز لینک مرده اصلاح شد و اکنون در دسترس شماست... اگر موفق به دیدن فیلم مورد نظر نشدید مجددا بر روی لینک بالا کلیک کنید[/b][/color][/align]

[b][color=red][align=center].................................................[/align][/color][/b]
[color=red][b][align=center]اختصاصی فقط برای سایت میلیتاری[/align][/b][/color]
[align=center][b][color=red]استفاده از این کلیپ فقط با درج نام سایت مجاز می باشد[/color][/b][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احسان جان دستت درد نکنه .

این یک قایق سر پوشیده بود که بیشتر به منظور تفریح و سرگرمی ساخته شده است و در طراحی آن از شکل ظاهری و ارگونومی طبیعی بدن کوسه

استفاده شده است . مانور پذیری فوق العاده ای داشت . اما به نظر من اگر بخواهیم با همین ابعاد و جثه ، از آن استفاده نظامی کنیم ، مشکل اصلی در

این است که مکان حمل تسلیحات در کجا تعبیه شود ؟؟؟. و یا اینکه اصلا چه نوع تسلیحاتی مناسب این گونه شناور است . مشکل دیگر اینکه اگر حجم کلی

این شناور از این مقدار فراتر رود ، به دلیل نیروهای طبیعی وارده بر آن به احتمال زیاد از قدرت مانور آن کاسته خواهد شد . پس در مجموع فکر نکنم خیلی زیاد

در امور نظامی کارایی داشته باشد .

البته فکر کنم به منظور استفاده برای کامیکازه ، مورد مناسبی باشد . :mrgreen: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از دوستان عزیز

به نظر من اگه ابعاد این شناور کمی بزرگتر شود تا توانایی حمل سلاح ها و موشک های سبک را داشته باشد هر چند که ممکن است مانورپذیری آن کاهش یابد ولی قطعا از قایق پرنده بیشتر به کار می آید

توجه کنید که این شناور در ابعاد یک قایق می تواند هر لحظه که اراده کند در زیر سطح آب یا روی سطح آب با سرعتی بالا حرکت کند ..... مزیت بسیار بالایست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما که از اینا دارین همونی که هر سال تو رژه میاد فکر کنم ۲ نفریه یا یه نفره :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب چیز جالبی بود

من که خیلی لذت بردم از فیلم

دستتون درد نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

وسيله جالبي هست !

بيشتر الهام بخش يك جور سلاح موشك - اژدر يا اژدر -موشك هست .

موشكي را با سرعت پائين در نظر بگيريد كه قبل از خوردن به يك ناو به يك اژدر تبديل بشه و به زير آب بره ! يا برعكس اژدري كه قبل از خوردن به كشتي تبديل به يك موشك بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر مساله حمل تسلیحات را در نظر نگیریم ، در صورتی که این شناور از مواد استلیث استفاده کند ، با این قدرت مانور خوب و همچنین قابلیت فرو رفتن در زیر آب ، فکر نکنم بشود آنرا به راحتی شناسایی کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رانندگي و هدايتش كه خيلي آسون به نظر مي رسيد .دسته رو مي داد پايين غوص مي كرد . مي كشيد عقب ميومد بالا. اگر اينقدر كاربريش آسون باشه بهتريتن گزينه براي عمليات استشهادي و نيرو هاي بسيج هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اطلاعات خاصي در مورد طراحي- شركت سازنده و از اين جور چيزا در موردش داريد؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شركت سازنده ي خاصي فكر نكنم داشته باشه .... يه كارگاه فايبر گلاس با يه سري مهندس مكانيك و الكترنيك و كشتي سلز مي تونه اينو بسازه ...... چيز خيلي سختي نيست .... فقط موتور واترجت اين وسيله كه من ازش اطلاعي ندارم .... ولي دوستان به نظر من مي شه با الهام از اين شناور يك شناور نظامي وحشتناك كه كابوسي براي دشمن در عمليات چريكي باشد ساخته شود ..... به هيچ وجه هزينه ي بالايي هم ندارد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احسان جان داداش واسه منم دانلود نميشه/بيزحمت فايلو يه چك ديگه بزن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.