nasirirani

ايران پروژه «هارپ» را کليد زد

Recommended Posts

نفس این مطلب که مسولین به ضرورت تحقیق و پژوهش پی بردن خودش امر مبارک و میمونی هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای ول
هر جا از من سوال می شد به نظر شما ایران باید روی چه سلاحی کار کنه جواب من بود HAARP
یک سلاح خیلی خوب برای مقابله با نیروهای دشمن در خلیج فارس یا اقیانوس هند
این سلاح می تونه هم زمان مساحت وسیعی را تحت تاثیر خود قرار بده.
یکم اب و هوا رو اگر براشون طوفانی کنیم تمام عملیاتهاشون کنسل می شه
قربون HAARP
خدا کنه خیلی جدی برو بچه های نیروی دفاع پیگیر این پروژه باشند.

[quote]يه خالي بندي جديد از مسپولين محيط زيست !!!!

اخ اين شعرا چيه ميگن !!

ما هنوز توانايي باربر كردن ابرها رو با تزريق مواد توسط هواپيما نداريم !!! يه بار اينكارو كردند قرار بود توي يزد بباره اما ابرها توي پاكستان باريدند و كلي هزينه رو دست ما موند !!

[/quote]
برادر عزیز توانايي باربر كردن ابرها رو با تزريق مواد توسط هواپيما داریم
من به شخصه فیلمش رو دیدم از تو هواپیما با کلی کارشناس گرفته بودند اما یادم نمی اید کجا دیدم شاید تو تلوزیون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر عزيزان
من ديشب فهميدم(حداقل يكي از دلاپل) دليل اعلام اين موضوع چي بوده...
آفرين عالي بود... چون خيلي خوب هم جواب داده... :mrgreen: هموني كه مي خواستن شده...
انشاءا... ادامه هم داره...
از اونجا كه مي دونم نميشه گفت فقط به دوستان عرض مي كنم: [b]همه چيز اونطور كه به نظر مياد نيست.[/b]موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red][/color][size=24][/size]قطع به یقین استفاده از این تکنولوژی و تحقیق برای توسعه اون یکی از ضروری ترین نیازهای امروز سیستم دفاعی ماست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وای چه شود
یه زلزله 10 ریشتری بزنیم تل آویو
چه کیفی میده!
تمام عقده هامون خالی میکنه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

در مورد هارپ تا حال تائید نشده که توانایی اثر گذاشتن روی گسل های زمین رو داشته باشه ...

اصلا اون اطراف گسلی هست که بخوان روش تاثیر بزارن !؟‌

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك ن.كتهاي كه هست به نظر مياد اين امواج يك مقداري غير قابال كنترل باشن ممكن بر عكسم عمل كنن خيلي در كنترل نيستن
ولي تحقيق در اين رابطه كار عالي هستش به خاطر اينكه ممكنه در اينده ادامه حيلت يك كشور به اين دانش ها گره خورده باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام بر عزيزان
من ديشب فهميدم(حداقل يكي از دلاپل) دليل اعلام اين موضوع چي بوده...
آفرين عالي بود... چون خيلي خوب هم جواب داده... :mrgreen: هموني كه مي خواستن شده...
انشاءا... ادامه هم داره...
از اونجا كه مي دونم نميشه گفت فقط به دوستان عرض مي كنم: [b]همه چيز اونطور كه به نظر مياد نيست.[/b]موفق و شاد باشيد.
ياعلي[/quote]

MKE عزیز بي زحمت يه جنبه كوچولوشو توضيح بده ما از خماري در بياييم ! rolling_on_the_floor

F35 به نظر بنده اگر اين امواج قابل كنترل نبودن ، آمریکا روش سرمایه گذاری نمیکرد ، دلایلشم زیاده اگه خدایی نکرده یکی از اون زلزله ها بخوره تو سر خودشون و 1000 نفر تلفات بدن که فاتحشون خوندست با اون مردم سوسولشون ، البته شاید غیر قابل کنترل باشه ولی مطمئنا تا وقتی نتونن کنترلش کنن ازش استفاده نمیکنن ! rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این موضوع عدم دقت به این معنا نیست که مثلا به خود امریکا ضربه بزنه یا غیره بیشتر بحث روی این هست که مثلا در محدوده هدف چند صد کیلومتر اینطرفتر یا اونطرفتر هست و دلیل اون هم خود یونوسفر زمین هست که برخی اوقات نمی شه فهمید به چه شکل و زاویه ای امواج رو منعکس می کنه مثلا من یک اشاره ای کردم چند وقت پیش دو تا زلزله در زمان کوتاهی توی تهران افتاد یکی این ور تهران کانونش بود اون یکی اون ور تهران از لحاظ علمی کمی عجیب هست ولی خوب ممکنه مرتبط با این وسیله باشه.

به هر حال خیلی ها می گن این پروژه اصلا استفاده نظامی نداره و یا حتی اب و هوایی ولی من اعتقاد دارم همیشه این قانون بوده که یکی می اد و پاش رو فراتر از داشته های بشر می زاره و مرزهای علم رو میشکنه حالا اومدیم و یکی این کار رو در این مورد کرد بعد ما باید وایسیم و فقط تو سر بزنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اپرا جان باهات موافقم ! :mrgreen:
چند صد کیلومتر این ور یا اون ور خیلی مهمه ممکنه به منافع آمریکا و متحدانش ضربه بزنه و این مربوطه آمریکا میشه ! rolling_on_the_floor

اتفاقا مسئولین ما هم به این نتیجه رسیدن که این هارپ برای ما خطرناکه و به همین دلیله که به فکر درست کردنش افتادن ، مطمئنا هم هدف نظامی هست و هم غیر نظامی ( یه خرده نظامی بیشتره ) ! rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هارپ هیچ تاثیری در ایجاد زلزله نداره و نخواهد داشت ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باسلام.این آمریکا وروس انقدربیجنبن که ازهمه چیزتومصارف نظامی واستعماراستفاده میکنن............................. :mrgreen: rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به قول مصطفی ان شا الله که گربس سرهنگ واریور.
ولی تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اپرا جان چيزكي خيلي معني ميده مثلا اون چيزكي حتما نبايد كه نظامي باشه شايد از يك كار غير نظامي خواستن همچين چيزي درست كنن و همه رو بترسونن در حالي كه هدف پروژه يك چيز ديگه بوده ولي خودم به شخصه اعتقاد دارم كه اين پروژه اهداف نظامي زيادي واسش پيش بيني شده و در تلاشند بهشون برسند كه انشاالله نميرسند ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.