LAST-WAR

راکت کاوشگر-4،الهام گرفته از چه موشکی؟ (بدون شرح)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اميدوارم كه همشون بتونن افتخاري براي كشور باشن ( من خيلي از موشك ها سر در نمي ارم !!‌)
درمورد عكسها هم من هم بيشتر عكسها رو نمي تونم بگيرم تازه از اي دي اس ال هم استفاده مي كنم
ولي اون عكسي كه انگار كلاهك داره از موشك جدا ميشه خيلي جالبه
اطلاعات فني هم ازش در دسترس هست ؟
از زحمت دوست عزيز نويسنده تشكر ميكنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه اصولا ساخت موش كهاي ما از 2الي 3 نمونه الهام گرفته شده كه هر كدومشون پيشرفته تر ميكنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيزي كه گفتين :واقعا ما بشر دو پا چرا همچین چیزایی می شازیم که هم نوعامون بکشیم
بايد بگم كه انسان چون در جهاني محدود و با امكانات محدود بدنيا اومده براي به دست اوردن غذا زمين و هر چيز ديگر كه امتياز محسوب ميشه به تقابل با نوع خود بر ميخوره و اين هم در انسان و حيوان و گياهان ميشه با چشم غير مسلح ديد :cry: حالا اگه حوا سيب نميخورد دنيا به آخر كه نميرسيد اين همه بدبختي هم نميكشيديم واسه يه علف و همديگه رو بكشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

واقعا ما بشر دو پا چرا همچین چیزایی می شازیم که هم نوعامون بکشیم

واقعا چی می شد که تو دنیا همه مثل بچه ی آدم کنار هم زندگی می کردن ( که چی نفت یه کشور بدزدیم که ماشینای 8 سیلندرمون تو خیابونای شلوغ بمون پشت ترافیک ؟!!!)

من که هدف جنگ ها رو نمی فهمم ولی ضرورت داشتن سلاح و کاملا می فهمم
[/quote]

با سلام

بازم قربونت که ضرورت داشتن سلاح رو میفهمی !!
ببین اخوی وقتی یک پیدا میشه و سلاح رو میسازه که بکشه، غارت کنه و به اسارت بگیره ، یکی هم واس باشه که سلاحی بسازه تا کشته نشه ، غارت نشه، و به اسارت گرفته نشه . ها !!

اینو چی . گرفتی؟؟

----------------------------------------------ناراحت نشی داداش. ولی من فقط فکر کردم که شاید روحیه لطیفی داری یا اینکه کتاب شعر زیاد میخونی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقایون و خانمها این تاپیک در مو رد یک موشک تحقیقاتیه پس لطفا در مورد ضرر زیان موشک نظامی بحث نکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدايي اين همه موشك خاك بخوره حيف نيست يه جنگ را بيافته بين ايران امريكا رژيم غاصب بينيم چند چنديم :cry:
من باید حداقل 50 پست برای مشاهده این انجمن داشته باشم پس اگه بي ربط مينويسم خرده نگيريد :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يه سوال!

رئيس جمهور حدود دو سال پيش از ساخت ماهواره بر 16 موتوره خبر دادند...

با توجه به موتور ماهواره بر سيمرغ كه 4 موتور سفير را كلاستر كردن آيا ماهواره بر 16 موتوره ايران از 4 موتور ماهواره بر سيمرغ تشكيل خواهد شد!؟

و يا از 16 موتور سيمرغ!!؟ icon_cheesygrin

چون بايد 1395 ماهواره صدا و سيما(قائم) هم با وزن 1.8 تن پرتاب بشه!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین سایتی که اینجا معرفی شده فکر می کنه ماهواره بر 16 موتوره همون سفیر بی باشه که بهش بوستر اضافه کردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موشك ماهواره بر با تعداد موتور زياد، چيز عجيبي نيست. ماهواره بر با 27 موتور icon_cheesygrin
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2011/04/634059_orig.jpg
منبع:
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1282868

بنده جايي نديدم، گفته باشند ماهواره قائم با پرتابگر داخلي پرتاب بشود!

Aspahbod گرامي راجع به كدام سايت صحبت مي كنيد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام الان ايران با استفاده از موتور هاي نودونگ كره اي و و مشتقات ان واحتمالا با موتور اس اس 4 روسي اهداف فضايي و نظامي شو گسترش مي ده اولا ايا مستقلا مي تونيم موتورهايي قوي تر از ان ها درست كنيم ودر ثاني ايا اين توانو داريم كه با كلاستر همين موتورها وموتورهاي سوخت جامد موشكي 3 مرحله اي براي اهداف نظامي و فضايي كنيم؟؟؟؟؟؟ icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بنظرتون برد نهایی ماهواره بر سفیر وسیمرغ چقدره ؟ واینها در صورت شلیک به طرف هدف از چه معیاری واطلاعاتی استفاده میکنن واونو هدایت میکنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.