ANGEL_of_WAR

خداحافظی ایرانیان با اینترنت!

Recommended Posts

[color=red]از ابتدای شهریور؛ اینترنت ملی جایگزین اینترنت جهانی می شود[/color][size=18][/size]

رضا تقی پور در حاشیه نشست هم اندیشی و راهبردی طرح ملی خرید اعتباری (میزان) در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما، در پاسخ به خبر نگار اقتصادی فارس در خصوص شبکه اینترنت ملی گفت: “طبق برنامه ریزی زمانبندی شده چارچوب کلی این شبکه تعیین شده است و طراحی مفهومی آن نیز به پایان رسیده است.”

وی ادامه داد: اجرای جزئی این شبکه نیز در شهریور ماه سال گذشته صورت گرفت همچنین در حال حاضر بسیاری از دستگاه های دولتی برای برقراری ارتباط بین دفاتر خود از اینترنت ملی استفاده می‌کنند و همچنین برخی از مدارس نیز از اینترنت ملی استفاده می‌کنند.

وی افزاود تاکنون به کاربران خانگی اینترنت ملی ارائه نمی شد و شاید به این دلیل برای مردم ملموس نبوده است اما از ابتدای شهریور امسال اینترنت ملی جایگزین شبکه اینترنت جهانی خواهد شد. وی در ادامه گفت، هم‌اکنون متقاضیان اینترنت ملی (اینترانت کشوری) می‌توانند برای اخذ این سرویس به مخابرات‌ استانی مراجعه نمایند.

وزیر ارتباطات در ادامه تأکید کرد: از شهریور سال جاری نیز شرکت های ارائه دهند سرویس های اینترنت تنها می توانند اینترنت ملی یا همان اینترانت کشوری را ارائه دهند.

به گفته وی این شبکه طبق پیش بینی‌ها ظرف دو یا سه سال آینده به شکل مطلوب خواهد رسید.

تقی پور افزود: با اجرای این شبکه اینترنت و سرویس های متنوع اینترنتی ارزان قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد. همچنین مباحثی چون امنیت و حفظ اطلاعات در درون کشور نیز با اجرای اینترنت ملی تحقق می یابد.

وی پایدار کردن شبکه اینترنت ملی و استفاده از اطلاعات ذخیره شده در آینده را از دیگر مزیت های آن دانست.

http://www.winbeta.net/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C/
...........
تا شهریور بیاین با صلح وصفا در کنار هم باشیم! :(
با دوستای فیس بوک هم کم کم خداحافظی بکنیم! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]وزیر ارتباطات در ادامه تأکید کرد: از شهریور سال جاری نیز شرکت های ارائه دهند سرویس های اینترنت تنها می توانند اینترنت ملی یا همان اینترانت کشوری را ارائه دهند.
[/color]

[b]نمیدونم چی بگم ولی اگر حقیقت داشته باشه باید در همین میلیتاری خودمون هم گل بگیریم ! واقعا اگر این اتفاق رخ بده باید بساط رو جمع کنم برم سبزی فروشی بزنم .

ضد حال عجیبی زدی به ما میخوام بشیینم این وسط زار زار گریه کنم ! [/b] :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه ايرانيان تنها مجاز به ثبت نام و استفاده از اينترنت ملي هستند و هر كسي كه ميل نداشته باشد از اين اينترنت استفاده كند ميتواند گذرنامه رايگان دريافت و از كشور خارج شود!

اينترنت رستاخيز ملي ايران!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس بلعخره شمارش معكوس شروع شد، ده، نه، هشت، هفت، شش، پنج، چهار. .............. :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عمرآ چنین طرحی رو اجرا کنند.اما اگرم قرار شد اینترنت ملی راه بیفته مانع دسترسی کابران ایرانی به سایر سایت ها و وبلاگ های خارجی نخواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا 99/9٪ دورغ 13 است. بجز فروم ها و چند وبلاگ در هيچ سايت خبري اثري از اين همايش يا صحبت هاي وزير نيست...

خيالتون راحت...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قبلا گفته شده بود قراره یک شبکه بسیار پرسرعت اینترانت ملی بر پایه بستر فیبر نوری برای انجام تبادلات سنگین دیتا که با اینترنت کند فعلی قادر به انجام نیست به عنوان مکمل و با قیمت بسیار پایین عرضه بشه

این شبکه ی مکمل در کنار اینترنت جهانی خدماتی مانند خدمات تلویزیون های کابلی(بیشتر کانال های پولی مانند شبکه ورزش و....) ویدوکنفرانس ها دانلود نرم افزارها و محصولات چند رسانه ای سنگین و ............را بر عهده می گیره

گفته شده بود اینترانت ملی با توجه به سرعت بسیار بالا ای که خواهد داشت باعث افت محسوس قیمت اینترنت جهانی هم خواهد شد....

ولی اینکه گفته شده جایگزین شبکه جهانی اینترنت فکر کنم شیطنتی شده باشه........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اگر این طرح عمی بشود و اجرا شود برای سرچ اطلاعات به روز چه باید کرد ؟ فکر کنم از الان باید مشغول ذخیره سازی صفحات وب بر روی هارد دیسک شد دیگه . . . . :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دل ما به همین اینترنت خوشه
اگه اینطور بشه اینقدر استقبال مردم کم بشه که مجبور بشن دوباره جهانیشم راه بندازن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
يه بنده خداي مهربوني پيدا نمي شه بياد به ما بگه اينجا ديگه چه خبره ؟؟
اينترنت ملي ديگه چيه ؟؟؟ :( :oops: icon_eek
مگه اينترنت ما جز از رو دست هم كپي كردن و دزديدن مطالب سايت ها و وبلاگاي ديگه چيزي هم داره ؟؟
يك سوال :
مثلا يك ديوانه اي مثل من بخواد بره اطلاعات جديد در مورد يك موضوعي سرچ كنه تا بلكه بتونه يه چيزي جديد و به روز و تازه - نه سرقتي !!- گير بياره بايد به همون اينترنت ملي بره ؟؟
آقا هفته پيش براي سامانه هلفاير سرچ رو زدم به خدا 50 سايت و وبلاگ آورد همه و همه از همون خط اول تكراري !!!
مخم سوت كشيد
ناچار شدم برم اين سايت هاي انگليسي - اگرچه سواد ترجمه درست و حسابي هم ندارم - اما با كمك مترجم گوگل يه چيزايي واسه فقط خودم حالي م شد .
حالا اگه بخوان اينترنت ملي رو جايگزين اينترنت جهاني كنند امثال من چه كنيم ؟؟

تو رو خدا بگيد شايعه ست - حقيقت نداره - واقعا حقيقت داره ؟؟؟؟ :( :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://itna.ir/vdcdfk0f.yt05z6a22y.html

http://www.softgozar.com/WebPage/News.aspx?Id=4798

.........
یعنی دروغ 13 هست؟ یعنی سایت های دولتی و معتبر هم دروغ 13 میگن؟ :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.