ColonelShak

مشکل اپلود در سایتهای اپلود فایل

Recommended Posts

با سلام

دوستان متخصص در این زمینه لطفا راهنمایی بفرمایند :

اینترنت من به صورت دادن یوزر و پسورد در ابتدای باز کردن مرورگر ها به شبکه متصل می شود و از هیچ نوع کانکشنی استفاده نمی کند - تنظیمات هم با دادن ای پی در قسمت تنظیمات و دادن ادرس مربوطه انجام می شود .

برای اتچ کردن عکس در ایمیل باید در هنگام پر شدن لودینگ عکس یا فایل دوباره گزینه یوزر و پسورد رو اوکی کنم - و دوباره برای اولین فایل یا عکس لودینگ از اول انجام می شود و فایل اپلود می شود - در بسیاری از سایتها اپلود فایل جدیدا بنده بعد از لودینگ اول و اوکی کردن دوباره یوزر و پسورد لودینگ دوم 0% باقی می ماند !!!!

از هیچ شیلترشکن یا وی پی ان هم نمی شود روی این اینترنت استفاده کرد !

دوستان چاره چیست ؟

راهنمایی کنید تا سیل عظیم فیلم ها و مقالات پی دی اف به سایت میلیتاری سرازیر شود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
شما از چه طريقي كانكت ميشي اينترنت(داليال اپ.اي دي اس ال.وايمكس.....)
ويندوزت چيه
انتي يا فاير والت چيه
فقط تو فيلم و عكس مشكل داري يا آپ لود بقيه فايلا مشكله؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ADSL دارم با سرعت 512 - ویندوز XP SP2 - انیت ویروس ندارم ولی AVG استفاده می کنم معمولا - اشکال از این برنامه ها نیست به نظر من تنظیمات پروکسی داره ؟ پورته من 80 است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
شايد اشكال از تنظيمات مودم اي دي اس ال باشه شما مودم رو بزار روي بريج و كانكشن رو تو خود ويندوز يساز شايد درس شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:evil:

[b]
کلنل جان از AVG استفاده میکنی !!
باید موقع استفاده از فیلتر شکن و وی پی ان فایروال را در حالت خاموش بگذاری

کلا پیشنهاد اول من اینه که مودمت را طبق نظر دوستمون hexman روی بریج تنظیم کن تا کانکشن داشته باشی روی ویندوزت

دوم اینکه اون آنتی ویروس را عوض کن برادر AVG خیلی گیر میده ، بعضی از سایت ها رو هم که مضر تشخیص بده بلوک میکنه . ( نود 32 اینترنت سکوریتی نصب کن بهترین آنتی ویروس در زمینه شرینگ)

[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه سر به تنظيمات مودم بزن
زنگ بزن از شركت اي دي اس ال و بعد شماره هاي دي ان اس رو بگير و دستي وارد كن.
مودم و كامژيوترو ريستارت كن.
احتمالا مشكلت حل ميشه.
اگه نشد زنگ بزن شركت بگو يوزتو ريستارت كنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون دوستان ولی کلا من برای وصل شدن به اینترنت انگار به سرور اصلی از طریق شبکه متصل می شم ! من هیچ کانکشنی برای کانکت شدن ندارم ها ! وقتی مرورگر باز میشه یوزر پسورد می خواهد از من . ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]آهاااااا
من الان متوجه شدم منظورت چیه

این منظورت نیست احتمالا؟
[align=center]
[img]http://upload.tuningtalk.com/upload/untitled0.jpg[/img]
[/align]
کلنل جان نگران نباش هیچ مشکلی نداری

این اشکال از اون سایته

منم چند وقتی داشتم

من از متن سوالت متوجه نشدم یه کم گمراه شدم
[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه من با اون سایت مشکل ندارم - سیستم اینترت من همین شکلیه برای وصل شدن ! اینجا باید یوزر پس بدم تا کلا وصل بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلنل شما بايد كانكشنتو از حالت اتوماتيك خارج كني.
براي اين كار بايد تنظيمات مودم رو بلد باشي.
اگر بلد نيستي شركت موظفه اين كار رو برات انجام بده.توي يكي از گزينه ها بايد مودم رو تو حالت بريج بزاري و بعدش وي پي اي رو صفر و همچنين وي سي اي رو 35 تنظيم كني.
در كل اينا رو خوده شركت ميتونه برات تنظيم كنه.چرا مشكلتو به اونا نميگي؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]كلنل شما بايد كانكشنتو از حالت اتوماتيك خارج كني.
اگر بلد نيستي شركت موظفه اين كار رو برات انجام بده.توي يكي از گزينه ها بايد مودم رو تو حالت بريج بزاري و بعدش وي پي اي رو صفر و همچنين وي سي اي رو 35 تنظيم كني.
در كل اينا رو خوده شركت ميتونه برات تنظيم كنه.چرا مشكلتو به اونا نميگي؟[/quote]

ممنون - والا به من فقط یک کاغذ دادن برای تنظیمات شبکه ! حالت بریج چه فرقی می کنه ؟ مفید تره ؟ من در کل از هیچ نرم افزار دانلود و افزایش سرعت هم نمی تونم استفاده کنم . حتی انتی ویروس رو هم نمی تونم اپدیت کنم !!!! هی گیره تنظیمات پروکسی میده به من . ؟ ؟ ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]كلنل شما بايد كانكشنتو از حالت اتوماتيك خارج كني.
در كل اينا رو خوده شركت ميتونه برات تنظيم كنه.چرا مشكلتو به اونا نميگي؟[/quote]

ممنون - والا به من فقط یک کاغذ دادن برای تنظیمات شبکه ! حالت بریج چه فرقی می کنه ؟ مفید تره ؟ من در کل از هیچ نرم افزار دانلود و افزایش سرعت هم نمی تونم استفاده کنم . حتی انتی ویروس رو هم نمی تونم اپدیت کنم !!!! هی گیره تنظیمات پروکسی میده به من . ؟ ؟ ؟[/quote]

بريج به معناي ساده يعني اينكه شما هر بار براي كانكت شدن خودت اقدام ميكني و ديگه احتياجي به تاييد كردن در حين وب گردي نداري.در اصل كانكت اتوماتيك رو غير فعال ميكنه.
در ضمن احتمالا شبكه شما در مشهد محدوديتهايي رو داره يا بهتر بگم همون شركت پپ شما.اونوقت ما تو تهران نشستيم ميگيم لنگش كن :evil:
پراكسي جايي هست كه شما از اون ميگذرين و وارده دنياي نت ميشين.اگر بتونين يك شماره پراكسي( منظور همون اي پي و پورت ميباشد)از شركتتون بگيرين كه محدوديتهاي كمتري داشته باشه بيشتر مشكلاتتون حل ميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.