Stuka

کليپ هاي جالب از صحنه هاي نبرد در هشت سال دفاع مقدس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[b]نه بابا انگار اشتوکا علاوه بر آرشیو صدا و سیمای ایران به آرشیو عراقیا هم دسترسی داره icon_cheesygrin

توی اون کلیپ اولی که با استرلا میگ رو میزنن من که واقعا از دیدن این صحنه ها وحشت کردم. واقعا دل و جرات میخواد که با کمترین امکانات زیر این همه آتش و هواپیما مقاومت کنی تازه پوزه تمام جهان(شرق و غرب) رو هم به خاک بمالی

توی کلیپ RPG هم معلومه که درگیری خیلی نزدیکه چون کسی جرات سر بلند کردن نداره و از زاویه پرتاب نارنجک ها معلومه خیلی به هم نزدیکن

در کلیپ حمله به نفت کش هم اون برادر فرمانده چه باحال گرا میده و ابراز احساسات میکنه

در کل عالی بود من بجز دوسه تا بقیه کلیپ هارو اصلا ندیده بودم. لطفا تا میتونی از این کلیپ ها واسه بچه ها بزار

در ضمن اگه زحمتی نیست و در دسترس داری لینک با کیفیتشون رو هم بزار [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا جاي تشكر داره.دستت درد نكنه اشتوكا جان.

جوري با اب و تاب هر كليپي رو توضيح ميدن كه ادم دلش ميخواد مانيتور رو بخوره... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه اشتوکا جان! بسیار جالب بود!

کلا کیف کردم با اون کلیپ کشتی زنی!! یعنی نمی دونم هر چی که توش جنوبی ها دست دارن یه حس خاصی بهم دست میده! (یه وقت فک نکنین نژاد پرستما!!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از دوستان.

[quote]

کلا کیف کردم با اون کلیپ کشتی زنی!! یعنی نمی دونم هر چی که توش جنوبی ها دست دارن یه حس خاصی بهم دست میده! یه وقت فک نکنین نژاد پرستما[/quote]

بدجوري بنده خدا رو جو گرفته بود, جالبش وقتي بود که ترکش راکت ها ,خودش رو هم گرفت !

هدف قرار گرفتن هليکوپتر عراقي :
در جريان آزاد سازي خرمشهر, يک فروند هليکوپتر MI-8 عراقي به اشتباه هنگام فرار, به سوي خاکريز رزمندگان پرواز ميکنه ! که مورد اصابت قرار ميگيره و در داخل ميدان مين سقوط ميکنه, منتها سه خدمه اون توسط رزمندگان از داخل ميدان مين, زنده بيرون کشيده ميشوند .

[url=http://www.mediafire.com/?nus8xsi50sa6uwc]از اينجا دانلود کنيد[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Stuka دستت طلا - فقط یک عکسی هم از هر کلیپت بزار اینجوری خیلی جذاب تره . با KM player با کلیدهای Ctrl+a میشه عکس گرفت و در پوشه مخصوص در Doc ذخیره میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالی

با سلام

با تشکر ویژه از اشتوکای عزیز. دست گلت بابت این تاپیک زیبا درد نکنه icon_cool icon_eek :rose:

دوستان توجه و عنایت به این مهم داشته باشند که این نمونه ها تنها و تنها نمی از اقیانوس بی کران رشادت و حماسه رزمندگان دفاع مقدس هست که فقط از انگیزه سرشار و مقدسشون که فقط و فقط برای اسلام و انقلاب و کشور عزیز مون بود و اخلاص و همت مثال زدنی نشأت میگیره .

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی زیبا و خاطره انگیز بود .

دست گلتون درد نکنه

...................................................................................................

از خون جوانان وطن لاله دمیده ازماتم سرو قدش سرو خمیده
در سایه گل بلبل از این غصه خزیده گل نیز چو من در غمشان جامه دریده

....................................................................................................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه stuka ‎. واقعا چه کارهای بزرگی که رزمندگان ما با شجاعت تمام انجام میدادند . اگر تو اون صحنه بمب خوشه ای من بودم در جا سکته رو میزدم. شرایط امروزه ما جوون ها رو ضعیف بار آورده است . ( از جمله خودم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر اشتباه نکنم میل 8 که فرمودید درست فرار میکنه و برای عراقیهای محاصره شده که مهمات نداشتن، مهمات حمل میکرده که به دلیل حجم بالای آتش موفق به فرود نمیشه و در حالی که از آتش ایرانی ها (آرپی جی و تیربار) سعی میکنه با مانور جاخالی بده مهماتشا از همون بالا میریزه پایین که خیلیاش بدست رزمنده های ما میفته... بعدشم که در حال برگشت بر اثر نقص فنی (نقص بر اثر اثابت تعداد بی شماری گلوله ایرانی ها بر بدنه) در فاصله کمی Crash land یا فرود اضطراری محکم میکنه (سقوط نمیکنه)

به نقل از مستند سیما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان که فیلمو دیدم بعد از دانلود فهمیدم که اون نیست... اشتوکا جان اگه اونی که گفتما داری بگذار. اونم مال صدا و سیماس... خیلی باحاله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]Stuka دستت طلا - فقط یک عکسی هم از هر کلیپت بزار اینجوری خیلی جذاب تره . با KM player با کلیدهای Ctrl+a میشه عکس گرفت و در پوشه مخصوص در Doc ذخیره میشه .[/quote]

سعي ميکنم از اين به بعد عکس هاي مربوط هم اضافه کنم. منتها خيلي از کليپ ها کيفيت مناسبي ندارند حتي قبل از تبديل , و عکسشون خيلي مفهوم نيست ...

[quote]بسمه تعالی

با سلام

با تشکر ویژه از اشتوکای عزیز. دست گلت بابت این تاپیک زیبا درد نکنه rose rose rose

دوستان توجه و عنایت به این مهم داشته باشند که این نمونه ها تنها و تنها نمی از اقیانوس بی کران رشادت و حماسه رزمندگان دفاع مقدس هست که فقط از انگیزه سرشار و مقدسشون که فقط و فقط برای اسلام و انقلاب و کشور عزیز مون بود و اخلاص و همت مثال زدنی نشأت میگیره .

یا علی مدد.[/quote]

خواهش مي کنم نجف جان, خيلي خوشحال شدم که شما رو دوباره در اينجا ميبينم و حتما همين طور هست اينها فقط فيلم هست و هيچ وقت نشان توانايي بيان کردن اون لحظات و ايثارها رو نداره .

[quote]اگر تو اون صحنه بمب خوشه ای من بودم در جا سکته رو میزدم. شرایط امروزه ما جوون ها رو ضعیف بار آورده است[/quote]

من که از پشت مانيتور هم ميترسم ! اگر نگاه کنيد هيچ اثري از ترس و دستپاچه شدن توشون نميبينيد !

[quote]الان که فیلمو دیدم بعد از دانلود فهمیدم که اون نیست... اشتوکا جان اگه اونی که گفتما داری بگذار. اونم مال صدا و سیماس... خیلی باحاله
[/quote]

فکر کنم قبلا يه جايي ديدمش ميگردم دنبالش حتما .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]روزي ز سر سنگ عقابي به هوا خواست[/color]

يک کليپ کمياب از نيروي هوايي عراق (لاشخورهاي بعثي ) در جريان جنگ !
کليپ زير در مورد نيروي هوايي عراق در جريان جنگ ميباشد, ميتونيد هواپيماهاي مختلف از سوخو تا ميگ تا توپولف رو ببينيد, اما نکته, صحنه هايي از دوربين هواپيماهاي عراقي در هنگام بمباران مواضع خوديست, چيزي که ديده ميشه يک کارخانه و يک پل روي رودخانه که محلش معلوم نيست منهدم ميشود .

[url=http://www.mediafire.com/?lk8tcetyqs4ey9i]از اينجا دانلود کنيد[/url].

بهرحال جنگ هست و هميشه اوضاع بکام نيست .

[color=red]بسيار مني کرد و ز تقدير نترسيد بنگر کزين چرخ جفا پيشه چه برخواست ...[/color]

راستي از آن نيروي هوايي قدرتمند و آن ميگ هاي مغرور که همه روي جهان زير پرشان بود چه مانده باقي ? هيچي ! بجز جنازه زنگ زده شان که الان زير آفتاب عراق روي بيابان پراکنده است. گويي هيچ وقت همچنين نيرويي نبوده است ! از طنز روزگار لامروت اين است که برخي از هواپيماهاي عراقي که روزگاري روي سر مردم ايران بمب و موشک ميريختند و با هواپيماهاي ما در آسمان جدال ميکردند, هم اکنون در ايران و منقش به پرچم کشومان هستند ! براستي که اين روزگار به هيچ کسي وفا نکرد و اگر خيام الان زنده بود ميگفت :
ميراژ که همه عمر فانتوم مي گرفتي *** ديدي چگونه گور ميراژ گرفت

[img]http://pictures.salem-news.com/d/917-2/Iraq+jet+fighters+row+of+tails_1200.jpg[/img]
و
[img]http://www.irandefence.net/gallery/data/501/4014derelict.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلم یه حال اون همه هواپیما میسوزه... هر چند قدیمی! یکیشا بدن به من تمیزش کنم بگذارم تو حیاط هر روز ببینمش!

این عراقیا اگه عقل تو کلشون بود تمام این قراضه هواپیما ها را میفرستادن برای موزه جنگ و ذوب کردن و برداشتن قطعات فلزی یا Scrapping و ... نمیذاشتن اینطور آفتاب بخوره و بپوسه...

یک کلیپ دیده بودم روی اینترنت از یک آبرامز که یک میگ 29 عراقی بدون ارابه فرود که کف خواب روی کویر بود رو زیر میگیره و له میکنه و خدمش یوهو میکشن! این چیزیه که سر نیروی هوایی عراق اومد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نبرد با تانکهاي عراقي در زير آتش خمپاره

[url=http://www.mediafire.com/?s560mo4um36dx5s]از اينجا دانلود کنيد[/url].

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.