nasirirani

كشنده ترين ضربه ايران به امريكا در جنگ؟ ؛ نظر سنجي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسمه تعالي

با سلام

به نظر شما در يك جنگ سراسرى كشنده ترين ضربه ايران به امريكا چه خواهد بود؟

[color=#4b0082]منتقل شدSHAHABESAGEB [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بستن شاهرگ نفت دنیا وحملات سایبری به مراکز اقتصادی امریکا اونو به زانو در میاره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حملات موشک های بالستیک خلیج فارس قیام-1 سجیل-2 و... درسته كه قوي ترين يبخش ما هستش اما خوب نمي تونه براي دشمن غافل گير كننده باشه مگه اينكه قاره پيما داشته باشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من بستن شاهرگ نفت دنیا وحملات سایبری به مراکز اقتصادی امریکا اونو به زانو در میاره[/quote]

دوست عزیز شما می دونی آمریکا قانونی در کشورش تصویب کرده که اگر کشوری با حملات سایبری به آمریکا حمله کند ، آمریکا آن کشور را بمباران هسته ای خواهد کرد ؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر من بستن شاهرگ نفت دنیا وحملات سایبری به مراکز اقتصادی امریکا اونو به زانو در میاره[/quote]

دوست عزیز شما می دونی آمریکا قانونی در کشورش تصویب کرده که اگر کشوری با حملات سایبری به آمریکا حمله کند ، آمریکا آن کشور را بمباران هسته ای خواهد کرد ؟؟؟؟[/quote]

آقا احسان اگر از تصويب همچين قانوني مطمئني بي زحمت منبعش هم بذار تا بريم ببينيم جريان چيه. حقيقتش يه كم باورش سخته.
در مورد راهكار هم به نظر من بهترينش هدف قرار دادن ماهواره هاي نظامي و مخابراتيه و البته جاسوسي كه فعلا ما تواناييش رو نداريم در حجمي كه بتونه به آمريكا آسيبي جدي برسونه همچين كاري بكنيم.
موشكهاي ضد ماهواره برد بسيار بالايي بايد داشته باشن و از اون خيلي خيلي مهمتر بايد دقتي فوق العاده داشته باشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز شما می توانید به منبع زیر مراجعه نمایید
[url=http://ali70.com/8072]ابنجا کلیک کنید[/url]

در صورت حمله ی سایبری به نقاط فوق حساس ، آمریکا کشور متخاصم را مورد حمله ی نظامی و بمباران هسته ای قرار خواهد داد

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که آمریکا در آینده ی نزدیک برای پیشبرد اهداف شوم خود در جهان نیاز به یک " شوک و بهت " دیگر دارد که این خودزنی را اینبار در زمینه ی سایبری انجام خواهد داد تا یک 11 سپتامبر دیگر ولی در حوزه ی سایبر خلق و بهانه برای لشکر کشی این کشور مهیا شود
تصویب این قانون هم در همین راستا انجام شده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.