Recommended Posts

حرف این عربا رو زیاد جدی نگیرین هر چند وقت یکبار یه چیزی میپرونن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان در مقاله عنوان شده كه بمب قاصد دو تن وزن داره عدد دو تن صحيحه يا هزار پوند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

AMIRTOMCAT عزیز من حرفی از وهابی ها نزدم گفتم مسلمان نه وهابی کشتن وهابی ها اشکالی نداره چون به اسلام و پیغمبر زیاد ظلم کردند و دارن می کنند .

اخه اكثر عرب هاي حوضه خليج وهابي هستند :lol:
به خصوص در امارات و عربستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اين پيشرفتها مربوط به ده سال پيشه.كه با توجه به اقتضاي زماني رونمايي مي شن.در حال حاضر طرحهاي پيشرفته تري روي ميز كار مهندسين ما مي باشد.من جايي خوندم كه كاوشگر 1 سال 77 طراحي و ساخته شده كه اخيرا با ساخت سيستم كنترل زميني پرتاب شد.مطمنا پيشرفتهاي نظامي و غير نظامي ما محدود به ساخت چند نوع موشك و بمب نيست و عوامل مهمتري از اينها جزو عوامل بازدارنده ماست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شايد منظور اين بابا پيش بيني 35 سال آينده از نگاه امروز بوده.ولي ما 10 سال آينده قدرت اول نظامي منطقه هستيم. كشور عربستان و امارات عربي به دلايل زير بسيار آسيب پذيرند: - كشور عربستان داراي تاسيسات و پايگاههاي نظامي متمركزه و دسترسي به اونها بسيار ساده است. - كشور امارات هم عمق سرزميني بسيار پاييني داره و سروته اش رو ميشه با يك حمله موشكي...نه موشك زياده با چند تا قبضه خمپاره هم اورد. تازه اين دوتا كشور به اندازه تجهيزات نظاميشون آدم ندارن كه بتونه از اونها استفاده كنه. بعلاوه اقتصاد وابسته عربها در گرو امنيت كامله و تركيدن يه ترقه توي امارات و عربستان اوضاع اقتصادي اونهارو داغون ميكنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين بدبختها دور گود نشستن و دارن ميگن لنگش كن.به خيالشون آمريكاييها هم مثل و انها مخشون پاره آجر ور مي داره. :lol: و لي كاش مي شد از يه موضع قوي ديپلماسي يا نظامي يه پخ به برادرهاي عربمون مي كرديم كه از بزرگترهاشون حساب ببرن. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينم تصوير همون سلاخ خودكارشكل كه بحثش بود ( تصوير متعلق به نمايشگاه نيروي انتظامي خراسان شمالي ، مهر 86 هست كه خودم گرفتم )

[align=center]تصویر[/align]

اينم لينك مربوط به تصاوير نمايشگاه
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2320

ديگه بحث‌هاي انحرافي انجام نديد

موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غيرت ايراني همين رو ميگه اما سياست نه كوچك ترين تنش ايران با كل اعراب و حمله اعراب به سكوهاي نفتي و وارد شدن آمريكاست. كويت و امارات از رذل ترين كشورهاي منطقه هستند عربستان كمي به خاط اهميت ارامش منطقي تر اما موذي تر گسترش وهابيت در جنوب ايران و خوزستان در همين راستاي اهداف عربستان است. مهمترين مشكل اينه كه درگيري با اعراب اسيب شديدي به وجهه ايران خواهد زد و دستاويزي براي اويزون شدن .....ها عربي به گردن امريكا و تاحد بيشتري اسراييل سياست غول بزرگ منطقه بودن براي رام نگه داشتن اعراب و در عين حال تنش زدايي بايد رعايت بشه. متاسفانه نيروي هوايي ما فقط در اين رابطه ضعيفه با خريد جنگنده هاي انگليسي عربستان دسترسي بسيار بالايي به اسمان ما در منطقه دارد لجن پراكني كويت و امارات و بحربن هم به سرعت به موازات شروع مي شه. فكركرديد ايجاد پايگاه نظامي فرانسويها ب اون كارنامه درخشان ضد ايراني در جنگ در بيخ گوش ايران با دعوت شيوخ به خاطر اسراييله ! اما با اين حال اعراب وحشت بسيار زيادي از توان نظامي اين غول فرسوده به نام ايران دارند و بايد اين وجشت رو حفظ كرد اق من مردم از بس پرسيدم چطوري بايد تاپيك ايجاد كرد ده بار پرسيدم 4 بار هم خبر فرستادم هيچكدوم بالا نيومد به كي بگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شايد منظور اين بابا پيش بيني 35 سال آينده از نگاه امروز بوده.ولي ما 10 سال آينده قدرت اول نظامي منطقه هستيم.
كشور عربستان و امارات عربي به دلايل زير بسيار آسيب پذيرند:
- كشور عربستان داراي تاسيسات و پايگاههاي نظامي متمركزه و دسترسي به اونها بسيار ساده است.
- كشور امارات هم عمق سرزميني بسيار پاييني داره و سروته اش رو ميشه با يك حمله موشكي...نه موشك زياده با چند تا قبضه خمپاره هم اورد.
تازه اين دوتا كشور به اندازه تجهيزات نظاميشون آدم ندارن كه بتونه از اونها استفاده كنه.
بعلاوه اقتصاد وابسته عربها در گرو امنيت كامله و تركيدن يه ترقه توي امارات و عربستان اوضاع اقتصادي اونهارو داغون ميكنه.

ما همین الان قدرت اول منطقه هستیم! ده سال رو شما چطور حساب کردید؟ :lol:

غيرت ايراني همين رو ميگه اما سياست نه كوچك ترين تنش ايران با كل اعراب و حمله اعراب به سكوهاي نفتي و وارد شدن آمريكاست. كويت و امارات از رذل ترين كشورهاي منطقه هستند عربستان كمي به خاط اهميت ارامش منطقي تر اما موذي تر گسترش وهابيت در جنوب ايران و خوزستان در همين راستاي اهداف عربستان است. مهمترين مشكل اينه كه درگيري با اعراب اسيب شديدي به وجهه ايران خواهد زد و دستاويزي براي اويزون شدن .....ها عربي به گردن امريكا و تاحد بيشتري اسراييل سياست غول بزرگ منطقه بودن براي رام نگه داشتن اعراب و در عين حال تنش زدايي بايد رعايت بشه. متاسفانه نيروي هوايي ما فقط در اين رابطه ضعيفه با خريد جنگنده هاي انگليسي عربستان دسترسي بسيار بالايي به اسمان ما در منطقه دارد
لجن پراكني كويت و امارات و بحربن هم به سرعت به موازات شروع مي شه. فكركرديد ايجاد پايگاه نظامي فرانسويها ب اون كارنامه درخشان ضد ايراني در جنگ در بيخ گوش ايران با دعوت شيوخ به خاطر اسراييله ! اما با اين حال اعراب وحشت بسيار زيادي از توان نظامي اين غول فرسوده به نام ايران دارند و بايد اين وجشت رو حفظ كرد
اق من مردم از بس پرسيدم چطوري بايد تاپيك ايجاد كرد ده بار پرسيدم 4 بار هم خبر فرستادم هيچكدوم بالا نيومد به كي بگم

این غولی که شما می گید فرای تصور شما قدرت داره دوست من! شما چرا سعی در قوی تر نشون دادن اعراب و ضعیف تر نشون دادن ایران دارید؟! ایران قدرتمندترین نیروی هوایی منطقه است! ما از تیفون های عربستان نمی ترسم! هم جنگنده های پیشرفته تری داریم هم خلبان های بسیار ماهرتری! و درضمن ما داریم خودمون نسل پنجم جنگنده ها رو می سازیم! این دولت های به اصطلاح لجن پراکن توخالی که شما داری ازشون نام می بری خمپاره 120 میلی متری هم نمی تونند در داخل تولید کنند! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته به دوستان باید بگم اصلا عرب ها رو با وهابی ها در یک گروه ندونید ها! این ها خیلی باهم فرق می کنند! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بمب قاصد پروژه اش به سال 74 بر می گرده! و فکر می کنم 2 هزار پوند صحیح باشه! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکن احمد جان! دوربین دیجیتال داری؟! :lol: ولی خداییش زیاد هم شبیه خودکار نیست! فکر کنم طراحیش به دهه ی شصت میلادی برگرده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين كه چنين چيزي بوده يا نه ربطي به عرب يا غير عرب نداره و نمي گفت چون توي خوزستان عرب هست اين اتفاقا ميفته . تمام قوميت هاي ساكن در محدوده سياسي كشور ايران داراي تابعيت ايراني بوده وايراني محسوب ميشوند . من خودم سال ها تو اهواز كنار عرب ها زندگي مي كنم و بايد بگم اونا به جمهوري اسلامي ايران معتقد هستند . همش كار امريكا و انگليسه . عراقي ها هم كه اكثرا شيعه هستند و دوستدار ايران . يه بار رفتم عراق اينو از نزديك حس كردم . ----------------- بياين به تمام قوميت ها و مذاهب احترام بگزاريم--------ايران سراي من است ---------خوزستان برزيلته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

----------------- بياين به تمام قوميت ها و مذاهب احترام بگزاريم--------ايران سراي من است ---------خوزستان برزيلته

کاملا موافق هستم ولی از بس اینو گفتیم که دیگه زبانمون مو در آورد ولی میخ نرفت به سنگ آهنین! :lol:

قسمت آخرش جالب بود! به قول معروف برزیل مال ایران بود بعدا جدا شد! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.