SSADEGHS

رایانه شما ... پادگان مجازی ارتش آمریکا!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

گمان کنم برخی دوستان موضوع را درست متوجه نشدن ! بحث سر وجود یا عدم وجود توهم توطئه نیست . بحث سر اهداف یک گروه سازمان یافته از طراحی یک ابزار برای تهاجم فرهنگی است .

[quote]اما از حق نگذریم بهترین بازی هستش که من تا حالا بازی کردم[/quote]

بله با وجود تمام اهداف نهان و آشکاری که دارد یکی از بهترینهاست .

[quote]ما حافظه تاریخی ضعیفی داریم نسبت به سلسله هایی که تو ایران بودند و بر کشورهایی اطرافمون حکومت میکردند و همیشه خوب نبودند و چند بار به هندوستان و مصر و ترکیه و ..... لشکر کشی کردند و ( به غیر از کشورهایی که مال خودمون بودند و به زور از ایران جدا شدند) چه انسانهای که تو این جنگها کشته شدند. [/quote]

دوست ندارم تاپیک را با مسائل تاریخی به انحراف بکشانم اما اهمیت این مطلب باعث شد تا اون را به صورت عمومی مطرح کنم :
بله در تمام اعصار و قرون هم خون و خون ریزی بوده هم لطف و عطوفت اما بد نیست که شما هم درباره تاریخ کشورتان واقع بین باشید
من به برهه هایی از تاریخ که خودتان به آنها اشاره کردید می پردازم : درباره نبرد نادر شاه با هند باید بدانید که پادشاه هند حاضر به تسلیم افاغنه مهاجم به ایران نشد پس نادر این افاغنه را در خاک هند تعقیب کرد و آنها را به اسارت درآورد و دار زد مسئول قتل مردم عادی بر گردن کج فهمی های شاه هند هم هست !. نادر شاه قبل از حمله 3 بار به محمد شاه گورکانی، اخطار کرد که افسران اشرف افغان(حدودا ۸۰۰ نفر) را به ایران تحویل دهد. در پی عدم تحویل آنها، سپاه ایران از رود سند گذشت و در جنگ کَرنال هندی‌ها را شکست داده و دهلی را تصرف کرد. سپس ۸۰۰ افغان را در بازار دهلی دار زدند و بازگشتند{ بگذریم که این جنگ به خاطر کمی سپاهیان نادر و رویارویی با سپاه هند بسیار قابل توجه است }
فراموش نکنید که نادر در زمان پادشاهی با ترکمانان و ازبکان و روسها و توطئه های داخلی درگیر بود و سه بار به هندی ها هشدار داد
درباره ترکیه هم بد نیست بدانید پادشاهان عثمانی سالها مرزهای ایران را غارت می کردند و متعرض بودند و فتح سرزمین باستانی آن {لیدی}در زمان کوروش معلول هم پیمانی پادشاه آن کرزوس بر ضد پادشاهی کوروش بود .
[quote]اینکه ما فکر کنیم که آمریکایی جماعت بد بد هستش و همش بفکر استعمار و به بندگی کشیدن دیگر ملل میباشد دور از شان ملتش هستش[/quote]
&
[quote]مطمئنا بازی که در آمریکا ساخته شود ارزش های فرهنگ آنها را به خواهد داشت [/quote]

کسی مدعی وجود آدم های خوب در آمریکا نیست حرف من یک چیز است : آمریکا به عنوان یک ابرقدرت منافعی دارد که این منافع بعضا توسط قدرتهای در حال ظهوری مثل ما نقض می شود پس با ابزار مختلف سعی می کند این مانع را رفع کند یکی از این ابزارها بازی های رایانه ای است .

[quote] با عرض معذرت از دوستان این گونه مسائل نشان دهنده ناتوانی ما می باشد[/quote]

اصلا این طور نیست به بازی های ایرانی که تاریخ و مسائل هم خوان با شرایط ما را ارائه می دهد اشاره کردم پس بحث ناتوانی مطرح نیست اگر ناتوانی هم باشد در پذیرش واقعیات پشت پرده این ابزارها است { اینترنت ، بازی رایانه ای ، ماهواره و.....} .

[quote]فرض کنید ما هم یک بازی بسیار موفق جهانی بسازیم احتمالا در آمریکا الارم می دهند که بله این بازی خطرناک است[/quote]

بله اگر ما آمریکا را عقب مانده ، وحشی ، غارتگر و..... خطاب بکنیم و این مفاهیم را در سر مردم آمریکا کنیم حتما این کار را می کنند

[quote]فراموش نکنید اینها بازیه وقرار سود برسونه یک موقعی همش ضد آلمان بود اگر جرات داشتند ضد اسراییل هم میساختند البته من کاملا این مطلب را قبول دارم که این بازیها مشکل دارد ولی نمیشود با این حرفها بگن بازی نکنید تازه همه دنیا بازی میکنند [/quote]

کسی نگفت بازی نکنید حرف این گفتارها این است که با آگاهی از این بازی ها لذت ببرید و تنها به فکر لذت صرف نباشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه چیزه جالبه دیگه یه تصویر آشناست که تو بخش مولتی پلایر برای یکی از پزکها استفاده میشه :|
[url]http://www.myup.ir/images/11549404655463989150.png[/url]
کارشم اینه که تجهیزات دشمن رو میبینید
صداشونم بلندتر میشنوید
کارایش با تصویر همخونی داره icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سازندگان کال آف دیوتی، هنگامی که بازیکن سوم شخص به هر دلیلی می بازد (می میرد) بر روی صفحه ای که گویا تار شدن چشم های سرباز پس از مرگ اوست؛ جملاتی را از چهره هایی مثل هنری کیسینجر، کاندولیزا رایس، مارتین لوترکینگ، لائو تزو و ... بر روی صفحه قرار می دهند.
جملاتی که اگرچه به زبان انگلیسی است اما کاربری که یک بازیکن همیشگی محسوب می شود، پس از مدتی می تواند با خواندن آنها معانی آنها را نیز متوجه شود.
معانی تأکید شده ای که از یک تئوری نرم با عنوان "جزیره درخشان بر فراز بلندی" پیروی می کنند و هدف اصلی آنها تربیت کردن یک مخاطب (که عموم این مخاطبان در بازی کال آف دیوتی نوجوان و جوان هستند) بر اساس معارف آمریکایی است. [/quote]

یادمه در بازی کال او دیوتی شماره 2 از حضرت علی (ع) هم چند تا جمله معروف بود . اولین بازی که از این تکنیک استفاده کرد بازی Opration Flashpoint : cold war crisis بود . وقتی سرباز می مرد تصویر ضمن نشون دادن قاتل یک جمله معروف هم می نوشت .

سبک کال اوف دیوتی از نسخه 4 بازی به طرف یک روایت بازی گونه شکل گرفت . یعنی شما در اصل داری یک فیلم رو تماشا می کنی که می تونی در اون بازی هم انجام بدی . درسته دیالوگها کوتاه و فیلم گونه نیست ولی روند بازی حالت فیلمی - نمایشی دارد .

یکی از اصلی ترین مشخه های فیلم های هالیووی به نظر من تلفیق تجسم یک حرکت یا عمل در ذهن بیننده است . یعنی فیلم به شما شروع یک تجسم رو ارائه میده - ذهن شما با توجه به خوراکی که بهش داده شده تجزیه تحلیل می کنه و روند رو اونطوری که نشان داده میشه نمی بینه - عمیق تر و احساساتی تر می بینه !

در این بازی یکی از بارز ترین این نشانه ها علاوه بر شخصیت سازی ها و فضا سازی ها و روند داستانی بازی شلیک موشک های RPG-7 در بازی است . شلیک ها یا حالت خاص انجام میشه و دود پشت سر موشک تا رسیدن به هدف به صورت سفید بسیار واضح نشان داده میشه . حرکت موشک کند است . دوستانی که فیلم های جنگی هالیووی مخصوصا ارنولدی دیده باشن کاملا متوجه می شوند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Ripper جان
من MW3 رو از طریق تکنو گاد بازی میکنم

تو کلن T2T هستم
اسمم هم SaRBaZ هست ( T2T|SaRBaZ )

خوش حال میشم با هم بازی کنیم:| icon_wink
.................................................................................
کلنل جان
شلیک RPG تو MW3 خیلی بهتر شده
دیگه اون انحراف های بعد شلیک رو نداره ، تازه سرعتشم خیلی بیشتر شده !!
.................................................................................
تو قسمت انلاین بازی
هر پلیر میتونه برای خودش نمادی داشته باشه

قسمت جالبه این آیتم اینه که بعضی از پلیر ها پرچم کشور خودشون رو به عنوان نشان انتخاب می کنن ! و این خودش باعث میشه پلیر های کشور های مختلف به معنای واقعی به جون همدیگه بیوفتن !!
خود من نشانم پرچم ایرانه !!
کسایی هستن که با پرچم آمریکا ، انگلیس ، ترکیه وارد بازی میشن
من سعی میکنم اینا رو به فجیع ترین و خیت کننده ترین شکل ممکن بکشم icon_wink ( مثل کشتن با پرتاب چاقو ، هد شات کردن ، از پشت نایف کردن و...
و این باعث میشه که تا با هم کل بندازیم
البته دوستان نگران نباشن
تا پرچم ایران تو دستای منه ، همیشه در بلند ترین نقطه ی جدول میدرخشه icon_wink
راستی کلنل جان
جای شما خالیه تا با PKP نفس تیم مقابل رو بگیری B)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اسمم هم SaRBaZ هست ( T2T|SaRBaZ )

خوش حال میشم با هم بازی کنیم:| icon_wink
................................................................... ..............
کلنل جان
شلیک RPG تو MW3 خیلی بهتر شده
دیگه اون انحراف های بعد شلیک رو نداره ، تازه سرعتشم خیلی بیشتر شده !!
................................................................. ................
تو قسمت انلاین بازی
هر پلیر میتونه برای خودش نمادی داشته باشه [/quote]

Lol دیدمت ! :دی
اسم من Fatal |B4N3 ه تو mw2 اگه بوده باشی حتما باید بشناسی :دی MW1 هم بودم 3 4 ساله من کال اف انلاین بازی میکنم icon_wink
Mw3 رو هم چون نت ام ترکیده و فقط بعضی موقعه ها فیکس ه نمیتونم زیاد بازی کنم !
ولی ای اس پی رو بزودی عوض میکنم و برمیگردیم به صحنه =)
نماد من پرچم عربستانه ( به خاطر جمله داخلشها محکوممون نکنید ! محمد رصول الله (ص) ) و یه Emblem 5 ستاره :دی , ولی فعلا اینرو همینطوری فور فان گذاشتم وگرنه نماد ثابت من پرچم کشور عزیزمون جمهوری اسلامی ایرانِ icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من قصد دفاع از هیچ فرهنگی رو نداشتم ولی یک حقیقت رو باید پذیرفت تکنولوژی که برآمده از علم هست هر پدیده اون ذاتا فرهنگ سازنده اون تکنولوژی رو به همراه دارد ... مثلا اینترنت ذاتا یک تکنولوژی لیبرال است و قص علی هذا ... بازی آمریکائی با اسلحه آمریکائی با تکنولوژی آمریکائی و ادبیات آمریکائی ساخته می شود تمام ویژگی های فرهنگی را به همراه دارد ... منتها این بعد فرهنگی تکنولوژی در بعضی موارد مثل سینما و بازی و مالتی مدیا شذت بیشتری پیدا می کند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به می بینم که همه دوستان آنلاین این بازی رو میرن
منم
Z3U$ | Balck Angel
تو mw3 هستم. :|
----
خودمونیم خوب تاپیک داره منحرف میشه ها الانه که مدیران بیان قفلش کنن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به به می بینم که همه دوستان آنلاین این بازی رو میرن
منم
Z3U$ | Balck Angel
تو mw3 هستم. [/quote]
سلام داشی
چه خوب
من همین 2 روز پیش با چند تا از هم کلنی هاتون SD زدم
بهشون گفتم که بیام تو کلنتون بهم جواب رد دادن icon_wink
نامردا تا چند تا از من خوردن و FRAG اول شدیم ما رو به WH زدن متهم کردن که بعدش خودشون فهمیدن اشتباه می کنن:|

[quote]اسم من Fatal |B4N3 ه تو mw2 اگه بوده باشی حتما باید بشناسی :دی MW1 هم بودم 3 4 ساله من کال اف انلاین بازی میکنم [/quote]
داداش کلن fatal هم تو MW1 حماسه ای هست برای خودش
واقعا کلن قدرتمندی هست
مخصوصا این برادر ما [b]سیگار[/b]
هر چند وقت یک بار میاد همه رو لوله میکنه و بعد میرهicon_wink
[quote]
نماد من پرچم عربستانه ( به خاطر جمله داخلشها محکوممون نکنید ! محمد رصول الله (ص) ) و یه Emblem 5 ستاره :دی , ولی فعلا اینرو همینطوری فور فان گذاشتم وگرنه نماد ثابت من پرچم کشور عزیزمون جمهوری اسلامی ایرانِ[/quote]
منتظریم دوست عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]داداش کلن fatal هم تو MW1 حماسه ای هست برای خودش [/quote]

داداش اون Fatal ها ما نیستیم اونها از رو ما کپی زدند فتال اول ما بودیم اونم تو Mw2 ! زمانی که من Cod mw1 بازی میکردم کلن کینگ بودم KING|B4N3 تو فروم کودکینگس هم هست اسمم BANE البته دیگه نمیرم اونجا من مدیر بخش اخبار بودم واقعا از نظر سیاسی یه زمانی وضعشون خراب بود اگر میبودی شاخ در میاوردی کلشون فکر کنم ضد نظام دو اتیشه بودند من وسط اینا له شده بودم تا موقعه که من بودم قوانین رعایت میشد اما من که رفتم فیلتر شد فرومشون =) , جالبه بدونی من و دوستم Psycho , Ripper اولین نفر بودیم که رفتیم تو رووم ایران (گارنا) و بازی میکردیم اونجا 1v1 1v2 همه جوره بیشتر نایف میکردیم یادش بخیر Overgrown,Killhouse تو تورنومنت ایران هم تو گارنا تیم ما اول شد ( فکر کنم اون موقع ما کینگ نبودیم که جات خالی یک ماه Premium زدیم بدن ) فقط مشکل این بود که تا موقعه ای که کلن کینگ افتتاح نشده بود من و دوستان همیشه اسم های مختلفی داشتیم
خلاصه این Fatal MW1 قانون کپی رایتو رعایت نکرده =)) و دارن از اسم ما سو استفاده میکنند
الانم میبینی اگر اسمم نیست تو لیست کینگ ها به خاطر اینکه میلاد نخواست بیاد Mw2 ماهم نمیتونستیم بمونیم دیگه MW1 برای همین بعد چند وقت از لیست تیم خارج شدیم
Fatal |1NF4CT ( این دوستمون دو تا اسم دیگه هم داشت Monster و Psycho
Fatal |Ripper
ما ما کردنم به خاطره این دوستان هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر می دانستم برآیند خواندن واقعیات پشت پرده یک ابزار جنگ نرم انقدر دوستان را به وجد می آورد زودتر اقدام می کردم !
ممنون از دوستان عزیز که تاپیک را به انحراف کشیدند .
یکی از مدیران لطف کند تاپیک را حذف کند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز پیشنهاد می کنم این پست حذف نشود طنز ظریفی بین عنوان و هدف پست و بعضی کامنت ها برقرار است ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ، کلا معلومه که چقدر متن تاثیر گذار بوده ، چون به نظر میاد طرفدارای انلاین دارن زیاد میشن..

ما که تا اخر رفتیم و بعد پاکش کردیم..ولی تجربه جالبی بود..تا دو قدمی TOR-M1 رفته بودم.. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.