SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[quote name='sorena_ir_army' timestamp='1354097084' post='285264']
[quote name='jafar2007' timestamp='1354043354' post='285154']
سلام
دسترسي من محدود شده يا كار بدي كردم كه خودم خبر ندارم
نمي تونم تو قسمت ارسال اخبار تاپيك ايجاد كنم و يا هر جاي ديگر
بعضي ها از تاپيك ها هم زده قفل شده در حالي كه بعد از چند ساعت ميام و مي بينم نظرات جديد بهش اضافه شده
يعني ما بايد از سايت اينطوري بيرون شويم ما كه بچه خوبي بوديم و از همه مي خواستيم كه به هم احترام بزارند يعني...
[/quote]
به میران ارشد نامه بزن تا بررسی کنند.
[/quote]

:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
:-x :-x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بعضي ها از تاپيك ها هم زده قفل شده در حالي كه بعد از چند ساعت ميام و مي بينم نظرات جديد بهش اضافه شده
[/quote]

گرامی برای انجمن های انگلیسی زبان تازه ایجاد شده هم من این مشکل رو دارم و کسی توجهی نمی‌کنه!!
اما پست شما در تاپیک دعوای اقا مصطفی و سایر دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیده میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1354126043' post='285360']
[quote]
[/quote]

اما پست شما در تاپیک دعوای اقا مصطفی و سایر دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیده میشه!
[/quote]

icon_eek ؟؟؟؟؟؟؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سايت مشكل داره يا من اخراج بودم كه از ديروز وارد سايت نمي شدم :-x :-x :-x :-( :-( :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امکان ارسال تاپیک در بخش اخبار برای کاربران با بیش از 100 پست محدود شده و این افراد هم در صورت ارسال خبر نامرتبط تذکر دریافت می کنند.

درباره قطع شدن سایت هم بله دیروز سرور مشکل داشت امروز خدا رو شکر درست شد.

بخش انگلیسی هم مشکل نداره دوباره دوستان چک کنند باید بتونید به تاپیکها پاسخ دهید و برای ارسال تاپیک هم از بخش send استفاده شود.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بخش انگلیسی هم مشکل نداره دوباره دوستان چک کنند باید بتونید به تاپیکها پاسخ دهید و برای ارسال تاپیک هم از بخش send استفاده شود.
[/quote]

با تشکر از شما بله دیروز درست شد و تونستیم مطلب بزنیم!! قبلش امکانش نبود!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اين OFFLINE كه او بالا نوشته يعني چه!؟ icon_cheesygrin [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این منفی هم داستان شده ها. جدیدا هر موقع اومدیم به مطلبی منفی بدیم گفت تعداد مجاز تموم شده.
که بنده چندتا احتمال میدم در این مورد :

1.منفی کلا قطع شده ما خبر نداریم
2. منفی برای اشخاص خاصی قطع شده مثل من
3.بعضی کاربرا کلا امکان منفی گرفتن در پستشون تعریف نشده
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IR-Craft' timestamp='1354392745' post='285646']
این منفی هم داستان شده ها. جدیدا هر موقع اومدیم به مطلبی منفی بدیم گفت تعداد مجاز تموم شده.
که بنده چندتا احتمال میدم در این مورد :

1.منفی کلا قطع شده ما خبر نداریم
2. منفی برای اشخاص خاصی قطع شده مثل من
3.بعضی کاربرا کلا امکان منفی گرفتن در پستشون تعریف نشده
[/quote]

برادر جان شرمنده، من یه منفی بت دادم که تست کنم، موفق بود!
بعدا جبران میکنم برات :rose:

حد اقل گزینه 1 شما صحیح نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همچنان از [b]بروز رسانی وضعیت[/b] محرومم ... :yawn: یک فکر برای من مستضعف بکنید !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1354406086' post='285675']
همچنان از [b]بروز رسانی وضعیت[/b] محرومم ... :yawn: یک فکر برای من مستضعف بکنید !
[/quote]

دكتر جان. مطمئني؟ پيغام خطا هم مي‌ده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1354441170' post='285707']
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1354406086' post='285675']
[/quote]

دكتر جان. مطمئني؟ پيغام خطا هم مي‌ده؟
[/quote]
بله اقا مصطفی ...البته کار به پیغام خطا و امثالهم نمیرسه !...کلا دکمه یا تک بروز رسانی موجود نیست نه بالای صفحه نه در پروفایل نه صفحه اول سایت ...هیچی .....فقط یک قسمت بروزرسانی های اخیر وضعیت در پروفایل هست که تنها گزینه "نمایش تمامی بروز رسانی ها " را دارد نه میتونم بروز رسانی کنم نه برای مطلب کسی کامنت بگذارم !
=============
ظاهرا گالری محبوب سایتمون هم دوباره هنک کرده و همون خطای نام اشنا را میزنه ...Server (IO) Error

باید عکس ها را دونه دونه اپلود کرد ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1354449363' post='285744']بله اقا مصطفی ...البته کار به پیغام خطا و امثالهم نمیرسه !...کلا دکمه یا تک بروز رسانی موجود نیست نه بالای صفحه نه در پروفایل نه صفحه اول سایت ...هیچی .....فقط یک قسمت بروزرسانی های اخیر وضعیت در پروفایل هست که تنها گزینه "نمایش تمامی بروز رسانی ها " را دارد نه میتونم بروز رسانی کنم نه برای مطلب کسی کامنت بگذارم ![/quote]

دكتر جان. يعني مي‌فرمايي وقتي بالاي صفحه روي نام خودت كليك مي‌كني، اين گزينه برات فعال نيست؟!

[url="http://old-venom.persiangig.com/image/12.jpg"]http://old-venom.per...om/image/12.jpg[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این منفی هم داستان شده ها. جدیدا هر موقع اومدیم به مطلبی منفی بدیم گفت تعداد مجاز تموم شده.......[/quote]

برادر حالا خوبه شما فقط برای منفی دادن مشکل داری من قبلا برای مثبت دادن هم مشکل پیدا کردم !

یک پیشنهاد برای مدیران عزیز : در بخش پروفایل کاربر اعتبار مثبت و منفی که در روز میتونه به دیگران بده را درج کنید !

یک پرسش هم از دوستان و مدیران مطلع داشتم :
بنده مدتها پیش اکانت گالری دریافت کردم اما نمی تونم با این اکانت وارد گالری بشم ، چه کار باید کرد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.