SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

ظاهر انجمن بهتر شده سرعت بالا اومدن صفحات هم زیاد شده فقط اشکالات کوچیکی هست مثل نشون داده نشدن آخرین پستها در یک تاپیک که واردش میشیم ! (باید یک یا چند بار Refresh کنیم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سایت خیلی بهتر شده اما تا بیایبم راه بیفتیم یکم طول میکشه اما دستتون درد نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]1. گاهي اوقات كه براي اصلاح متن، ويرايشي انجام مي‌دهم، اگر اشتباهي پيش بيايد، با زدن دكمه "Ctrl+z" يكدفعه كل ويرايش را به حالت اول بر‌مي گرداند، درحالي كه مد نظر بنده، فقط برگشتن اشتباه به حالت اوليه است.

2. مجددا تقاضا دارم محدوديت تعداد عكس در هر تاپيك، فقط براي عكس‌هاي اندازه اصلي اعمال بشود، ويا كلا حذف بشود، ويا تعدادش بيشتر بشود (مثلا 20 عكس در هر تاپك به جاي 10 تاي فعلي).[/font][/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
1- گزینه چت بالای فروم ناپدید شد ...! به هر حال چت باکس یا چت روم ! جزء لازمه سایته بهش عادت کردیم ...
2- الان یک مشکلی هست لینک های ارجاع قدیمی که داخل تاپیک ها داده شده و یا لینک هایی که از بیرون به انجمن قدیمی داده شده همگی به پیغام ماژول غیر فعال است ختم میشه
این مشکل میتونه باعث ریزش مخاطب سایت هم بشه ....
3- محدودیت نمایش عکس ها در هر پست خیلی از تاپیک های مهم و قدیمی را کلا به هم ریخته ...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]موضوعي كه الان متوجه شدم: مديران بخش‌ها قادر به ايجاد تاپيك جديد در همان بخش نيستند! :blink: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]مثلا بنده مدير "اخبار علمي" هستم، وليكن نمي توانم تاپيك جديدي در آن بخش ايجاد كنم! [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]ممنون كه پيگيري مي نماييد. :wub: [/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1341076957' post='258052']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]موضوعي كه الان متوجه شدم: مديران بخش‌ها قادر به ايجاد تاپيك جديد در همان بخش نيستند! :blink: [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]مثلا بنده مدير "اخبار علمي" هستم، وليكن نمي توانم تاپيك جديدي در آن بخش ايجاد كنم! [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]ممنون كه پيگيري مي نماييد. :wub: [/font][/size]
[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

مهدوی جان به نکته مهم و بجایی اشاره کردید. بنده حقیر هم بهاکذا اجازه ایجاد تاپیک جدید در انجمن مربوطه ندارم!!

ضمن اینکه هنوز بخش مدیران و تاپیک نظرات مدیران خبری ازش نیست و نبودش بیش از این ممکنه مسائلی پیش بیاره چون خیلی از حرفها رو فقط مدیران در اون بخش و تاپیک لزوما میزنند که مربوط به مسائل مدیریتی و کیفیت سایت میشه. از آقا سعید عزیز و دیگر دوستان مدیر ارشد خواهشمندم نسبت به این مسئله هم اقدام کنند.

در ضمن گالری سایت هم دستخوش تغییراتی شده! اول اینکه گزینه تغییر زبان نداره(که قالب قبلی داشت) و منوی اون فارسی نمیشه! دوم اینکه از منوی بالای انجمن هم نمیشه به گالری رفت در صورتیکه قالب قبل میشد.سوم اینکه من هنوز نتوستم قلق آپلود فایل و عکس از گالری سایت رو متوجه بشم چه جوریه! محدودیتش چند مگ هست؟ چه فایلهایی با چه فرمت هایی میشه آپلود کرد؟ تعداد گزینه آپلود هم مشخص نیست!

انشاءالله بزودی این مسائل هم حل بشه که یقینا همینطوره.

یا علی مدد.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='crazy-doctor' timestamp='1341075592' post='258049']

2- الان یک مشکلی هست لینک های ارجاع قدیمی که داخل تاپیک ها داده شده و یا لینک هایی که از بیرون به انجمن قدیمی داده شده همگی به پیغام ماژول غیر فعال است ختم میشه

[/quote]
مورد خوبی رو دوستمون اشاره کردند
این مشکل قابل حله؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مورد خوبی رو دوستمون اشاره کردند
این مشکل قابل حله؟[/quote]فک کنم باشه/آخه من توی یه سایت دیگه هم عضو بودم که قالبش رو به وی بیلتن تغییر داد که اون اوایل این ارور خیلی مشکل ساز بود ولی بعدش حلش کردن
از نظر حل شوندگی ،حل شونده است
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
در ضمن تو را به خدا یک فکری برای محدودیت سایز عکس امضا بکنید چون خیلی کوچیک است ![/quote]من که با حرف شما مخالفم
آخه شما یه عکس بزرگ میزارین توی امضاتون!!پدر ما دیال آپی ها رو در میارین!!
بنظر من امضا با عکس دو چیز متفاوت هستن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر برادران مدیر که لینک جادویی تاپیک های جدید را باز گرداندید و تشکر از دوستی که راه و رسم فنیشو یاد داد.

دوستان مدیر راهی هست که از طریق آن مشخص بشود چه کسی به چه پستی امتیاز مثبت و چه کسی منفی داده است؟
در حالت فعلی امتیاز های مثبت و منفی کار تشکر را نمی کند ولی اگر این امکان فراهم شود عملا نیاز به تشکر کردن در پستی دیگر نیست.

نکته ی دیگر این که دوستانی که مکانی برای خودشون نوشتند واین مکان طولانی است از کادر خارج می شود، مثل برادر مصطفی که پشت هیجستانشان از کادر در آمده و تا وسط پست می آید..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1341100373' post='258105']

دوستان مدیر راهی هست که از طریق آن مشخص بشود چه کسی به چه پستی امتیاز مثبت و چه کسی منفی داده است؟
در حالت فعلی امتیاز های مثبت و منفی کار تشکر را نمی کند ولی اگر این امکان فراهم شود عملا نیاز به تشکر کردن در پستی دیگر نیست.

[/quote]
بله راهی هست
به همین پست قبل بنده یعنی پست خودتون نگاه کنید
یه امتیاز مثبت دارید روی عدد کلیک کنید پنجرهای باز میشه که لیست افرادی رو که منفی یا مثبت دادند رو نشون میده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من مي خوام صفحه قوانين سايت را بخونم ، تا به خيال خودم حال يك نفري [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img] را بگيرم ، قوانين در دسترس نيست :blink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]يكي از مواردي كه قبلا نيازش خيلي احساس مي‌شد، امكان درج جدول بود. آيا نسخه فعلي اين امكان را دارد؟ اگر دارد، چگونه؟[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1341126076' post='258122']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]يكي از مواردي كه قبلا نيازش خيلي احساس مي‌شد، امكان درج جدول بود. آيا نسخه فعلي اين امكان را دارد؟ اگر دارد، چگونه؟[/font][/size]
[/quote]
فعلا این امکان رو نداره
ولی میشه اضافه کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک مشکل:

وقتی میخوام از ویرایشگر پیشرفته برای پست دادن استفاده کنم فرقی با حالت عادیش نداره وهیچ ویرایشگری ظاهر نمیشه

در کل ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.