aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[align=justify][color=darkred]وجود اطلاعات تکنولوژیکی ذی قیمت در پهپاد جاسوسی آمریکا
[b]تشریح چگونگی کنترل هواپیمای پیشرفته جاسوسی امریکا از زبان سردار حاجی زاده[/b][/color]

[color=darkblue]فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه چگونگی کنترل هواپیمای پیشرفته جاسوسی امریکا بدست نیروهای مسلح ایران را تشریح کرد.[/color]
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌گویی با تشریح چگونگی کنترل هواپیمای پیشرفته جاسوسی امریکا توسط نیروهای مسلح ایران اعلام کرد که اخیرا با اطلاعات جمع آوری شده و مراقبت های دقیق الکترونیکی مشخص شد این هواپیما قصد نفوذ و جاسوسی بر فراز کشورمان را دارد که پس از ورود این هواپیما به فضای شرق کشور، این هواپیما در کمین گاه الکترونیکی نیروهای مسلح قرار گرفت و با حداقل خسارت در ایران به زمین نشانده شد.

وی ادامه داد: طول دو بال این هواپیما حدود 26 متر، طول بدنه چهار و نیم متر و ارتفاع آن یک متر و 84 سانتی متر است و دارای سیستم های پیشرفته جمع آوری اطلاعات در ابعاد الکترونیکی، تصویری و مخابراتی و سامانه های راداری مختلف است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: این هواپیما از جهت نوع ساخت و پوشش، رادار گریز طراحی شده و از حیث فناوری آخرین نمونه هواپیماهای پیشرفته ای است که امریکا مورد استفاده قرار می دهد.
سردار حاجی زاده با بیان این که فناوری به کار رفته در این هواپیما قبلا در هواپیماهای B2 و F35 نیز استفاده شده است، افزود: هدایت این هواپیما توسط ماهواره و همچنین ایستگاه های زمینی در افغانستان و امریکا صورت می پذیرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: کارشناسان و متخصصان نظامی به خوبی واقفند که این هواپیما چه اطلاعات تکنولوژیکی ذی قیمتی با خود دارد.

[color=olive]90/09/17[/color]
منبع: خبرگزاری فارس
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900917000686[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تا کیفیت بالاش بیاد فعلا حال کنید icon_twisted

http://iribws2.iribnews.ir/Media/TV/top/975.wmv

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا ما ندیدم یک عکسی چیزی تا اخبار که خیلی مونده :mrgreen:[/quote]
دوباره توی همین بخش خبری تکرار شد! از دست دادیش icon_twisted

در حد خیلی خوبی سالم بود... بال سمت راست پرنده به نظر شکسته بود و دوباره متصل شده بود. قسمت پایینی بکل روی یه استند بود و چرخها و غیره مشخص نبودند. بال سمت چپ هم جند نقطه خوردگی داشت... غیر ازینها شاسی بدنه فنی فوق العاده سالم! اونها هم بدون رنگ در میومد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب احضار سفیر سوییس در تهران هست و اعتراض کتبی. یعنی تک و پاتک و همه با هم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالاخره تمام بحث های الکی و گمانه زنیها تمام شد
پهباد را داخل مرز گرفتند
از لحاظ بدنه که ظاهرا بجز چرخها و چند ضربه روی بال راست کاملا سالم است
در نتیجه با جنگال شکار شده
دست مریزاد!! بوسیدن داره این دستها بچه ها.

شعر:
یه بار جستی سنتینال
دوبار جستی سنتینال
آخرش کفه دستی سنتینال

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دوستان الان موقع تبريك گفتن به اين دلاورمردان عزيزمان ميباشد.

من هم مثل جناب "anaKiN "فقط ميگم دست مريزاد و دست تك تك اين دلاور مردان رو هم ميگم كه بايد بوسيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رونمايي شد.
اخبار ساعت 7 شبكه خبر يه گزارش كامل نشون داد.
فيلمها رو ببينيد و كارشناسي كنيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با این وزن تخمینی چطور ممکنه چنین سالم بر زمین نشسته باشه، احتمالا مکان مناسبی چون یک باند فرود بوده که بخش زیر هم شاید به علت باز نشدن چرخ ها آسیب دیده تنها چون فکر نکنم هواپیما اصابت یا حتی برخوردی سخت داشته بوده با توجه به تصاویر..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی کمتر از اون چیزی که انتظار داشتم خسارت دیده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام به همه دوستان وعرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسین (ع)
بهتر بدونید من خیلی وقت هست که عضو سایت شدم اما این برای اولین بار هست که تو تاپید نظر میزارم
خواستم من اولین نفر باشم که بگم تصاویر پهباد جاسوسی امریکا رو همین الان تلویزیون تو خبر ساعت 19 به نمایش گذاشت پهباد تو ی یه سوله بود از تصاویر که معلوم بود به بدنش اصلا اسیب نرسیده بود اما از بالا معلوم بود زیرش معلوم نبود. اما خوب به هر حال انتظار به پایان رسید مثل این که واقعا خبر صحت داره به هر حال این هم یکی شاید از مهم ترین بمب های خبری تو سطح دنیا بود. به هر حال خیلی تعجب بر انگیز بود به طوری که غیر باور بود. به هر حال تا مدت ها کارشناسان نظامی رو به خودش مشغول میکنه
به حر حال بسیار غرور انگیزه و انشاءا... خار ی در چشم دشمنان و افراد خود فروخته به خصوص سگ های خود فروخته داخلی به انگلیس مخصوصا بی بی سی فارسی انشاءا... از حسود بترکند icon_twisted :mrgreen: icon_cheesygrin
به هر حال من که بر و بچ خودمون رو خیلی قبول دارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایول ایوله ایول پدافند اوله ایول ایول ایول icon_twisted

یه پهپاد دارم هیچکی نداره از فن آوری تا نداره به کس کشونش نمیدم به کسی نشونش نمیدم :mrgreen:

حالا تشکر رسمی:از پدافند گرامی نهایت تشکر و آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم icon_cheesygrin icon_cheesygrin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]فيلمش پخش شد.......سالمه سالمه!!!!!!!!![/b] icon_twisted

الله اكبر.....خدا رو شكر.....

[b]فيلم[/b]

http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1323360256

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=14]از دیروز حس طمع به وجودم افتاده، میگم خوب بود اینو رو نمیکردن، یکی دوتا دیگه رو به مهمونی دعوت میکردن!! icon_twisted [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیر جان عکسا رو از فیلم جدا کن و بزار توی تاپیک مجزا ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.