SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

طبق بررسی صورت گرفته بخشهای مورد نیاز برای جذب مدیر به قرار زیر است.

بخش نیروی هوایی ، یک نفر

بخش نیروی زمینی ، دو نفر

بخش نیروی دریایی ، یک نفر

بخش تسلیحات ، یک نفر

* بخش مقایسه ، حداقل دو نفر برای فعال کردن بخش.

بخش جنگ ، یک نفر

بخش خبر ، یک نفر

فعلا اولویت رو بخش مقایسه هست تا فعال شود بخصوص در بعد دریایی و زمینی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان من در بخش جنگ و بخش نيروي زميني مي توانم كمك كنم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده ی حقیر هم می تونم در بخش های زیر در خدمت باشم:

[quote]بخش مقایسه ،

بخش جنگ ، یک نفر

بخش خبر ، یک نفر [/quote]

:lol:

(البته من پارتیم کلفته !! خودم با حسن کچل صحبت می کنم کارم رو ردیف کنه!! icon_cheesygrin )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام سعید جان

با اجازه دوستان بخصوص دوستان عزیز F35 ,saman_777,F35

بنده برای بخش جنگ در خدمتم

راستش به دلیل علاقه به بخش دکترین ,استراتژی و تاکتیک و ...! icon_cheesygrin

البته بنده به دلیل دایل آپ بودن خط نمی تونستم زیاد در سایت حضور داشته باشم اما انشا الله با فعال شدن dsl ظرف چند هفته آینده بیشتر در خدمت سایت خواهم بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]طبق بررسی صورت گرفته بخشهای مورد نیاز برای جذب مدیر به قرار زیر است.

بخش نیروی هوایی ، یک نفر

بخش نیروی زمینی ، دو نفر

بخش نیروی دریایی ، یک نفر

بخش تسلیحات ، یک نفر

* بخش مقایسه ، حداقل دو نفر برای فعال کردن بخش.

بخش جنگ ، یک نفر

بخش خبر ، یک نفر

فعلا اولویت رو بخش مقایسه هست تا فعال شود بخصوص در بعد دریایی و زمینی.[/quote]
با اجازه اقایون
میگم سامان یه دوتا ترجمه دستت هست اگه درست نکردی تا خودم راستوریست شده بفرستم
سعید من هم مثل همیشه تو بخش تسلیحات انفرادی اماده هستم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد خان و دوستان عزيز سلام

اول از همه از مدير سايت سپاسگزارم كه لطفشون شامل حال ما دوباره شد.اميدوارم بتونم مثمر ثمر باشم.
بعد هم از دوستان عزيز كه شرمنده كردند تشكر ميكنم.به سامان خان و علي اقا هم تبريك ميگم.
راستي ليچ بزرگ هم رفتند در مديريت سايبر.خداوند اخر و عاقبت ما رو ختم به خير كنه. (شوخي كردم).موفق باشي ليچ. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سعيد خان و دوستان عزيز سلام

اول از همه از مدير سايت سپاسگزارم كه لطفشون شامل حال ما دوباره شد.اميدوارم بتونم مثمر ثمر باشم.
بعد هم از دوستان عزيز كه شرمنده كردند تشكر ميكنم.به سامان خان و علي اقا هم تبريك ميگم.
راستي ليچ بزرگ هم رفتند در مديريت سايبر.خداوند اخر و عاقبت ما رو ختم به خير كنه. (شوخي كردم).موفق باشي ليچ. icon_cheesygrin[/quote]منم به شما تبریک میگم یعنی به همه چون یادم رفته بود بعدشم برادر نمی می بینی منو هگیت(اسمشو بلد نیستم) را هم مدیر کرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم درخواست همکاری خود را در بخش نیروی هوایی و یا بخش جنگ تسلیم مقامات مربوطه مینمایم ...
icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
واقعا خسته نباشم بلاخره اين 19صفحه را تموم كردم مي دونم شايد زمان مناسبي براي ارسال پست تو اين تاپيك نباشه ولي گفتن چند نكته بد نيست
اين انجمن نيروي دريايي خيلي وضعش خرابه بايد يه فكري كرد مثلا همين قسمت فناوري نيروي دريايي فقط 4تا موضوع داره وضع بخش الكترونيك دريايي هم كه بدتر.نمي دونم اخرين باري كه يه موضوع خوب در اين انجمن مطرح شده و روش بحث شده كي بوده(مخلص جناب كلنل هم هستيم زياد) تعداد موضوعات مطرح شده در اين انجمن در مقايسه با بقيه ي انجمن ها واقعا كمه هر چند به يمن ورود من سايت كلا وضعش زياد خوب نيست.اگه عمري باشه انشا الله كم تر از دو ماه ديگه خودم اين انجمنو از اين رو به اون رو مي كنم در باره ي شناور هاي اثر سطحي زير دريايي ها چگونگي شناسايي زيردريايي ها قايق هاي پرنده وهمين طور تارخچه ي دريايي (سفرنامه ي ماژلان سفرنامه ي واسكودوگاما جنگ دريايي تزوشيما جنگ دريايي ترافالگار جنگ دريايي ميدوي نيروي زيردريايي رايش سوم و ....)مطالب نسبتا جامع و كاملي دارم كه كلي با هاشون حال مي كنين ولي تا اون موقع بقيه دوستان هم يه حالي به اين انجمن بدن.
بازم اگه انشاالله عمري بود اين بخش جنگ هاي باستان را هم از خجالتش در ميام خيلي وقته تو اين قسمت هم موضوع جديد مطرح نشده
ولي بعد از خوندن 19صفحه ي قبلي يه سوال داشتم اين طور كه من فهميدم اول بايد كل تابستون مطالب به در بخور براي يه قسمت ارسال كرد بعد اگه دوستان صلاح ديدند ميشي مدير اپن بخش بعد فصل امتحانا شروع ميشه بايد استعفا بدي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بخش نیروی دریایی مطالب خوبی داره اما متاسفانه مدیران عزیز این بخش به علت گرفتاری درسی نمیتونن مثل سابق فعال باشن و بخش تقریبا غیر فعال شده! البته مشکل از این دوستان نیست که زحمت زیادی برای تهیه مطالب این بخش کشیدن افرادی مثل فلنکر و الکترو که واقعا کار قابل تقدیری انجام دادند. مشکل این بخش در همه سایتها اینه که نیروی دریایی طرفدار کمی داره و اکثرا به زمینی و هوایی کاربران تمایل و معلومات دارن!

[quote]ولي بعد از خوندن 19صفحه ي قبلي يه سوال داشتم اين طور كه من فهميدم اول بايد كل تابستون مطالب به در بخور براي يه قسمت ارسال كرد بعد اگه دوستان صلاح ديدند ميشي مدير اپن بخش بعد فصل امتحانا شروع ميشه بايد استعفا بدي[/quote]

خوب دیگه از روز اول که نمیشه یکی رو مدیر کرد. اصلا با معلومات و قابل اعتماد باشد بقیه مدیرانی که بعد یه مدت طولانی مدیر شدن چی میگن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.