SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

اولا گزینش بشه تا معلو ماتش در باره ی اون قسمت که می خواد مسولیتش قبول کنه معلوم بشه
دوم قبول کنه در ازای مسولیتی که پذیرفته اون بخش رو تا یک مقدار مشخصی به وضع مطلوبی برسون
سوم هر چند وقت یک بار یک گزارشی از فعالیت های مدیریتی خودش به اعضا بده

موارد یک و دو مدتهاست که در حال اجراست و فقط در مورد سوم مشکلاتی بوده که باید حل شود.

اگر دقت کرده باشی سعی داریم برای هر بخش مهم حداقل دو نفر و ترجیحا سه نفر مدیر بزاریم تا با مکمل شدن هم باعث هزینه زمانی کمتری برای این عزیزان شود.

نباید این نکته را هم فراموش کرد که مدیران از نظر من به دو گروه تقسیم میشوند. یک گروه افرادی که بیشتر کار علمی و هدایت بخش مدیریتی خود به سوی مباحث علمی و مرتبط را انجام میدهند. و گروه دیگر افرادی که مسئول حفظ نظم و جلوگیری از تخلف در بخشهای خود هستند.

این دو گروه را اگر بتوانیم در تمام بخشهای مهم پیاده کنیم دیگر فردی مثل مهدی جان مجبور نیست کلی وقت هم برای تهیه مطالب و هم مدیریت کامل بخش صرف کند و مسئول مدیریت از بعد انظباط و رعایت قوانین فرد دیگری خواهد بود.

من یک پیشنهاد دارم برای بالا بردن سطح علمی سایت و اعضا بیا در هر ۳ بخش هوایی، دریایی و زمینی بخشی با نام قطعه شناسی ایجاد کن در این صورت هم موضاعات بسیار زیاد جدیدی وارد سایت می شه هم اینکه مثلا در بارهی ارابه ی فرود فلان جنگنده صحبت شد و مشخصاتش داده شد هرکی از اعضا که نمی دونست ارابه ی فرود جی هست با مراجعه به بخش مربوط به اربه فرود اطلاعات لازم رو کسب کنه اونوقت تشویق می شه که در بحث شرکت کنه

پیشنهاد خوبی است و با حسین و مصطفی مطرح میکنم و در صورت تائید اجرا میشود. ولی همین سه بخش نیاز به حداقل سه نفر مدیر با معلومات دارد.

اگر پیشنهاد و انتقاد دیگه ای بود در بخش پیشنهادات و انتقاد مطرح شود و این تاپیک فقط برای دعوت از دوستان جهت همکاری است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعید ببخشید ممکنه جاش اینجا نباشه ولی مسابقه عکس چی شد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای خدا ...!!!؟؟؟؟؟$@#^!! :lol: آرش جان این قبیل سوالات را باید در پی ام مطرح کرد. اما جواب ، برنده مسابقه مشخص شده و یکمی مشکلات مالی سایت حل بشه جایزش رو ارسال میکنم. حالا کی هست اسمش رو تا اون لحظه نمیگم که انتظار و دلخوری ایجاد نشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیرو فرمایشات آقا سعید باید این مطلب را اضافه کنم که وظیفه مدیران انجمن تضمین اجرا قوانین سایت است. باید به با اندازه کافی در سایت حضور داشته باشند و موضوعات و پست هایی را که به بخش آن ها ارسال می شود را از نظر تطبیق با مقررات و قوانین سایت بررسی کنند و در صورت عدم تطابق مطابق دستور مدیریت سایت با خاطیان برخورد کنند. به هر حال مسئولیت مهمی است که قرار است بر دوش بگیرید پس نهایت دقت و اهتمام را در انجام آن باید به خرج دهید. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانکر پناه ببر به زیردریایی ها!! :mrgreen: کرکس حالا فرضا شما قبول شدی.سعید چه طوری با هواپیما جایزه رو بفرسته کانادا!!؟؟ :crying: :lol: شوخی کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای سعید من پیشنهاد می کنم مدیریت بخش تاریخ نظامی و جنگی رو به اقای رضا کیانی بدی. ایشون اطلاعات تاریخی خوبی دارند. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان عزيز و مديران محترم اگر اين حقير رو قابل بدونند اين آمادگي رو دارم كه در بخش هوايي كمكيار دوستان ديگر باشم. :lol: باتشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا روز سه شنبه این تاپیک باز خواهد بود که دوستان آمادگی خود را برای مدیریت اعلام کنند. بعد از آن تاپیک مدتی قفل میشود تا اینکه از بین این دوستان عده ای به عنوان مدیر انتخاب شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اينكه مديريت مشتري نداره :mrgreen: سعيدجان با اجازه‌ي دوستان من حاضرم تو بخش نيروي دريايي همكاري كنم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اماده ي همكاري در بخش جنگهاي باستان - جنگ آوران - انقلاب اسلامي ايران هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل اينكه مديريت مشتري نداره :mrgreen:
سعيدجان با اجازه‌ي دوستان من حاضرم تو بخش نيروي دريايي همكاري كنم. :lol:

عالیه ! خیلی خوب شد .

با اجازه آقا سعید یک پیشنهاد داشتم : :crying:

از آنجایی که با کمک دوستان ، قراره بخش نیروی دریایی را از لحاظ بار علمی و فعالیت ، منفجر کنیم ! ، به نظر من به دو مدیر در این بخش نیاز باشه . پیشنهاد میکنم با انتخاب یک مدیر جدید ، مدیر قبلی هم هر کی بود ، در پست خودش ابقی بشه تا هم مدیر جدید از مدیر قبلی تجربه کسب کنه و هم اگه مثلاً آقا مهدی به عنوان مدیر جدید انتخاب شد و همانطور که خودش میگه در مهرماه گرفتاریش بیشتر شد ، مشکلی پیش نیاد .

این فقط پیشنهاد بود . فقط پیشنهاد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثل اينكه مديريت مشتري نداره :mrgreen:
سعيدجان با اجازه‌ي دوستان من حاضرم تو بخش نيروي دريايي همكاري كنم. :lol:

عالیه ! خیلی خوب شد .

با اجازه آقا سعید یک پیشنهاد داشتم : :crying:

از آنجایی که با کمک دوستان ، قراره بخش نیروی دریایی را از لحاظ بار علمی و فعالیت ، منفجر کنیم ! ، به نظر من به دو مدیر در این بخش نیاز باشه . پیشنهاد میکنم با انتخاب یک مدیر جدید ، مدیر قبلی هم هر کی بود ، در پست خودش ابقی بشه تا هم مدیر جدید از مدیر قبلی تجربه کسب کنه و هم اگه مثلاً آقا مهدی به عنوان مدیر جدید انتخاب شد و همانطور که خودش میگه در مهرماه گرفتاریش بیشتر شد ، مشکلی پیش نیاد .

این فقط پیشنهاد بود . فقط پیشنهاد .

داداشته؟تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه قرار نيست جاي كسي رو بگيرم.

مثل اینکه بعضیا می خوان با کودتا منو کله پا کنن !
:mrgreen: :crying:

ديدم فلانكر جان احساس خطر كرده بود :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.