death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Ximosi' timestamp='1380177385' post='341130']
نمی خوام بحث کنم..تاپیک رو به حاشیه ببرم...خلاصه میگم:

[b][color=#ff0000][size=5]جهاد نکاح یک دروغ بزرگی بیش نیست...اصلا چنین چیزی نه در بین ارتش آزاد هست..نه در تکفیری ها.....[/size][/color][/b]
[/quote]
نمیگم شما سلفی هستی اما دقیقا یکی از سلفی‌ها تندرو یمنی تو پاکیستان دیفنس همین حرف رو با همین شدت بیان میکنه.... raised_eyebrow

[quote]
من موندم دوستانی که اینجا ادعای مسلمانی و ایمان دارن چه جوری این خبر ها رو منتشر می کنن و آبروی دختران مسلمان رو می برن....مگر ریختن آبروی مسلمان حرام و گناه کبیره نیست؟
[/quote]
دختران مسلمان...؟ raised_eyebrow
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1380179927' post='341138']
نمیگم شما سلفی هستی اما دقیقا یکی از سلفی‌ها تندرو یمنی تو پاکیستان دیفنس همین حرف رو با همین شدت بیان میکنه.... raised_eyebrow

دختران مسلمان...؟ raised_eyebrow
[/quote]

یعنی از نظر شما دختران تونسی یا این هایی که با حجاب اسلامی اعترافاتشون پخش میشه مسلمان نیستن؟...چه فرقی با یک تکفیری داری شما؟

ما شیعه اهل بیت نباید به دروغ و تهمت بدون مدرک معتبر متوسل بشیم ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][b][color=#800000]لاوروف: سلاح شیمیایی استفاده شده در حلب و دمشق از یک نوع بود[/color][/b][/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#0000CD]وزیر خارجه روسیه گزارش کارشناسان روسی در مورد اینکه گاز سارین استفاده شده در حمله به شهر حلب سوریه و حومه شهر دمشق از یک نوع بوده و حکایت از استفاده از این سلاح شیمیایی توسط مخالفان سوری دارد را به همتای آمریکایی خود داده است.[/color]
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با روزنامه «واشنگتن پست» اعلام کرد که نمونه‌های بدست آمده از گاز اعصاب و فلج کننده سارین که در شهر حلب سوریه استفاده شده، دقیقا مشابه نمونه‌هایی است که در تاریخ 21 آگوست در حومه دمشق مورد استفاده قرار گرفته است.

وی گفت: نتایج اصلی تحقیقات کارشناسان روسی نشان می‌دهد که هر دو نمونه از گاز سارین استفاده شده در شهر حلب و حومه دمشق از یک نوع هستند. من اطلاعات مربوط به این مسئله که نشان دهنده استفاده از این سلاح شیمیایی توسط مخالفان سوری است را در اختیار "جان کری" وزیر خارجه آمریکا قرار دادم.
لاوروف در پاسخ به این سئوال که آیا روسیه همچنان مسئولیت استفاده از این نوع سلاح شیمیایی را به گردن مخالفان سوری می‌اندازد، گفت: بله، ما معتقدیم که مدارک بسیار خوبی وجود دارد که این مسئله را ثابت می‌کند و من در دیدار با جان کری، این اطلاعات را دراختیار وی قرار داده و این مسئله را تشریح کردم.

وزیر خارجه روسیه در عین حال تاکید کرد که اگر با دلایل و مدارک کافی ثابت شود که دولت سوریه از تسلیحات شیمیایی استفاده کرده است، در آن صورت مقامات مسکو در چارچوب شورای امنیت تصمیمات مقتضی در این رابطه اتخاذ خواهند کرد.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#FF8C00]92/07/04[/color][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]منبع: [url="http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920704000187"]خبرگزاری فارس[/url][/font][/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله جناب ximosi از نظر اصولی و ریشه ای حرفشون منطقیه اما این که چنین فتوائی داده شده آیا واقعا دروغه؟ اگر بنا باشه اخبار و عملکردها رو کنار هم بگذاریم و قضاوت کنیم
باید شواهد قوی هم در جهت رخداد و هم در تکذیب اون رو ملاحظه کنیم و قضاوت کنیم - لذا از اونجائی که موضوع زمان زیادی رو به خود اختصاص داده و فتواهای مشابهی هم صادر شده به نظرم در اینکه مفتیهای منحرف وهابی چنین نظری دادند شکی نیست(لطفا اگر همون اشخاص تکذیب کرده اند خبر بیاورید - سخن خودشان لااقل مستند تر است نه کس دیگر)
این از بحث انحراف فکری این احمقها که دین رو به میل خودشون حریف میکنند
درباب عملکرد و رخداد واقعی هم لطفا به همون اندازه ای که اخبار متعدد در خارج از حوزه استحفاظی استخبارات سوریه در رد این مطلب از همون افرادی که فردای عروسی زنشون رو با افتخار تقدیم کفتارهای سوریه کردند بیاورید - بله این میشه سند - ما سند فحشای جنسی خود طرف رو که زنش رو هدیه کرده دیدیم - حالا شما اگه سندی دیدی که گفته این فوتو شاپ بوده و عکس و نوشته من هک شده و من خداپرستم و فحشا- ببخشید جهاد نکاح- رو قبول ندارم - بفرمائید - ما هم بعد از دیدن سند مشابه لااقل شک میکنیم که استخبارات سوریه همه این خبرها رو درست کرده - اشتباه نشه نمیگم سخن شما از اساس غلطه- بعله تو این شرایط اگه سوریها جنگ روانی نکنند که فشل هستند- اتفاقا خوب جائی هم دست گذاشتند- طرف با تکبیر و برای رفتن به بهشت اومده نسل سوریها رو بکنه- اونها هم اینطوری خوب دارن جلو چشمشون میذارند که ته ادعای سلفی گری همون حروم زادگی و زنا ست - شهوت رانی حتی با محارم
خلاصه بعضی از این خشک مقدسهای سلفی عین زمان امام علی علیه السلام اونقدر ظاهر اسلامی و رفتار مقدس دارند که کسی که خوب نشناسنشون فکر میکنه این انحرافها تو اینها کلا تخیلاته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ژیموسی عزیز دولت تو تونس اسلام گراست . یعنی طرف اگه حرف بی ریط زده بود تا حالا سگفیا گردنشو زده بودن . یه وزیرم الکی نمیاد کسی رو متهم کنه مطمن باشه با مدرک بود و علاوه بر ایشون خیلیا دیگه راجب این قضیه حرف زدن که نمی شه منکر اونا شد .اینجوری پس کلی از مدارک اونطرفیا رو هم بردی زیر سوال چون مدارک که همین سگفیا بهش استناد می کنند یا ساخته استخبارات عربستان ، قطر ، ترکیست یا از روی فیلمای منتشر می کنند.
ولی دوست خوب مطلع من خودمون گول نزنیم این قضیه اثبات شدست تو کل دنیا هم مثل توپ صدا کرد . حالا که گندش درامده می خوان ماست مالی کنن که نمی شه

[b]جناب ژیموسی این سخنان من نیست ... مفتی و سنی مذهی هستند و دلش برای دخترای تونسی از من و شما شیعه بیشتر می سوزه[/b]
به نقل از العالم، شيخ "فريد الباجی" رئيس جمعیت "دار الحديث الزيتونيه" در تونس گفت: جهاد نکاح نه در قرآن کریم و نه در سنت شریف نبوی، هیچ پایه و اساسی ندارد.

وی اظهار داشت؛ جهاد نکاح با اخلاق و آداب و رسوم مردم تونس مغایرت دارد.

شيخ "فريد الباجي" فرستادن دختران کم سن و سال به سوریه و اهدای آنان به عناصر افراطی در این کشور را محکوم کرد، و از تونسی ها خواست که به این فتواهای عجیب و غریب گوش ندهند و به آن عمل نکنند.

اظهارات این روحانی تونسی پس از انتشار اخباری از سوی مسئولان و رسانه ها این کشور درباره بازگشت ده ها تن از دختران قربانی این پدیده شوم از سوریه مطرح می شود.

بر اساس این گزارش ها برخی از دخترانی که برای جهاد نکاح به سوریه رفته بودند، باردار شده و برخی دیگر به بیماری ایدز مبتلا شده اند.

"لطفی بن جدو" وزیر کشور تونس هفته قبل در سخنانی در برابر مجلس این کشور با اشاره به سرنوشت تأسفبار دختران تونسی که تحت عنوان جهاد نکاح به سوریه اعزام شده اند، از فعالیت گسترده برخی جریانها و تشکیلات تونسی در این زمینه خبر داد.

بن جدو گفت: دختران تونسی که تحت عنوان جهاد نکاح به سوریه رفته اند، درحالی به تونس باز می گردند که از جنگجویان خارجی در سوریه باردار شده اند. وی تأکید کرد: "ده ها و صدها جنگجو به این دختران تحت عنوان جهاد نکاح تعرض می کنند، و آنها درحالی به تونس باز می گردند که ثمره این ارتباطها را با خود حمل می کنند .. و ما هم دست و پا بسته ناظر این مسائل هستیم.

بن جدو اظهار داشت: وزارت کشور از مارس گذشته از سفر 6 هزار تونسی به سوریه جلوگیری کرد، و 86 نفر را که شبکه هایی را برای اعزام جوانان تونسی به سوریه برای جهاد ایجاد کرده بودند، دستگیر کرد. وزیر کشور تونس تأکید کرد: برخی سازمان های حقوقی تونسی، با اعتراض به جلوگیری وزارت کشور از اعزام جنگجو به سوریه، ما را غافلگیر کردند.

بن جدو افزود: جوانان ما در جنگ سوریه در خط مقدم قرار داده می شوند؛ و به آنها آموزش داده می شود که چگونه به شهرها حمله کنند و دست به غارت بزنند. در 19 آوریل 2013 شیخ عثمان بطیخ مفتی وقت تونس اعلام کرد که 16 دختر تونسی برای جهاد نکاح به سوریه فرستاده شده اند. شیخ بطیخ که مدت کوتاهی پس از این اظهارات از سمت خود برکنار شد، به شدت از اینگونه اقدامات انتقاد کرده بود. رسانه های تونسی نیز اخیرا از اعزام صدها دختر از این کشور به سوریه خبر داده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='alen' timestamp='1380180946' post='341142']
ژیموسی عزیز دولت تو تونس اسلام گراست . یعنی طرف اگه حرف بی ریط زده بود تا حالا سگفیا گردنشو زده بودن . یه وزیرم الکی نمیاد کسی رو متهم کنه مطمن باشه با مدرک بود و علاوه بر ایشون خیلیا دیگه راجب این قضیه[size=5] [color=#ff0000][b]حرف زدن [/b][/color][/size]که نمی شه منکر اونا شد .اینجوری پس کلی از مدارک اونطرفیا رو هم بردی زیر سوال چون مدارک که همین سگفیا بهش استناد می کنند یا ساخته استخبارات عربستان ، قطر ، ترکیست یا از روی فیلمای منتشر می کنند.
ولی دوست خوب مطلع من خودمون گول نزنیم این قضیه اثبات شدست تو کل دنیا هم مثل توپ صدا کرد . حالا که گندش درامده می خوان ماست مالی کنن که نمی شه
[/quote]
فقط حرف زدن؟...با حرف یه تهمت به این بزرگی رو به دخترهای مسلمان داری می زنی؟...من که در آشغال بودن تکفیری ها شک ندارم...ولی برای جنگ روانی به یه دروغ متوسل شدن کار درستی نیست...رسانه های آمریکایی بعضی هاشون شنیع ترین جنایات تروریست ها رو منتشر کردن....چطوری هست تا الان هیچ خبری در این مورد نداشتن؟ مثل توپ صدا کرده ؟
من دارم میگم این اعترافات همش دروغه...خدا هم یه جایی یقه این دولت سوریه رو می گیره...

[quote name='TAHA-SH' timestamp='1380180796' post='341141']
بله جناب ximosi از نظر اصولی و ریشه ای حرفشون منطقیه اما این که چنین فتوائی داده شده آیا واقعا دروغه؟ اگر بنا باشه اخبار و عملکردها رو کنار هم بگذاریم و قضاوت کنیم
باید شواهد قوی هم در جهت رخداد و هم در تکذیب اون رو ملاحظه کنیم و قضاوت کنیم - لذا از اونجائی که موضوع زمان زیادی رو به خود اختصاص داده و فتواهای مشابهی هم صادر شده به نظرم در اینکه مفتیهای منحرف وهابی چنین نظری دادند شکی نیست(لطفا اگر همون اشخاص تکذیب کرده اند خبر بیاورید - سخن خودشان لااقل مستند تر است نه کس دیگر)
این از بحث انحراف فکری این احمقها که دین رو به میل خودشون حریف میکنند
درباب عملکرد و رخداد واقعی هم لطفا به همون اندازه ای که اخبار متعدد در خارج از حوزه استحفاظی استخبارات سوریه در رد این مطلب از همون افرادی که فردای عروسی زنشون رو با افتخار تقدیم کفتارهای سوریه کردند بیاورید - بله این میشه سند - ما سند فحشای جنسی خود طرف رو که زنش رو هدیه کرده دیدیم - حالا شما اگه سندی دیدی که گفته این فوتو شاپ بوده و عکس و نوشته من هک شده و من خداپرستم و فحشا- ببخشید جهاد نکاح- رو قبول ندارم - بفرمائید - ما هم بعد از دیدن سند مشابه لااقل شک میکنیم که استخبارات سوریه همه این خبرها رو درست کرده - اشتباه نشه نمیگم سخن شما از اساس غلطه- بعله تو این شرایط اگه سوریها جنگ روانی نکنند که فشل هستند- اتفاقا خوب جائی هم دست گذاشتند- طرف با تکبیر و برای رفتن به بهشت اومده نسل سوریها رو بکنه- اونها هم اینطوری خوب دارن جلو چشمشون میذارند که ته ادعای سلفی گری همون حروم زادگی و زنا ست - شهوت رانی حتی با محارم
خلاصه بعضی از این خشک مقدسهای سلفی عین زمان امام علی علیه السلام اونقدر ظاهر اسلامی و رفتار مقدس دارند که کسی که خوب نشناسنشون فکر میکنه این انحرافها تو اینها کلا تخیلاته
[/quote]
داداش مسلمات دین اسلام رو که نمی برن زیر سوال....دیگه هر بی سوادی هم می دونه چه چیزهایی قطعا تو اسلام حرامه....شما از روی یه عکس فتوشاپی داری میگی طرف زنش رو هدیه داده؟....این چه منبعی هست آخه...

هر کس یک فتوای [size=5][color=#ff0000][b]معتبر [/b][/color][/size]از علمای اهل سنت و وهابی و تکفیری بیاره مبنی بر جهاد نکاح...جهاد لواط...نکاح با محارم و...من میلیتاری رو می بوسم می زارم کنار... :mrgreen:

[size=4]خواهشا فیسبوک و توییتر و عکس و فتوشاپ و این حرف ها نباشه....الان میخوای بدونی فلان مرجع چه فتوایی داده چی کار می کنی؟ اینجوری! :winking:[/size] ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشییع شهید در منطقه زینبیه سوریه+عکس

http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=13920703001485
[/CODE]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس ببخشید این خانمای عزیز که تشریف می برن سوریه میرن برای جنگ.یعنی یکی نیست به اینا بگه جنگ برای خانمای محترم جایز نیست .... شما یه فتوا بیار که رفتن این عزیزان رو نهی کرده باشه.......... پدر یکی از همین دخترای عشق سلفیگری مصاحبه کرد بود گفته بود دو تا از همکلاسیای دخترم انقدر این بنده خدارو شستشوی مغزی دادن که رفت سوریه که بقول خودش با جهاد جنسی مجاهدان رو یاری کنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا جهاد نکاح نباشه تجاوز که هست..! :winking:
فکر کردید اینهمه ارازل اوباش ارتش آزاد که الان اسلحه بدست شدند از هر چیزی می گذرند!؟
گرچه تو این موارد طرفین دروغ زیاد میگن ولی یه خبرایی تو سوریه هست..!
منابع غربی هم گاهی وقتا چشمشون رو واقعیت میبندند ولی دلیل بر نبودش نیست..!
و گرنه اون منابع غربی که دارند ریز به ریز ماجرا رو دنبال میکنند تایید کردند جهاد نکاح رو..!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1380180301' post='341139']
یعنی از نظر شما دختران تونسی یا این هایی که با حجاب اسلامی اعترافاتشون پخش میشه مسلمان نیستن؟...چه فرقی با یک تکفیری داری شما؟
[/quote]
نه از نظر من هیچ سلفی و وهابی مسلکی مسلمان نیست. من؟ تکفیری؟ من فرقی ندارم الانم با قرضاوی نشستم دارم چایی میخورم.
نکن قرضاوی دس به موس نزن! :mrgreen:
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1380186961' post='341163']
نه از نظر من هیچ سلفی و وهابی مسلکی مسلمان نیست. من؟ تکفیری؟ من فرقی ندارم الانم با قرضاوی نشستم دارم چایی میخورم.
نکن قرضاوی دس به موس نزن! :mrgreen:
[/quote]
گفتم اين پنهان كردن كامنت ها هم كار القاعده بود ما خبر نداشتيم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یکبار دیگه از جناب ximosi تقاضا دارم کمی تفکر بفرمایند - اصلا این کلمه جهاد نکاح اختراع کدوم مغز بوده و از کجا پیدا شد؟ چرا برخی از مفتیان مسلمان سنی تلاش درجهت رد این فتوی (نظر فیس بوکی- هرچی) کرده اند؟ چرا عده ای سر درست بودن و غلط بودن این موضوع بحث میکنند؟ اون کسی که تو مصر و ... علنا به سوریه رفته که تو اولهای این بحث بوده- و اون کسانی که از تونس رفته اند هرچند کم باشند واقعا این کار را کرده اند - حالا شما بفرمائید الان خبری نیست- خوب باشه اون موقع چی؟ الان به قول دوستان دارن جانماز اب میکشند و کی بود کی بود میگویند - ریشه این موضوع به قطع و یقین تو مغز نجس یه عالم نمای وهابی کلید خورده و اون هم تو همون نوشته هاش گفته و اونقدر هم موضوع جدی و رسا بوده که عده زیادی تو کشورهای مختلف موضوع رو فهمیدند و انعکاس داشته است - این رو هم میشه پاک کرد؟ اگه بشه پس اون جگر خواری هم کشک بوده و این سربریدنها و ... همش قابل تکذیبه - کلا اصلا جنگ تو سوریه هم قابل تکذیبه- حالا که هرچی خبر باشه رو میشه ساخت پس این هم ساخته پرداخته است و تا نرفتی با چشمت ندیدی دروغه ؟؟؟؟؟؟ (حالا این جنگ ر و محض مزاح گفتم چون شهید دادیم)
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من یه سری مباحث مطرح کردم ، میدونم خیلی ها مطالعه کردند ، خواهشا اگر کسی نظر موافق یا مخالفی داره بگه

سرفصل مباحث بنده اینا بود :

1.نبرد شهری
2.جنگ فرسایشی

در نبرد شهری اشاره داشتم وقتیکه نبرد بیشتر حالت چریکی و غیرکلاسیک هست و وقتیکه یک نیروی چریک و یا شورشی بر یک شهر مسلط میشه قطعا از داخل شهر کمکی داره

از دوستان کسی مخالف یا موافق حرف بنده بود یا خیر؟

در نبرد شهری اشاره داشتم برای تسخیر شهری که تحت تسلط نیروی شورشی با همیاری مردم شهر هست شما به ازای هر شورشی باید سه نیروی رزمی حداقل داشته باشی یا توانایی سه نفر نیرو داشته باشند

در فرهنگ نبردهای جهانی زمانی سلطه دریایی و سپس سلطه هوایی ملاک برتری مطلق نظامی بود و سپس این برتری ترکیب شد با دریا و شد هوادریا ، حالا به مرور همونطور که شخصا هم عقیده دارم فضای مجازی و توانایی الکترونیکی و کامپیوتری دلیل سلطه هست ولی به هرحال برای نبردهای نظامی ، عامل تعیین کننده این مسایل هست و در عین حال این تحلیل رو بردیم به سمت نبردهای شهری

در نبرد شهری فلوجه در نبرد شهری فاو و ده ها نبرد شهری دیگر در عصر حاضر، ما شاهد ناکارآمدی این برتری ها بودیم به دلایل مختلف و کماکان مهمترین عامل زمینی در عرصه برتری قاطعانه تسلط بر زمین براساس نیروی پیاده و همچنین حمایت مردمی هست

من خیلی دوست دارم بحث نظامی بکنم ، ولی علنی ... من برای هر حرفم دلیل و مدرک دارم اما اینکه دوستان به هردلیلی حاضر به بحث در این رابطه نیستند انسان رو ناراحت میکنه و بخصوص وقتیکه این تحلیل نظامی سیاسی بنده رو وصل کنند به عقیده و این مسایل که واقعا اینگونه نیست ...

همین الان از دوستان عاجزانه خواهش دارم هر نوع نظر به روز نظامی که مطالعه کردند ( نه سند میخام ازتون نه مدرک ) لطف کنند الان بگن ، چون اصلا قبول ندارم خارج از بحث تاپیک بیان تیکه بندازند و حرفی بزنند که واقعا اگر جواب بدی یه بدبختی هست اگر ندی اهانت محسوب میشه ...

من هر حرفی میزنم حداقل یک کتاب مطالعه پشت ش هست مقاله و اینا به کنار ... اگر اشتباهی در بیان داشتیم دوستان بیان بگن باور کنید بنده از صمیم قلب قبول ش میکنم اگر دلیل ش منطقی باشه

من وقتی دو قرن استراتژی نبرد امریکا رو مطالعه کردم و اون رو با تاریخ نظامی جهان تطبیق دادم و مطمئن هستم کشوری چون امریکا هرگز در طول تاریخ ش به کشوری که دارای حمایت مردمی بوده حمله نکرده ، و بدون کمک متفقین همراهش آغاز کننده نبردی نیست ، چرا باید به خاطر عقاید دینی و سیاسی متهم به نگرش بشم ؟؟؟ بله در نتیجه گیری قطعا تاثیر داره این دو مساله ولی وقتیکه عامل مصداق سازی عینی رو قاطی ش کنی متوجه میشی که حرفای بنده الکی نیست

مصداق سازی کنید دوستان

من خیلی دوست دارم کسی الان بیاد اینجا براساس مصداق آخرین عملیات نظامی گسترده امریکا و متفقین ، یعنی خلیج فارس 2 ، تحلیل کنه حرفای بنده رو و ببینه کجاش اشتباه بوده

یا بنده اطلاعاتم ناقص و یا غلط یا هر دو هست یا اون دوستان

[center]

[color=#ff0000]پس خواهش میکنم ، بیایید بحث کنید چون من اومدم سواد نظامی رو ببرم بالا ... نیومدم خاله زنک بازی[/color]

یا حق[/center] ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ادیب یه قضیه ای هست متاسفانه - اونهم اینه که هر حرفی که زده میشه ولو کمی از اون درست باشه یا اصلا درست هم نباشه ولی تو ذهن شنونده ها و مهمتراز اون خود فرد تاثیر روحی میذاره - هرکسی از این آسیبهای نابجا خورده و ناراحت هم شده
دوست عزیز شما از گلهای سایت و جمع ما هستید و از سخنان زیبای شما استفاده کردیم- چرا بابت این سخنان اعتقادی و اینکه دیگران چه بگویند ناراحت هستید - هرچه گفتید رو باید 10 برابر هم شده بکنید و از بابت ملامت گرها پشیمونی به خود راه ندهید
درراه حق همچون علی علیه السلام باید باشیم و فرمایش الهی لاتاخذ فی الله لومه لائم جلو چشممان باشد

حالا که بحث را دوست دارید در بعد نظامی بیشتر و پر رنگ تر تعقیب کنید برای بنده بفرمائید بر چه مبنائی برایتصرف یک شهر به ازاء یک نیرو باید 3 نیرو داشت؟ چرا 2 تا نه ؟ چرا 5 تا نه؟ ملاک اینکه مهاجم یا مدافع اهل آن منطقه باشند یا نیروی خارجی چه میشود؟ (کدام طرف اصولا طرف حق و کدام باطل است و اصولا آیات الهی که مقابله یک به ده را هم برای رزمنده الهی ممکن میداند کجاست و آیا اینها که نتایجش را درجنوب لبنان و جنگ دیده ایم درکجای سناریوهای کلاسیک می گنجد؟) اگر دشمن به قیمت نابودی زیرساختهای یک شهر حاضر به جنگ نابرابر شیمیائی- میکروبی و بیولوژیکی شود چه؟ اگر یک طرف نیروئی مثل آمریکا باشد که با تجهیزات پیشرفته کار دهها نفر را با یک نیرو بکند چه؟ سهم تبلیغات جهانی و رسانه ای کجاست؟ وقتی به این بهانه و کنترل آن بتوانند مردم عادی را بهمراه نیروهای مدافع به خاک بکشند و مدافعین بخاطر حفظ جان مردم مجبور به عقب نشینی شوند چه؟ فکر نمیکنید درجنگ هی پیش رو با غرب نمیتوان به راحتی روشهای کلاسیک را بکار برد و قتی در جنگ میتوانند از مینی بمبهای هسته ای هم استفاده کنند و دنیا آبش هم تکان نخورد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]ناو لندینگ Nikolai Filchenkov وارد آبهای سوریه شد [/b]

وزارت دفاع سوریه تایید کرد ناو لندینگ Nikolai Filchenkov ناوگان دریای سیاه روسیه امروز تحت اسکورت دو قایق موشک انداز سوریه وارد آبهای سوریه شده است.

به گزارش ریانوستی ، این ناو که پیش از این برای بارگیری یک محموله ی اعلام نشده به بندری در روسیه اعزام شده بود ، حال طبق اعلام مقامات دفاعی سوریه ، بمدت یک روز در لاذقیه پهلو خواهد گرفت

http://www.rianovosti.com/military_news/20130926/183730400/Russian-Landing-Ship-Nikolai-Filchenkov-in-Syria---Ministry.html
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.