Parviz

تاپیک جامع قطعنامه ها و تحریم های علیه جمهوری اسلامی ایران

Recommended Posts

[right]سلام دوستان[/right]

[right]لايه هاي امنيت ملي[/right]

[right]لايه اول حضور متحد و منسجم ملت يه كشور در صحنه كه اين لايه همون ويترين هر كشوريه جهت كور كردن چشم طمع و اصلي ترين لايه اس[/right]

[right]لايه دوم ديپلماسي فعال و منطبق بر واقعيت ها و توانايي ها جهت دور كردن تهديدات زياده خواهان[/right]

[right]لايه سوم كار نهادهاي اطلاعاتي - امنيتي جهت خفه كردن تهديدات نفوذي در بطن[/right]

[right]لايه چهارم برخورد نظامي[/right]

[right]تو شرايط فعلي كار لايه دوم بشدت مختل شده و سنگيني اش افتاده به لايه سوم كه باعث امنيتي شدن اوضاع جامعه شده[/right]

[right]ميگن فقر كه از دري بياد تو دين و ايمان از در ديگه خارج ميشه دوستان نگن كه مومن واقعي تو شرايط سخت شناخته ميشه كه خودم خوب ميدونم شرايط سخت تحميلي با شرايط خود ساخته سخت چيه[/right]

[right]ميگن علاوه بر اراده جمعي واسه توانستن پول لازمه[/right]
[right]ميگم پول رو از كجا مياري[/right]
[right]ميگن از بودجه[/right]
[right]ميگم آره تازه يادم افتاد بودجه اي كه 80 درصدش نفتيه و اونم تا خرخره تحريم حتي كار به چپاول آبرومندانه رسيده طوري كه ميان ميگن ما برخلاف تحريم ها نفتتون رو ميخريم ولي موقعي كه ميگيم پولشو بدين تحريم ها رو نشون ميدن تازه برخي ها هم حريص شدن عين ژاپن اونام فهميدن اي دل غافل ما كه ميتونيم نفت بخريم پول نديم چرا گفتيم ما ديگه خريداتمون رو كاهش ميديم بريم افزايش بديم[/right]

[right]راستي يه چيز ديگه هم گفتن بدليل تحريم ها نفت رو با پرچه كشورهاي ديگه حمل مي كنن كشورهايي كه وزني در جهان ندارن[/right] ویرایش شده در توسط aaa84

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1372715015' post='319188']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته منظورم اشاره به مشکل روس ها نبود! منظورم این بود که اگر خودمان بخواهیم چنین نیروگاهی با چنین ابعادی بسازیم، چالش های اصلی کجاها خواهد بود. (و البته بنده ژنراتور را مد نظر قرار نداده بودم، چون اطلاع نداشتم)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اما در مورد قلب راکتور هم باز بعید می دانم توانایی ساخت چیزی در حد و اندازه های VVER-1000 وجود داشته باشد و بحث ایمنی را کماکان مطرح می دانم. مگر اینکه شما صحبت های بنده را خلاف واقع بدانید.[/font][/size]
[/quote]
والاه من مسئول انرژی اتمی نیستم که بخوام نطر قطعی بدم و فقط خوانده ها رو بازگو کردم! و در جایگاهی هم نیستم که بتونم صحبت های شما رو رد یا تائید کنم چون شما هم بر اساس خوانده هاتون به بیان نظراتتون میپردازید، شاید شما چیزهائی خواندید که من نخواندم. من تنها صحبتی که در مطلب خودمم داشتم اشاره به قوانین انرژی اتمی (شماره استانداردشو نمیدونم) که حداقل ایمنی راه اندازی یک نیروگاه اتمی آب سبک رو درش تعیین شده و بدون اون هیچ نیروگاهی حتی اجازه روشن شدن پیدا نمیکنه. اگر مصاحبه های کتر عباسی رو هم بخونین به همین مطلب اشاره داشتن و همین ایراد ژنراتور رو مشکل راه اندازی اعلام کردن.

من یه سوالی برام پیش اومده، این اجرای تحریم ها چگونه صورت میگیره؟؟ و چه هزینه هائی برای امریکا داره؟
چون این تحریم ها تحریم های تصویبی شورای امنیت نیست که ضمانت اجرا داشته باشه ولی با چه ساز و کاری امریکا داره اینها رو بر علیه ایران اجرا میکنه؟

اساسا من این ایده رو که در ایران یه شبه معجزه صنعتی شدن رخ میده رو قبول ندارم (دلایل زیادی هست) و این رو هم قبول ندارم که مملکت سوء مدیریت حاد داشته باشه که اینقدر منجر به داغون شدن مملکت شده باشه (سوء مدیریت و خطا همیشه تو همه جای دنیا بوده نمونه اخریش برزیل که با اون همه رشد اقتصادی مردم ریختن تو خیابون)
باید اول نقاط قوت و قدرت دشمن رو بشناسیم تا بتونیم نظر بدیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
لايه اول حضور متحد و منسجم ملت يه كشور در صحنه كه اين لايه همون ويترين هر كشوريه جهت كور كردن چشم طمع و اصلي ترين لايه اس

لايه دوم ديپلماسي فعال و منطبق بر واقعيت ها و توانايي ها جهت دور كردن تهديدات زياده خواهان

لايه سوم كار نهادهاي اطلاعاتي - امنيتي جهت خفه كردن تهديدات نفوذي در بطن

لايه چهارم برخورد نظامي
[/quote]

دوست عزیز. شما اول جواب اون سوال رو بدین که کی و کجا مذاکره با آمریکا باعث شده که اون از منافعش، همه ی منافعش (همونایی که با منافع بقیه دنیا تضاد داره)، کوتاه بیاد. تا وقتی که نگین چرا هر وقت هر کشور ضعیفی جلوی آمریکا یه ذره کوتاه اومده مذاکرات به نتیجه نرسیده و شده همون آش و همون کاسه حرف شما مبنی بر دیپلماسی بر ضد آمریکا بی معنیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AliMH' timestamp='1372814158' post='319409']
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1372715015' post='319188']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته منظورم اشاره به مشکل روس ها نبود! منظورم این بود که اگر خودمان بخواهیم چنین نیروگاهی با چنین ابعادی بسازیم، چالش های اصلی کجاها خواهد بود. (و البته بنده ژنراتور را مد نظر قرار نداده بودم، چون اطلاع نداشتم)[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اما در مورد قلب راکتور هم باز بعید می دانم توانایی ساخت چیزی در حد و اندازه های VVER-1000 وجود داشته باشد و بحث ایمنی را کماکان مطرح می دانم. مگر اینکه شما صحبت های بنده را خلاف واقع بدانید.[/font][/size]
[/quote]
والاه من مسئول انرژی اتمی نیستم که بخوام نطر قطعی بدم و فقط خوانده ها رو بازگو کردم! و در جایگاهی هم نیستم که بتونم صحبت های شما رو رد یا تائید کنم چون شما هم بر اساس خوانده هاتون به بیان نظراتتون میپردازید، شاید شما چیزهائی خواندید که من نخواندم. من تنها صحبتی که در مطلب خودمم داشتم اشاره به قوانین انرژی اتمی (شماره استانداردشو نمیدونم) که حداقل ایمنی راه اندازی یک نیروگاه اتمی آب سبک رو درش تعیین شده و بدون اون هیچ نیروگاهی حتی اجازه روشن شدن پیدا نمیکنه. اگر مصاحبه های کتر عباسی رو هم بخونین به همین مطلب اشاره داشتن و همین ایراد ژنراتور رو مشکل راه اندازی اعلام کردن.

من یه سوالی برام پیش اومده، این اجرای تحریم ها چگونه صورت میگیره؟؟ و چه هزینه هائی برای امریکا داره؟
چون این تحریم ها تحریم های تصویبی شورای امنیت نیست که ضمانت اجرا داشته باشه ولی با چه ساز و کاری امریکا داره اینها رو بر علیه ایران اجرا میکنه؟

اساسا من این ایده رو که در ایران یه شبه معجزه صنعتی شدن رخ میده رو قبول ندارم (دلایل زیادی هست) و این رو هم قبول ندارم که مملکت سوء مدیریت حاد داشته باشه که اینقدر منجر به داغون شدن مملکت شده باشه (سوء مدیریت و خطا همیشه تو همه جای دنیا بوده نمونه اخریش برزیل که با اون همه رشد اقتصادی مردم ریختن تو خیابون)
باید اول نقاط قوت و قدرت دشمن رو بشناسیم تا بتونیم نظر بدیم.
[/quote]
ضمانت اجرایی بهتر از این هست شما اگر با ایران معامله کردین دیگه نمیتونین با امریکا معامله کنین و اگر احیانا معامله کردین برای برگشت به بازار امریکا باید جریمه بپردازی به نوعی باج گیری مدرنه
و تو این اوضاع هم کسی نمیاد معامله رو با امریکا رو به خاطر ایران به خطر بندازه
===============================================================
جناب aspahbodمگه ایران تا الان مذاکره ای با امریکا داشته که اینجوری تصمیم میگیرین شما نمیتونی ایران رو با کشوری مثل لیبی مقایسه کنین
ما برای عراق و افغانستان پای میز مذاکره با امریکا نشستیم ولی برام جالبه که چرا برای خودمون این کار رو نمیتونیم بکنیم

در ضمن اگر نظر شما اینه که مذاکره ای صورت نگیره پس چکاری باید انجام داد که ایرانی که تا گردن تو باتلاق مشکلات فرو رفته رو بتونن نجات بدن

یک مسئله دیگه هم که هست و شما بهش دقت نکردین اینکه الان طوری شده که منافع ما گره خورده به امریکا و ندیدن این موضوع اشتباه بسیار بزرگیه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب aspahbodمگه ایران تا الان مذاکره ای با امریکا داشته که اینجوری تصمیم میگیرین شما نمیتونی ایران رو با کشوری مثل لیبی مقایسه کنین
ما برای عراق و افغانستان پای میز مذاکره با امریکا نشستیم ولی برام جالبه که چرا برای خودمون این کار رو نمیتونیم بکنیم

در ضمن اگر نظر شما اینه که مذاکره ای صورت نگیره پس چکاری باید انجام داد که ایرانی که تا گردن تو باتلاق مشکلات فرو رفته رو بتونن نجات بدن

یک مسئله دیگه هم که هست و شما بهش دقت نکردین اینکه الان طوری شده که منافع ما گره خورده به امریکا و ندیدن این موضوع اشتباه بسیار بزرگیه[/quote]

بله. داشتیم. زمان آقای خاتمی مگه ما غنی سازی رو متوقف نکردیم؟ مگه نمیخواستیم گفت و گوی تمدن ها راه بندازیم؟ نتیجش چی بود؟ شما فقط مقالاتی که سیاست مدارای بازنشسته ی غربی نوشتنو بخونید ببینید مذاکرات به چه دلایلی به نتیجه نرسیده. تا زمانی که قبول نکنیم طرف مقابل نمی خواد مسئله به صورت برد-برد حل بشه وضعمون همین خواهد بود. جدای این که اصولا هدف ما از برنامه ی هسته ای چیز دیگه ایه و با مذاکره هم حل نمیشه. اما غرب هم تفکرش اینه: من زور دارم، پس از این زور استفاده می کنم تا بیشترین منفعتو به دست بیارم. الان که ایران تحت فشاره باید تا تهش رفت. ما اگه از برنامه ی اتمی کلا دست بکشیم هم تحریم ها رفع [b]نمیشن[/b]. بابا قبول کنین رفع نمیشن. تا زمانی که به قول خودشون ایران کلا رفتارشو درست نکنه (نشه بله قربان گو) این تحریم ها برداشته نمیشه چون به نفع خودشونه. اگه ایران سر مسئله ی هسته ای کوتاه بیاد یعنی تحریم ها انقدر سخت شدن که بتونن ایران رو از خواسته ی امنیتش منصرف کنن. پس ادامشون میتونه ایران رو از خواسته ی استقلالشم منصرف کنه. پس تحریم ها باید ادامه پیدا کنه.

ما برای عراق و افغانستان پای میز مذاکره نشستیم چون می خواستیم برای امنیت خودمون مذاکره کنیم. مذارکرات هم مثل همیشه به نتیجه ای نرسید.

برای حل شدن مشکلات اول باید این سوالو بپرسیم که اصولا ما دنبال چی هستیم. رفاه و ثروت تو کوتاه مدت یا بلند مدت؟ اگه هدفمون کوتاه مدته که خیلی راحت میشه کلا تسلیم شد. تنها راه تموم کردن مقابله با آمریکا و اسرائیله. هیچ راه دیگه ای هم وجود نداره.
اما اگه ما به دنبال حفظ امنیت نظامی و اقتصادی خودمون هستیم باید قدرت داشته باشیم و برای این باید هزینشو پرداخت کنیم. باید انقدر تحمل کنیم که طرف مقابل خسته بشه.

منافع آمریکا با تمام دنیا گره خورده دوست عزیز. فقط تفاوتش اینه که آمریکا حاضر نیست از یه ذره منفعت بیشتر خودش بگذره و به بهای منافع دیگران اونو میخواد به دست بیاره. حالا اگه طرف مقابل توان مقابله داشته باشه که این کارو نمیتونه بکنه. اگه نه که نتیجش میشه مثل صد و خورده ای کشور که شدن بازیچه ی دست قدرت های بزرگ.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز دل این حرف رو هم یکی دیگه از دوستان زد گفتیم اشتباه و باز رو حرف خودش موند

من نمیدونم واقعا چرا دارین اون دوره را با این دوره مقایسه میکنین اون موقع ما حتی کوچکترین پیشرفتی هم تو مسئله هسته ای نداشتیم خب معلوم بود که باید کوتاه میومدیم که به این پیشرفتها برسیم

اون موقع ما چی داشتیم برای معامله اون زمان نکنه غنی سازی بیست درصد انجام میدادیم که دارین اون موقع رو مثال میزنین
پس دست بردارین از این مقایسه
واینقدر حرف های رسانه رو تکرار نکنن
============================
برای حل شدن مشکل چرا شما این سوال رو نمیپرسی که چه هدفی داریم میخواهیم به کجا برسیم و چقدر تلفات بدیم؟؟؟

ایا این روشی که در پیش گرفتیم درسه؟؟
به خاطر خود خواهی زیاد با جون 76میلیون ادم دارن بازی میکنن انگار نه انگار
ما هنوز تو تهیه دارو برای بیمارانمون دچار مشکلیم چقدر بیمار باید بمیرن که بلاخره بتونیم تو ساخت مثلا فلان دارو خود کفا بشیم
چقدر نفت مفتی بدیم هند و چین وبا گرفتن برنج وگندم سرطان زا تسویه کنیم ... چون ما مشت محکمی میخوایم بزنیم به دهن استکبار!!!
=========
حالا با این اوصاف که فقط یک گوشه کوچیک مشکلات کشوره و خود شما هم کاملا متوجه هستین چطور میخواهیم بشیم یک کشور قدرت مند
با فدا کردن مردم میخواهیم پوزه استکبار رو به خاک بمالیم
================
کسی نمیگه که ما از حق مسلم خودمون دست بکشیم ولی خیلی روشهای دیگه ای هم هست که شما میتونی به همه چی برسی نمونش براتون امارات رو مثال زدم که داره کلنگ دومین نیروگاه هسته ای خودش رو زد ولی ما هنوز تو نیرو گاه بوشهر موندیم
تا دیروز غرب بود که از ایران میکشید الان شرق(روسیه وچین)داره میکشه تا دیروز مستشار تو این کشور بود الان شده کارشناس روسی و چینی تا دیروز قرار داد های ننگین ترکمنچای ...بود الان قراردادها نفتی ننگین تر

الان شما بگو ایران امروز چه فرقی کرده با اون موقع الان دیگه ایران شده خودکفا.............
========================================================
اینا رو بخونین بد نیست !!!
[url="http://www.afkarnews.ir/vdchqznzv23nvzd.tft2.html"]http://www.afkarnews...3nvzd.tft2.html[/url]

[url="http://www.asriran.com/fa/news/209129/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]http://www.asriran.c...تر-از-سرطان-است[/url]

[url="http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=56260"]http://ebrat.ir/?par...c=news&id=56260[/url] ویرایش شده در توسط 9km
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیستم ایمنی ترمز خودرو در حلقه بی اعتمادی به محققان/ عدم حمایت مسئولان از تولید

پژوهشگران کشور در حالی به دانش فنی سیستم ایمنی ترمز خودرو دست یافتند که محصول تولید شده از آن جزء اقلام تحریمی است و پس از 11 سال چانه زنی میان وزارت صنایع و معاونت علمی ریاست جمهوری و انجام تست‌های مختلف تاکنون نتوانسته در صنعت خودرو سازی کاربردی شود. به گزارش خبرنگار مهر، این طرح از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأیید و به عنوان طرح منتخب در جشنواره نوآوری و شکوفایی شناخته شد اما متأسفانه با توجه به اینکه بین صنایع خودروسازی ما و پژوهشگران حلقه مفقوده ای از اعتماد وجود دارد هنوز نتوانسته در صنعت خودروسازی حرفی برای گفتن داشته باشد.

غلامرضا یوسف- طراح ومجری طرح در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این سیستم می‌تواند جایگزین سیستم ABS باشد، گفت: سیستم ترمز ACBS سیستم ضد قفل یا ضد لغزش است که از قفل شدن چرخ‌ها حتی هنگامی که راننده پدال ترمز را تا انتها فشار می‌دهد، جلوگیری می‌کند و مانع از انحراف خودرو می‌شود. به این ترتیب می‌توان هنگام ترمزگیری با حفظ فرمانپذیری خودرو را کنترل و از موانع با اطمینان عبور کرد.

وی با تاکید بر استراتژیک بودن این سیستم در خودروها، اظهار داشت: سیستم طراحی شده به لحاظ عملکرد همانند ABS عمل می‌کنند ولی به لحاظ شکل و ابعاد ظاهری، تعداد و فرم قطعات نیز شباهتی به سیستم ABS ندارد.

یوسف با بیان اینکه این سیستم با عنوان ACBS ارائه شده است، خاطر نشان کرد: نصب این سیستم بر روی خودرو موجب می‌شود که در هنگام ترمز شدید خوردو بدون قفل چرخ، خودرو فرمان پذیری داشته باشد و توزیع فشار هیدرولیک بر روی هر چهار چرخ منجر به توقف سریع و با ثبات آن خواهد شد.

نمونه سیستم ACBS تولید شده در کشور

وی با بیان اینکه این پروژه از سال 1381 آغاز شده است؛ ادامه داد: مطالعات امکان سنجی این پروژه در 650 صفحه تهیه شده است و در طول 11 سال گذشته همچنان قرار است از این پروژه حمایت شود ولی تاکنون اقدامی برای تولید این سیستم نشده است.

مجری طرح با بیان اینکه این سیستم جز اقلام تحریمی است، یادآور شد: شرکت‌های اصلی صاحب این تکنولوژی و سازنده این سیستم در دنیا آمریکا، آلمان، انگلیس و کره است و به دلیل اعمال تحریم‌ها علیه کشور برای خریداری این سیستم با مشکلاتی مواجه هستیم ضمن آنکه سهم تولید ایران برای این محصول صفر است.

این محقق شرکت دانش بنیان با تاکید بر اینکه خودروسازان ایران دچار وابستگی مطلق به محصولات این حوزه صنعتی و صرفا مصرف کننده هستند، اضافه کرد: درحال حاضر این نوع از سیستم از طریق کشور چین تهیه می‌شود و برای واردات باید مبلغ 2 هزار میلیارد تومان در سال هزینه کنیم، در حالی که با حمایت مسئولان می‌توانیم با رقمی اندک در مقایسه با رقم واردات سالانه، ضمن ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار برای 1400 نفر ، ظرف 3 سال در این زمینه به خودکفایی برسیم.

پیش بینی تقاضا ترمز ACBS در بازار ایران از سال 90 تا 93

یوسف با بیان اینکه این سیستم در مدل‌ها و ابعاد مختلف نمونه سازی شده است، توضیح داد: برای دریافت حمایت‌های پژوهشی به منظور انجام تحقیقات تکمیلی، تدوین دانش فنی و استاندارد تست محصول، تولید نیمه صنعتی سیستم ACBS و اخذ تاییدیه از یکی از شرکت‌های معتبر جهانی با معاون علمی ریاست جمهوری مذاکره و اعلام شد که صنایع خودروسازی و وزارت صنایع که سالی حداقل 2 هزار میلیارد تومان واردات این سیستم را دارند باید احساس مسئولیت و حمایت کنند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر مسئولین وزارت صنایع نیز اعلام کردند که اعتبار پژوهشی نداریم و معاونت علمی ریاست جمهوری که سالی هزار میلیارد تومان اعتبار پژوهشی دریافت می‌کند باید از مراحل بعد از نمونه سازی تا اخذ تاییدیه جهانی از این طرح حمایت و به عنوان یک محصول صنعتی به وزارت صنایع معرفی کند و اگر سرمایه گذار بخش خصوصی نیز حاضر به حمایت مالی از این طرح باشد، وزارت صنایع آمادگی دارد ضمن صدور پروانه تاسیس با معرفی یکی از شهرک‌های صنعتی برای احداث کارخانه و نصب ماشین آلات تولیدی که توسط سرمایه گذار بخش خصوصی خریداری شده نسبت به صدور پروانه بهره برداری اقدام کند در عین حال اعلام شد که اگر در این مرحله خودروسازان حاضر به خرید این محصول نباشند دیگر کاری از وزارت صنایع ساخته نیست چون خودرو سازان به عنوان یک بنگاه اقتصادی متعلق به بخش خصوصی هستند.

مجری طرح با تاکید بر اینکه در این میان حلقه مفقوده‌ای وجود دارد که هرگز پیدا نخواهد شد، ادامه داد: سطحی نگری و گرایش‌های تجاری اقتصادی، عملکرد جزیره‌ای و سلیقه‌ای باعث شده تا مسئولین عمدا ویا سهوا اولویت‌های آتی کشور را گم کنند.

وی ضمن ابراز تاسف از وضعیت موجود در سازمان‌های مربوط، ابراز امیداوری کرد که قوانین حمایتی لااقل به گونه‌ای تدوین شود که آنها نتوانند از طراحی و نمونه سازی مدل‌های بالاتر جلوگیری کنند.

یوسف همچنین یادآور شد: این شرایط موجود در حالی است که نتایج تست‌‌های انجام شده بر روی سیستم اتوماتیک مکمل ترمز نشان داد که عملکرد این سیستم در مقایسه با آخرین مدل ارائه شده از سوی شرکت بوش آلمان قابل رقابت است ضمن آنکه قابلیت ارتقا و پیشرفت را نیز دارد و در صورتی که مورد حمایت قرار گیرد می‌توانیم سیستم‌های پیشرفته‌تری چون ESP و TCS که به عنوان سیستم پایداری و ایمنی خودرو به کار می‌روند و هنوز در اختیار خودروسازان داخلی قرار نگرفته تا بر روی خودروهای تولید داخل نصب شود را نیز ارائه دهیم.

این محقق خاطر نشان کرد که مدولاتور 6 کاناله مدل 30 سیستم اتوماتیک مکمل ترمز ACBS که در سال 1387 نمونه سازی آن به پایان رسید و ارائه شد ضمن ارائه خدمات ABS قادر است که خدمات ESP و TCS را ارائه کند.

لينک خبر : http://mehrnews.com/detail/News/2088137
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mihandost' timestamp='1372794970' post='319387']
با لام
[quote]خوب میشد یک راه میانه ای رو فرض کرد که فکر کنم الان آقای هاشمی مطرح کردند که ما علیه اسرائیل جنگی رو شروع نمیکنیم اما اگه اسرائیل با کشور عربی جنگ کنه به اون کمک میکنیم - این البته بطور تقریبی همون موضوع دفاع تو زمان غیبت هست که از یک طرف ما از اصول اعتقادیمون دست نکشیدیم وحکومت جبار رو به رسمیت نشناختیم و از طرفی هم بحث حمایت از شروع جنگ علیه اسرائیل رو رد کردیم ( چیزی که با مطرح شدن ضرورت محو اسرائیل برای غرب شده بود بهانه )[/quote]
درباره رژیم صهیونستی ما پیرو رهبری هستیم هر جا انها وارد عمل شوند ما هم هستیم ، همین تهدید جواب تهدید بود که ان ها حتی از استفاده از گزینه نظامی پشیمان کرد .
[/quote]
سلام دوست عزیز
البته باید تاکید کنم که قطعا نظر نهائی رو رهبری میدهند و ما هم تابع نظرات ولی امر هستیم - (با شما موافقم) اما همین نظر رو قبلا رهبری معظم در فروردین سال 90 فرموده بودند :
[b][font=arial,helvetica,sans-serif]بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است.[/font][/b]
درنتیجه مشی اصلی همان فرمایش رهبری است و از شما هم تشکر میکنم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

البته تا زمانی که یک عده از دوستان توی ایران آمریکا و غرب رو دوست و خیر خواه ایران می خواهند ( حتی حاضر نیستند مثل روس ها و چینی ها بهشون نگاه کنند ) ... بحث کردن فایده نداره ...

سیاستمداران با سابقه ی انگلیسی ( می تونید تجسم سیاست مدار غربی بدونیدشون !! ) می گند :

[b]کشور ها دوست ندارند ، منافع دارند !!![/b]

تو همین قضیه ی اخیر هم معلوم شد آمریکا برای حفظ منافعش حتی از سفارتخانه های همپیمانش جاسوسی کرد ... .

حداقل دوستانی که غربگرا هستند به گفته های خود سیاستمداران غربی گوش بدهند !!

اینها گفته هایی از چرچیل هستند .....

[left]You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life[/left]
[left].
Winston Churchill[/left]

[left]

A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.

Winston Churchill
[/left]
[left]Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
Winston Churchill[/left]

[left]A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on.
Winston Churchill[/left]
[left]

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

Winston Churchill
[/left]
[left]The empires of the future are the empires of the mind.
Winston Churchill[/left]

اینم خیلی مهمه ...

[left]
Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe.
Abraham Lincoln[/left]

گویا آمریکایی ها چهار ساعت از 6 ساعت وقتشون رو صرف تیز کردن تبر کردند تا ما رو ببرند !!! حالا ما باید چه کار کنیم !؟ دسته ی تبر رو بشکنیم یا خودمون رو بزرگتر کنیم که تو اون دو ساعت آخر بریده نشیم ... شعر گفتم ... جدی نگیرید ...

اسم سایتی هم که این نقل ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote][/right]
[right]دوست عزیز. شما اول جواب اون سوال رو بدین که کی و کجا مذاکره با آمریکا باعث شده که اون از منافعش، همه ی منافعش (همونایی که با منافع بقیه دنیا تضاد داره)، کوتاه بیاد. تا وقتی که نگین چرا هر وقت هر کشور ضعیفی جلوی آمریکا یه ذره کوتاه اومده مذاکرات به نتیجه نرسیده و شده همون آش و همون کاسه حرف شما مبنی بر دیپلماسی بر ضد آمریکا بی معنیه[/right]
[right][/quote][/right]

[right]سلام دوستان[/right]

[right]جناب اسپهبد گرامي[/right]

[right]خب شما بگو دليل كمك ميلياردي آمريكا هر سال به كشورهاي ضعيفي چون مصر و پاكستان و كشورهاي آفريقايي و سازمانها بين المللي چون يونسكو چيه ؟[/right]

[right]نميخواين بگين انسان دوستانه كه ؟[/right]
[right]همين چند سال پيش بود كه خواست كمك به پاكستان هموني كه بمب اتمي داره و از ديد شما مقتدر رو كم كنه كه دولتياي پاكستان شروع به ناسازي كردن[/right]
[right]همين چند سال پيش يونسكو قانوني در حمايت از كودكان فلسطيني وضع كرد و آمريكا كمك هاي ماليشو قطع كرد كه باعث ضعف شديدش شده[/right]

[right]نمونه اين زياده حالا شما فكر كن اين آمريكا كه كم نمياره بقولتون خب دليل شل كردن سر كيسه چيه نمي خواد بگي كه ميخواد خودشو پيش ملت ها خوش بندازه كه خندم ميگيره[/right]

[right]حالا يادم رفت دليل كاهش روابط بوسني بعد جنگ هاي داخليش با ايران در ازاي كمك هاي آمريكا بود در زمينه هاي مختلف خب حالا لابد آمريكا نمي تونست بزنه بوسني رو يا همين كرواسي در قبال كمك به شورشيان سوري طبق گفته ها مجوز ورود به اتحاديه گرفته خب چرا مجبورش نكردن ؟[/right]

[right]اينجا كه دپلماسي مفهوم پيدا ميكنه كه از ديد شما نشستن پشت ميز و چاي خوردن و تعارفات الكيه ولي[/right]

[right]ديپلمات سربازيه كه بي سلاح عازم ميدان جنگه كه هم بايد سلاحشو از دشمن بگيره و هم دشمن رو شكست به اين دليله كه ديپلمات هاي موفق هميشه در تاريخ ماندگار و شعار محورها موضوع طنزه اس ام اس ها[/right]

[right]البته بازم ميگم دوستان در اين 8 سال گذشته ديپلماسيه فعال نديدن كه ذهنيتشون الان ياري كنه[/right]

[right]پيامبر اكرم آن نگين بشريت يه ماجراي صلح حديبيه هم دارن نه[/right]

[right][quote][/right]
[right]
البته باید تاکید کنم که قطعا نظر نهائی رو رهبری میدهند و ما هم تابع نظرات ولی امر هستیم - (با شما موافقم) اما همین نظر رو قبلا رهبری معظم در فروردین سال 90 فرموده بودند :
[b][font=arial,helvetica,sans-serif]بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است.[/font][/b]
درنتیجه مشی اصلی همان فرمایش رهبری است و از شما هم تشکر میکنم[/right]

[right][/quote][/right]

[right]البته رهبري اينم گفتن كه راه حل انجام يه همه پرسي با حضور همه مردم فلسطينه و منظور اين نيس كه يهوديا رو بريزن تو دريا[/right]

[right]در اين حرفاي رهبر هم جنگي ديده نميشه[/right]

[right][quote][/right]
[right]

البته تا زمانی که یک عده از دوستان توی ایران آمریکا و غرب رو دوست و خیر خواه ایران می خواهند ( حتی حاضر نیستند مثل روس ها و چینی ها بهشون نگاه کنند ) ... بحث کردن فایده نداره ...

سیاستمداران با سابقه ی انگلیسی ( می تونید تجسم سیاست مدار غربی بدونیدشون !! ) می گند :

[b]کشور ها دوست ندارند ، منافع دارند !!![/b]

تو همین قضیه ی اخیر هم معلوم شد آمریکا برای حفظ منافعش حتی از سفارتخانه های همپیمانش جاسوسی کرد ... .

حداقل دوستانی که غربگرا هستند به گفته های خود سیاستمداران غربی گوش بدهند !!

اینها گفته هایی از چرچیل هستند[/right]

[right][/quote][/right]

[right][size=4]اين اصله ديپلماسيه كه بقول خودتون [b]کشور ها دوست ندارند ، منافع دارند [/b][b] [/b]در همين چارچوبه كه روابط ما با چين كمونيسم و يا كره شماليه ديكتاتور و كمونيسم[b] [/b]يا بشار اسد لاييك معنا پيدا مي كنه و مرحوم چاوز معلوم الحال[/size][/right]

[right][size=4]البته دوستان بدونن غرب لولو نيس ازش لولو ساختن[/size][/right]

[right][size=4]اما در مورد قضيه جاسوسي اين شامل همه كشورها ميشه سفارت خانه ها يه مأموريت ثانوي دارن اون رصد اون كشوره و خاص آمريكا نيس[b] [/b][/size][/right]

[right][size=4][color=#FF0000][b]به اميد موفقيت تمامي هموطنان عزيزم اين آخرين پست من در اين تاپيك هست چون بحث ها وارد دور باطل شدن[/b][/color][/size][/right] ویرایش شده در توسط aaa84
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]گویا آمریکایی ها چهار ساعت از 6 ساعت وقتشون رو صرف تیز کردن تبر کردند تا ما رو ببرند !!! حالا ما باید چه کار کنیم !؟ دسته ی تبر رو بشکنیم یا خودمون رو بزرگتر کنیم که تو اون دو ساعت آخر بریده نشیم ... شعر گفتم ... جدی نگیرید ...[/background][/right][/font][/color]

[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]اسم سایتی هم که این نقل[/background][/right][/font][/color][/quote]
اگر درست متوجه شده باشم
هم دسته تبر را می شکنیم هم بزرگ می شویم و هم تیز در رفتن را یاد می گیریم
مشکل سیاست خارجی ما داشتن کلمه یا است
می گوییم این[b] یا[/b] آن
در حالی که عقل سلیم می گوید در شرایط منطقی این[b] و[/b] آن

به ریاضی میگم راحت
5*5 =25 ، 5+5 =10

2*12 =24 2+12=14

12*2 =24 12+2=14

اگر دقت کنید دو عدد که با هم رشد کرده باشند جواب ضرب بیشتری دارند تا دو عدد با اختلاف بالا
در حالی دو عدد متوسط مجموع کمتری دارند

[b]حال منظور من این است که یک سیاست سیاسی و اقتصادی یکنواخت اثر بیشتری دارد تا یک سیاست نا متوازن و یک پا در هوا[/b]
امیدوارم منظور من را درک کرده باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...

مشکل بعضی از دوستان اینه که ساده اند و نقشه های عجیب آمریکا و غرب رو نمی بییند .... آمریکا و انگلیس می خواهند همون نقشه ای که از 200 سال پیش داشتند رو در مورد ایران اجرا کنند ... آخرین نمونه های این نقشه هم از دست دادن بحرین و جنگ 8 ساله برای حفظ خوزستان بود !!!

غرب تمام هدفش اسرائیل نیست ، بخشی از هدفش امنیت اسرائیل هست ....

غرب خیلی راحت می خواد کشورهای دنیا رو کوچک کنه تا بتونه کنترلشون کنه .... قدرت در اجتماع هست و غرب می خواد این اجتماعات که در خاورمیانه هست رو نابود کنه ...

فقط کافیه به کویت و امارات و قطر و بحرین نگاه کنید ... چندتا کشور لی لی پوتی که هرچی آمریکا می گه می گند چشم ... چون به علت کوچیکیشون قدرتی ندارند ...

آمریکا می خواد خاورمیانه رو پر از قطرها و کویت ها کنه ...

ساده لوحی بعضی از دوستان در کشور یکی از مهمترین دلایلی هست که نمی زاره ما کمربند رو محکم ببندیم و شروع کنیم به اجرای سیاست های درست چون همیشه انتظار دارند قیصر یک گوشه چشمی کنه
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1372845893' post='319465']
سلام ...

مشکل بعضی از دوستان اینه که ساده اند و نقشه های عجیب آمریکا و غرب رو نمی بییند .... آمریکا و انگلیس می خواهند همون نقشه ای که از 200 سال پیش داشتند رو در مورد ایران اجرا کنند ... آخرین نمونه های این نقشه هم از دست دادن بحرین و جنگ 8 ساله برای حفظ خوزستان بود !!!

غرب تمام هدفش اسرائیل نیست ، بخشی از هدفش امنیت اسرائیل هست ....

غرب خیلی راحت می خواد کشورهای دنیا رو کوچک کنه تا بتونه کنترلشون کنه .... قدرت در اجتماع هست و غرب می خواد این اجتماعات که در خاورمیانه هست رو نابود کنه ...

فقط کافیه به کویت و امارات و قطر و بحرین نگاه کنید ... چندتا کشور لی لی پوتی که هرچی آمریکا می گه می گند چشم ... چون به علت کوچیکیشون قدرتی ندارند ...

آمریکا می خواد خاورمیانه رو پر از قطرها و کویت ها کنه ...

ساده لوحی بعضی از دوستان در کشور یکی از مهمترین دلایلی هست که نمی زاره ما کمربند رو محکم ببندیم و شروع کنیم به اجرای سیاست های درست چون همیشه انتظار دارند قیصر یک گوشه چشمی کنه
[/quote]
درست است سیاست تجزیه کشور ها البته تا حدودی
چون تجزیه بیش از حد امنیت را بر هم می زند
اگر ایران نبود خیلی از این کشورهای لی لی پوتی با هم وارد جنگ می شدند

ولی جمله آخر کمی گنگ بود ، بستن کمربند ؟؟ ویرایش شده در توسط arminheidari

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

منظور اینه که خیلی ها به جای تلاش و کوشش ، منتظرند تا آمریکا یک گوشه ی چشمی نشون بده و نه تنها هیچ تلاشی در جهت بهبود اوضاع نمی کنند بلکه با کارشکنی و پالس های منفی ( " من می دونم ، ما نابود می شیم " ) مانع از کار و تلاش دیگران هم می شوند ...

حجم اینترنتم هم تمومه پس تا هفته ی آینده نمی تونم مزاحمتون بشوم و ابراز فضل نشان دهم icon_cheesygrin :mrgreen:

جالبه ، اینترنت سه ماهه برای تهران 22 تومنه ( 512 کیلو بیت ) ولی برای شهرستان ما از همین شرکت ( 128 ) می شه 28 هزار تومان !!! ( حجم یکسانه !! ) ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعله جناب 100حرف شما درسته و فکر هم نمیکنم کسی این منظور رو داشته باشه که شرق خوبه غرب بده یا غرب خوبه شرق بده ما به یک حد وسط نیاز داریم که بتونیم به خواسته هامون برسیم نه اینکه خودمون رو بندازیم تو بغل شرق تا اونا هم تا میتونن ما رو بدوشن ما باید با یک رابطه قوی از اونا استفاده کنیم ولی این کار که نشد هیچ رابطه با اروپا هم به بدترین شکل خودش دراوردیم
واین اشتباه رو به جایی رسوندیم که با تبر به کمر اقتصاد مریض خودمون زدیم
==============================================================
البته بنده به شخصه به شدت از تحریم خودروسازیمون خوشحال هستم چرا ؟؟چون صنعتی که با تمام قوا در عرض چند دهه تا تونست به مردم خودرو که چه عرض کنم یک مشت اشغال بندازه وبا این ثروت نجومی نتونست (ایران خودرو در صدر شرکتهای ثروتمنده)هیچ نواوری داشته باشه حتی نتونست تکنولوژی وارد کشور بکنه و فقط رو اورده به مونتاژو سر هم بندی و هر روز بدتر از دیروز بهتره ریشه این شرکت ها زده بشه
این خبر رو هم بخونین تا متوجه بشین که این شرکتها چقدر پول پرست وشیاد هستن
[url="http://vista.ir/news/9229518/%D8%A8%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%9B-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF"]http://vista.ir/news...وزه-به-خط-تولید[/url]! ویرایش شده در توسط 9km
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.