Electro_officer

ویدئو: تصویربرداری راداری RQ-170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
3-در داخل این پرنده برخی از تجهیزاتی وجود داره که از خود هواپیما هم مهم تره و نگران اون بودن که الان مطمئن شدند این فناوری در اختیار ماست...
[/quote]
چجور با در اختیار گرفتن سخت افزاری که چندین دهه از ما جلوتر هست ممکنه فن‌آوری منتقل بشه!؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375718804' post='326916']
[quote]
3-در داخل این پرنده برخی از تجهیزاتی وجود داره که از خود هواپیما هم مهم تره و نگران اون بودن که الان مطمئن شدند این فناوری در اختیار ماست...
[/quote]
چجور با در اختیار گرفتن سخت افزاری که چندین دهه از ما جلوتر هست ممکنه فن‌آوری منتقل بشه!؟
[/quote]
توی همایش روز پیروزی، اتفاقاً سردار اشاره میکنند که برای تولید بومی برخی از تجهیزات، نیاز به زمان هستش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375718804' post='326916']
[quote]
[/quote]
[/quote]

خوب با لایه برداری و استفاده از میکروسکوپ الکترونی و صرف متوسط 300000 دلار برای هر تراشه ASIC می توان مدار درون آن را در آورد و خوب این خیلی به دانش ما می تواند کمک بکند. و تکنولوژی آن بدست آید.
البته مهندسی برعکس سنسورهای آن بسیار مهم است و فکر کنم هر کدام حداقل 3000000 دلار تمام بشود بطور متوسط. که ما اگر بتوانیم این سنسورها را کپی کنیم که بعید است، کار بزرگی کرده ایم.
به نظرم کشف رمز مخابرات امن سیا و ناتو بزرگترین دست آورد قابل دسترس در دراز مدت خواهد بود.
این که می گویند عصر نیمه هادی ها تمام شده خوب نیازی به RQ-170 نبود که این را بدانیم اما اینطور نیست که نیمه هادیها از فردا حذف بشوند. این فرایند زمانبر است و ممکن است 2 دهه طول بکشد.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حیف که فرد مورد نظر من حاضر به شرکت در بحث نیست و صد حیف، باز...
جناب EMP، راستش یه سری شواهد وجود داره که ازشون میشه استنباط کرد که ناتو و آمریکا در منطقه آنچنان ارتباطات امنی رو هم ندارند و ایران مدت هاست، یه قدرت کاشف رمز شده ... اگر مایل هستید در این ضمینه هم به بحث بپردازیم؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم جناب EMP شما استاد بنده هستید... بنده صرفا دارم حدث میزنم تو این وادی‌ها نیستم اصولا ولی فکر میکنم اینها بر روی سخت‌افزارها و بردهای الکترونیکی هم الگوریتم‌های پیچیده کدینگ جهت جلوگیری از کپی‌کاری اجرا کردند چه برسه به نرم‌افزارهاشون! icon_eek
آدم یه مک بوک ایر رو که یه دستگاه تجاری هست رو نگاه میکنه شاخ درمیاره حالا شما فرض کنید تکنولوژی الکترونیک نظامی کجاها قرار داره!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375720362' post='326928']
نمیدونم جناب EMP شما استاد بنده هستید... بنده صرفا دارم حدث میزنم تو این وادی‌ها نیستم اصولا ولی فکر میکنم اینها بر روی سخت‌افزارها و بردهای الکترونیکی هم الگوریتم‌های پیچیده کدینگ جهت جلوگیری از کپی‌کاری اجرا کردند چه برسه به نرم‌افزارهاشون! icon_eek
آدم یه مک بوک ایر رو که یه دستگاه تجاری هست رو نگاه میکنه شاخ درمیاره حالا شما فرض کنید تکنولوژی الکترونیک نظامی کجاها قرار داره!
[/quote]
قربان بنده هم بیش از شما نمی دانم.
قفل کردن سخت افزار ASIC برای کسی که تکنولوژی لایه برداری را دارد کار سختی است. اما توجه کنید که بعید می دانم اجازه داده بشود که از تراشه های این پرنده لایه برداری بشود زیرا از آنها فقط یکی موجود است و این یعنی کار مهندسی برعکس خیلی مشکل است.
کاربرد دیگری که RQ برای ما می تواند داشته باشد این است که نیروهای داخلی بفهمند چه نوع استتاری توسط این پرنده قابل دیدن نبوده و استتارهای موجود و شیلدهای الکترومغناطیس موجود را ارتقا بدهند که فکر می کنم از بقیه موارد مهم تر است. اینکه ما بفهمیم که دشمن تا کجای خانه ما را می تواند ببیند، خیلی برای امنیت خانه ما می تواند مهم باشد.

[quote] جناب EMP، راستش یه سری شواهد وجود داره که ازشون میشه استنباط کرد که ناتو و آمریکا در منطقه آنچنان ارتباطات امنی رو هم ندارند و ایران مدت هاست، یه قدرت کاشف رمز شده ... اگر مایل هستید در این ضمینه هم به بحث بپردازیم؟؟؟[/quote]
در مورد رمز نگاری من سوادی ندارم و بحث راجع به آن هم معمولا با قوانین سایت مشکل دار می شود.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با نظر شما جناب EMP، در مورد قوانین سایت موافقم...ولی شواهد من هم به منابع عمومی بر میگرده...
جناب EMP، رمزنگاری مبحثی کاملاً ساده و قابل درک از بعد تئوریست...حداقل ، خیلی از اون چیزهایی که شما فرا گرفته اید (در مورد الکترونیک) ساده تر است...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هم یکسری فیلم از شکار بن لادن و تصویر برداری عملیات توسط آرکیو 170 و ارسال اون ها مستقیما به کاخ سفید ...

دوستان فایل ها رو extract که کردید همه رو با هم اجرا کنید که هر 20-30 پارت اجرا بشند و روی اعصاب نباشند.

البته صحت این تصاویر رو من نه تایید می کنم و نه تکذیب !

http://hamedof.persiangig.com/ALL.zip
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1375877511' post='327703']
این هم یکسری فیلم از شکار بن لادن و تصویر برداری عملیات توسط آرکیو 170 و ارسال اون ها مستقیما به کاخ سفید ...

دوستان فایل ها رو extract که کردید همه رو با هم اجرا کنید که هر 20-30 پارت اجرا بشند و روی اعصاب نباشند.

البته صحت این تصاویر رو من نه تایید می کنم و نه تکذیب !

[url="http://hamedof.persiangig.com/ALL.zip"]http://hamedof.persiangig.com/ALL.zip[/url]
[/quote]
کسی این ویدئوها رو دانلود نکرده؟؟؟ ...
کی دیده اینها رو بیاد سرشون بحث ... ویرایش شده در توسط 013579

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.