Recommended Posts

اون دسته از دوستانی که در ایرانی بودن پدافند رعد و موشک طائر تشکیک میکنند به من جواب بدن که در این صورت تکلیف پدافند مرصاد و موشک شاهین و شلمچه چی میشه؟ اشتراک ظاهری پدافند مرصاد و موشک هاش به هاوک خیلی بیشتر از شباهت های پدافند رعد و موشک طائر 2 به پدافند بوک روسی هست! نکنه مرصاد و موشک هاشو هم آمریکا برامون ساخته و فرستاده؟

بابا یکم منطقی باشید ! من نمی گم تمام قطعات(حتی خازن و مقاومت و ....) پدافند رعد ایرانیه ولی گفتن این که این پدافند چینیه یا روسی فکر نمیکنم کار درستی باشه ! یه درصدی احتمال بدید که شهید حسن تهرانی مقدم هم تو ساخت این پدافند مشارکت داشته , در این صورت چطور میتونید حاصل زحمت چنین عزیزانی رو به یه مشت کافر و مشرک نسبت بدید؟
به نظر من ما در تهیه نیازهای دفاعی به چند صورت عمل کردیم:
1- به سلاحی نیاز شدید و فوری داشتیم و نمی تونستیم به سرعت به توان ساختش برسیم , پس به ناچار به خرید(و یا مونتاژ در داخل) اون سلاح اقدام کردیم!
2-بعضی از سلاح ها رو خودمون به تنهایی و بدون کمک خارجی طراحی کردیم و ساختیم و صرفا بعضی از قطعات اونو از خارج تهیه کردیم!
3- نکته سوم احتمال ساخت سلاح به صورت مشترکه که اینو من زیاد اطلاع ندارم و در صورت صحت اگه به اطلاعات کامل اون سلاح (نرم افزاری و سخت افزاری) احاطه داشته باشیم این گزینه هم بد نیست !

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_21600_837~1.jpg[/img]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر خوبه این شرایط که باعث گیجی خواننده در مطالب می شود
خوبیش اینه که دشمن اگر بخواهد از این سایت رصد کند می گوید داره، نداره، می سازه ، نمی سازه ، .... و در نهایت یا رایانه را خورد می کند یا می خورد
این ایرانی ها چیزهایی که خودشون می سازند را به دیگران نسبت می دهند و اونی که از دیگران می گیرند می گویند می سازند
بهتر است این ایرانی ها را در انزوا بگذاریم که این ویروسشان در دنیا منتشر نشده است و اگر نه همه دنیا را مثل خودشان می کنند
و ... ویرایش شده در توسط arminheidari
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]من هم یه سوال دارم اگه ما تور ام نمی تونیم بسازیم انقدر ضعف داریم و اگر انقدر ضعف داریم RQ-170رو برای گرفتنش دون پاشیدن رو زمین نشسته بخوره گرفتنش[/size][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20on%20the%20floor.gif[/img] ویرایش شده در توسط omid722

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='omid722' timestamp='1355434497' post='288327']
[size=5]من هم یه سوال دارم اگه ما تور ام نمی تونیم بسازیم انقدر ضعف داریم و اگر انقدر ضعف داریم RQ-170رو برای گرفتنش دون پاشیدن رو زمین نشسته بخوره گرفتنش[/size][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20on%20the%20floor.gif[/img]
[/quote]

ای دوست , اینک شما را بر کجای دلم بگذارم؟ icon_eek

بحث جدی هست عزیزم..... شما فکر میکنید ساخت تور ام-1 کار اسونی هست که متلک میندازی؟؟؟؟ خیلی ها هنوز توویه همون سام-3 تمام انالوگ موندن! :-x
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا چرا می زنی واقعا این حرفی که زدم درسته یا نه البته تور ام فرفره که نیست ساختش اسون باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده اصلا وارد این بحث ها نمی شم اما دیگه بعضی از افراد واقعا روی اعصاب هستند.

ما S-200 را در داخل تولید نکردیم؟! نخیر از نمونه اصلی کپی کردیم , از تهیه قطعات اصلی هم به دلیل تحریم عاجزیم , قیمت تمام شده نمونه کپی با قطعات غیر اصل از نمونه قابل خرید بیشتر میشه ! هرچند این موشک داره آخرین روزهای عمرش رو در کشور های دارندش سپری میکنه ما هنوز مثل وانت پیکان داریم بهش افتخار میکنیم
ما سام 6 را در داخل تولید نکردیم؟! به مانند نمونه بالا , البته برخی قطعات را به دلیل سادگی عملکرد نسبت به مورد بالا در ایران تولید کردیم

ما رعد یا همان بوک را در داخل تولید نکردیم؟! اطلاعی ندارم .

ما از اسکاد به شهاب 3 نرسیدیم؟! کره شمالی از اسکاد به نودونگ رسید ما هم بمانند تولیدات ایران خودرو چراغ ماشین رو عوض کرده و به اسم شهاب 3 معرفی کردیم ( انواع xl , glx , .... موجود است ) .

ما خلیج فارس تولید نکردیم؟! این مورد هم دقیقا از موشک DF21 به عاریت گرفته شده ( تولید کشور دوست و برادر چین )

ما موتور سوخت جامد درست نکردیم؟! مونتاژ کردیم که حتی کیفیت کاری نمونه های قدیمی کشور های تولید کننده رو هم ندارن.

ما سجیل نساختیم؟! ساخته دست برادران پاکستانی (موشک شاهین ).

ما ماهواره بر نساختیم؟! ماهواره بر ساختیم ( کپی موشک دهه 60 روسی) , نمایش باشکوه هم داشتیم ولی در مورد نتایج با بایکوت کامل خبری مواجه شد که از شکست ارسال اون خبری به جایی درز نکنه.

واقعا از شهدایی مثل شهید تهرانی مقدم، شخصا خجالت می کشم!...

یه مشت تعصبی الکی اومدن تند تند رای منفی میدن بدون اینکه بخوان واقعیت رو قبول کنند!
اقا آر پی جی 7 .. خیلی ها شما که نیستید؟!!! من هستم اقا!

اصلا ایران سیستم تور رو طراحی کرده! تازه تور ام-2 رو هم خودمون طراحی کردیم... اس300 هارو هم که بله .......... hee_hee

این (( ما )) شما منظورتون کیا هستن؟؟؟

هیچ کدوم از اینها توسط ایرانیان ساخته نشده اند!
من از شما یک سوال دارم! ما در تعمیر و نگهداری رادار داپلر اف-14 مشکل داریم... چجور میتونیم سیستم تور بسازیم؟؟؟؟

دوستان میدونم این حرفهام به کام بعضی ( متاسفانه تعداد هم کم نیست ) خوش نمیاد :

میدونم چه هجمه ای رو به جون خریدم اما سر جدتون نیاین اینجا طوطی وار حرفهای تکراری بزنید که ما فلان و ما بهمان !!
من سالهاست در صنعت نفت و گاز مشغولم ولی یه کارخونه تولید valve تو ایران وجود نداره که بتونه استاندارد رو پاس کنه ! ولی دم از ساخت موشک . زیر دریایی . تانک و هواپیما میزنیم !!
ذوالفقار 3 کجاست !؟ زیردریایی پیشرفته شد السباحات !!!! زیردریایی های کامیکازه ژاپنی در جنگ جهانی 2 خیلی کاملترو بیخطرتر از این هست !! یا اضافه کردن یه دم به 5-F که مال 50 سال پیشه شد ساخت هواپیما !؟ ایران 140 هم که کار اکراینه ! بقیه هم که سالهلست ماکت تشریف دارن . ناو جماران و موج و ... کلا بیخیال که از کیفیت بدنه اش معلومه توش چه خبره !!
تمام افتخارات تسلیحاتی ما نمیدونم چرا یه مشابه دقیییییق خارجی ( چین ,روسیه , اکراین , وحتی پاکستان ) داره .
به جای این حرفها بهتر نیست مثل المان , ژاپن که شکست خوردن , اشغال شدن ,... ولی سعی کردن بهترین ها رو یاد بگیرن و خودشونو قوی کنن باشیم !؟
یا باز فکر میکنید دنیا در حد همین فروم باقی میمونه وما ابرقدرتش هستیم !؟ خدا نکنه جنگ بشه یا بخوایم از یکی از این اسباب بازی ها استفاده کنیم که وضعیت بقدری داغون میشه که از افغانستان هم خراب تر میشه ( دم از روحیه بسیجی و شهادت هم نزنین که اونا مال بچه های زمان شاه بودن ماشاالله نسل انقلاب رو میشه از زندگی روزمره تو اجتماع شناخت . )
  • Upvote 6
  • Downvote 18

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کوچولو بهتر نیست اول با اسپم تعداد پست هاتو به 10 برسونی بعد نظریه پردازی کنی ؟
آره ما تو جنگ عین افغانستان میشیم نمونش هم حماس و حزب الله
  • Upvote 6
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابا یکم منطقی باشید ! من نمی گم تمام قطعات(حتی خازن و مقاومت و ....) پدافند رعد ایرانیه ولی گفتن این که این پدافند چینیه یا روسی فکر نمیکنم کار درستی باشه ! یه درصدی احتمال بدید که شهید حسن تهرانی مقدم هم تو ساخت این پدافند مشارکت داشته , در این صورت چطور میتونید حاصل زحمت چنین عزیزانی رو به یه مشت کافر و مشرک نسبت بدید؟[/quote]

یکی دوماهیی میشه در مورد تایر پراید هم میخوای صحبت کنی آخرش ربط میدن به شهید تهرانی مقدم
زیر سوال بردن زحمات این شهید عزیز به همان اندازه زشت هست که نسبت دادن سلاحی که به دروغ ساخته شده به ایشون.

در جمله بالا نظرم به دو طرف بحث بود.
اگه ساخته ایرانه خب مصاحبه ای خبری از خبر گذاری رسمی چیزی
و اگه ساخت ایران نیست که نبود منابع رسمی در تایید این برمیاد و تموم
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا خدایی بحث کردن با برخی حضرات فقط جنگ اعصابه چون هرچی بگی اخرش حرف خودشون رو میزنن

بابا والا به پیر منظور ما از بومی بودن پدافند رعد طراحی اون بود نه قطعات و المنت های مختلف اون اصلا خود روسیه هم سامانه بوکو حتی اس300 تمام روسی نیست لاقل همه میدونن خودرو مخصوص و برخی قطعات مثل خازن و..رو از بلاروس مستقیم وارد میکنه و مدیریت پروژه تماما توسط متخصصین روسی انجام میشه بعبارتی بلاروس یه تسهیل کننده است نه چیز دیگه ای
بحث ما هم در مورد پدافند رعد وحتی باور373 و تور ام ایرانی هم همینه هیچ کس نگفته تمام اجزای سامانه تماما تو کشور ساخته میشه ما می گییم طراحی پایه و قسمت اعظمم تجهیزات بومیه و مابقی تجهیزات تو بازار شاید راحت پیدا بشه مثال بارزش همون قطعات الکترونیکی مثل خازن دیود ترانزیستور و...حتی برخی اجزای لانچر هست
اینکه برخی دوستان حتی صحبت از [size=5]چینی [size=4]بودن پدافند رعد و...میکننن واقعا توهین مستقیم به عزیزان متخصص وزارت دفاع ست[/size][/size]
[size=5][size=4]لابد اگه فردا هم باور373 رونمایی شد حتما این دست دوستان میگن بابا این که همون مدل صادراتی اچ کیو9 هست امودن اف دی2000 رو به اسم باور به ملت قالب کردن و.....الا ایها حال بنظرم بحث کردن با این دوستان کار اشتباهی هست[/size][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='episcopal' timestamp='1355435361' post='288335']
[quote name='razavisw' timestamp='1355420268' post='288253']
[font=tahoma,geneva,sans-serif][quote name='farokhkhan' timestamp='1355419847' post='288252']
[quote name='rpg7' timestamp='1355419419' post='288250']
[quote name='farokhkhan' timestamp='1355419264' post='288249']
هیچ کدوم از اینها توسط ایرانیان ساخته نشده اند!
من از شما یک سوال دارم! ما در تعمیر و نگهداری رادار داپلر اف-14 مشکل داریم... چجور میتونیم سیستم تور بسازیم؟؟؟؟
[/quote]
این (( ما )) شما منظورتون کیا هستن؟؟؟
[/quote]

یه مشت تعصبی الکی اومدن تند تند رای منفی میدن بدون اینکه بخوان واقعیت رو قبول کنند!
اقا آر پی جی 7 .. خیلی ها شما که نیستید؟!!! من هستم اقا!

اصلا ایران سیستم تور رو طراحی کرده! تازه تور ام-2 رو هم خودمون طراحی کردیم... اس300 هارو هم که بله .......... [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/hee%20hee.gif[/img]
[/quote][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]بنده اصلا وارد این بحث ها نمی شم اما دیگه بعضی از افراد واقعا روی اعصاب هستند.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما S-200 را در داخل تولید نکردیم؟! [color=#FF0000] نخیر از نمونه اصلی کپی کردیم , از تهیه قطعات اصلی هم به دلیل تحریم عاجزیم , قیمت تمام شده نمونه کپی با قطعات غیر اصل از نمونه قابل خرید بیشتر میشه ! هرچند این موشک داره آخرین روزهای عمرش رو در کشور های دارندش سپری میکنه ما هنوز مثل وانت پیکان داریم بهش افتخار میکنیم[/color]
ما سام 6 را در داخل تولید نکردیم؟! [color=#FF0000]به مانند نمونه بالا , البته برخی قطعات را به دلیل سادگی عملکرد نسبت به مورد بالا در ایران تولید کردیم[/color][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما رعد یا همان بوک را در داخل تولید نکردیم؟! اطلاعی ندارم . [/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما از اسکاد به شهاب 3 نرسیدیم؟! [color=#FF0000]کره شمالی از اسکاد به [b][size=2]نودونگ رسید ما هم بمانند تولیدات ایران خودرو چراغ ماشین رو عوض کرده و به اسم شهاب 3 معرفی کردیم ( انواع xl , glx , .... موجود است ) .[/size][/b][/color]

ما خلیج فارس تولید نکردیم؟! این مورد هم دقیقا از موشک [b]DF21[/b] به عاریت گرفته شده ( تولید کشور دوست و برادر چین )[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما موتور سوخت جامد درست نکردیم؟! مونتاژ کردیم که حتی کیفیت کاری نمونه های قدیمی کشور های تولید کننده رو هم ندارن.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما سجیل نساختیم؟! [color=#FF0000][font=Tahoma]ساخته دست برادران پاکستانی (موشک شاهین ). [/font][/color][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]ما ماهواره بر نساختیم؟! [color=#FF0000]ماهواره بر ساختیم ( کپی موشک دهه 60 روسی) , نمایش باشکوه هم داشتیم ولی در مورد نتایج با بایکوت کامل خبری مواجه شد که از شکست ارسال اون خبری به جایی درز نکنه.[/color][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]واقعا از شهدایی مثل شهید تهرانی مقدم، شخصا خجالت می کشم!...[/font]

[/quote]

دوستان میدونم این حرفهام به کام بعضی ( متاسفانه تعداد هم کم نیست ) خوش نمیاد :

میدونم چه هجمه ای رو به جون خریدم اما سر جدتون نیاین اینجا طوطی وار حرفهای تکراری بزنید که ما فلان و ما بهمان !!
من سالهاست در صنعت نفت و گاز مشغولم ولی یه کارخونه تولید valve تو ایران وجود نداره که بتونه استاندارد رو پاس کنه ! ولی دم از ساخت موشک . زیر دریایی . تانک و هواپیما میزنیم !!
ذوالفقار 3 کجاست !؟ زیردریایی پیشرفته شد السباحات !!!! زیردریایی های کامیکازه ژاپنی در جنگ جهانی 2 خیلی کاملترو بیخطرتر از این هست !! یا اضافه کردن یه دم به 5-F که مال 50 سال پیشه شد ساخت هواپیما !؟ ایران 140 هم که کار اکراینه ! بقیه هم که سالهلست ماکت تشریف دارن . ناو جماران و موج و ... کلا بیخیال که از کیفیت بدنه اش معلومه توش چه خبره !!
تمام افتخارات تسلیحاتی ما نمیدونم چرا یه مشابه دقیییییق خارجی ( چین ,روسیه , اکراین , وحتی پاکستان ) داره .
به جای این حرفها بهتر نیست مثل المان , ژاپن که شکست خوردن , اشغال شدن ,... ولی سعی کردن بهترین ها رو یاد بگیرن و خودشونو قوی کنن باشیم !؟
یا باز فکر میکنید دنیا در حد همین فروم باقی میمونه وما ابرقدرتش هستیم !؟ خدا نکنه جنگ بشه یا بخوایم از یکی از این اسباب بازی ها استفاده کنیم که وضعیت بقدری داغون میشه که از افغانستان هم خراب تر میشه ( دم از روحیه بسیجی و شهادت هم نزنین که اونا مال بچه های زمان شاه بودن ماشاالله نسل انقلاب رو میشه از زندگی روزمره تو اجتماع شناخت . )
[/quote]

خوب اینقدر سخنان ایشون چپر چلاغن که واکنش بنده رو برانگیخت!

کوچولو فقط یکارو کن:

ابتدا برو سایت گوگل بزن موشک خلیج فارس

سپس بزن موشک df21

بعدش بیا به من بگو اینا چه ربطی به هم دارن بقیشون هم هیچ اصلا!

برو کوچولو بعدش بیا بگو جایزه داری!!! ویرایش شده در توسط talash
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان میدونم این حرفهام به کام بعضی ( متاسفانه تعداد هم کم نیست ) خوش نمیاد :

یا باز فکر میکنید دنیا در حد همین فروم باقی میمونه وما ابرقدرتش هستیم !؟ خدا نکنه جنگ بشه یا بخوایم از یکی از این اسباب بازی ها استفاده کنیم که وضعیت بقدری داغون میشه که از افغانستان هم خراب تر میشه ( دم از روحیه بسیجی و شهادت هم نزنین که اونا مال بچه های زمان شاه بودن ماشاالله نسل انقلاب رو میشه از زندگی روزمره تو اجتماع شناخت . ) [/quote]

من سال هاست بازدید کننده این سایت هستم و چند سالی هم هست که عضوم،سعی کردم در مورد چیزهایی که نمیدونم نظر ندم و حد خودمو بدونم ولی بعضا حرف هایی زده میشه که باید پاسخ داد.

دوست عزیز مگر بودجه ی نظامی این کشور چقدره،که شما انتظار دارید تانک، ناو، زیردریایی و جنگنده و... اونم با این شرایط تحریم بسازیم،(تازه ایشون انتظار دارن که الگو برداری هم نشه و از صفر شروع کنیم)
واقعا شدیم یه عده ادم پر ادعا که نشستیم پشت سیستمو و بستنی به دست نظر میدیم که این چرا اینجوریه و اینکه مال عهد عتیقه و هزار حرف دیگه...
چی کردیم واسه این انقلاب که اینقدر ازش بدهکاریم
برادر من ناو جماران شروع بود همین الان از نظر بزرگان سایت هم، سهند نسبت به جماران پیشرفت طراحی و تسلیحاتی خوبی داشته_در بحث موشکی که دیگه الان اکثرا به قدرت موشکی ایران ایمان دارن،در بحث جنگنده انتظار داشتید چی بسازیم؟f18،همون به قول شما تعویض دم f5 هم از نظر من کار بزرگیه.
ما به قول شما با همین اسباب بازیا RQ170 و اسکن ایگل رو پایین اوردیم،به خاطر همین اسباب بازیاست که امریکا و اسراییل سال هاست جرات حمله به ایرانو ندارن.

خدایا،یه عده مث شهید تهرانی مقدم جون و عمرشونو واسه مملکت میزارن یه عده هم مثل من فقط ادعا دارن و همیشه طلبکارن
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1355436611' post='288342']
[size=3][size=5]کوچولو [/size]ب[/size]هتر نیست اول با اسپم تعداد پست هاتو به 10 برسونی بعد نظریه پردازی کنی ؟
آره ما تو جنگ عین افغانستان میشیم نمونش هم حماس و حزب الله
[/quote]

دوست عزیز اولا من اگر قصد اسپم داشتم تا به حال این کار رو انجام داده بودم ! ( محض اطلاع شما[size=5] بزرگوار [size=4]این دومین شناسه من هست و شناسه قبلی من در تغییرات سایت در سال قبل مشکل دار شد )[/size][/size]
[size=5][size=4]حماس و حزب الله به عنوان یک نیروی چریکی فعالیت میکنند و ربطی به ارتش منظم و نییروهای چند گانه ندارند !! البته که شما بزرگوار این موارد ابتدایی رو خیلی بهتر از من کوچک میدونید . [/size][/size]
[size=5][size=4]بحث در اینجا راجب به توان تولیدی و غلو های خطرناکی هست که بعضا خود ما هم بهش دامن میزنیم.[/size][/size]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IR-Craft' timestamp='1355436769' post='288343']
[quote]بابا یکم منطقی باشید ! من نمی گم تمام قطعات(حتی خازن و مقاومت و ....) پدافند رعد ایرانیه ولی گفتن این که این پدافند چینیه یا روسی فکر نمیکنم کار درستی باشه ! یه درصدی احتمال بدید که شهید حسن تهرانی مقدم هم تو ساخت این پدافند مشارکت داشته , در این صورت چطور میتونید حاصل زحمت چنین عزیزانی رو به یه مشت کافر و مشرک نسبت بدید؟[/quote]

یکی دوماهیی میشه در مورد تایر پراید هم میخوای صحبت کنی آخرش ربط میدن به شهید تهرانی مقدم
زیر سوال بردن زحمات این شهید عزیز به همان اندازه زشت هست که نسبت دادن سلاحی که به دروغ ساخته شده به ایشون.

در جمله بالا نظرم به دو طرف بحث بود.
اگه ساخته ایرانه خب مصاحبه ای خبری از خبر گذاری رسمی چیزی
و اگه ساخت ایران نیست که نبود منابع رسمی در تایید این برمیاد و تموم
[/quote]
برادر جان کی نسبت دروغ داد؟
من عرض کردم:
[color=#ff0000]"یه درصدی احتمال بدید که شهید حسن تهرانی مقدم هم تو ساخت این پدافند مشارکت داشته" [/color]
و البته این کاملا عقلانیه و حتی باید در ساخت پدافند باور 373 از تجربیات شاگردان و همکاران این شهید بزرگوار در بخش ساخت موشک و همچنین موتور و سوخت جامد استفاده بکنن , این که مسئله پیچیده ای نیست!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hawx' timestamp='1355438085' post='288350']
[quote]دوستان میدونم این حرفهام به کام بعضی ( متاسفانه تعداد هم کم نیست ) خوش نمیاد :

یا باز فکر میکنید دنیا در حد همین فروم باقی میمونه وما ابرقدرتش هستیم !؟ خدا نکنه جنگ بشه یا بخوایم از یکی از این اسباب بازی ها استفاده کنیم که وضعیت بقدری داغون میشه که از افغانستان هم خراب تر میشه ( دم از روحیه بسیجی و شهادت هم نزنین که اونا مال بچه های زمان شاه بودن ماشاالله نسل انقلاب رو میشه از زندگی روزمره تو اجتماع شناخت . ) [/quote]

من سال هاست بازدید کننده این سایت هستم و چند سالی هم هست که عضوم،سعی کردم در مورد چیزهایی که نمیدونم نظر ندم و حد خودمو بدونم ولی بعضا حرف هایی زده میشه که باید پاسخ داد.

دوست عزیز مگر بودجه ی نظامی این کشور چقدره،که شما انتظار دارید تانک، ناو، زیردریایی و جنگنده و... اونم با این شرایط تحریم بسازیم،(تازه ایشون انتظار دارن که الگو برداری هم نشه و از صفر شروع کنیم)
واقعا شدیم یه عده ادم پر ادعا که نشستیم پشت سیستمو و بستنی به دست نظر میدیم که این چرا اینجوریه و اینکه مال عهد عتیقه و هزار حرف دیگه...
چی کردیم واسه این انقلاب که اینقدر ازش بدهکاریم
برادر من ناو جماران شروع بود همین الان از نظر بزرگان سایت هم، سهند نسبت به جماران پیشرفت طراحی و تسلیحاتی خوبی داشته_در بحث موشکی که دیگه الان اکثرا به قدرت موشکی ایران ایمان دارن،در بحث جنگنده انتظار داشتید چی بسازیم؟f18،همون به قول شما تعویض دم f5 هم از نظر من کار بزرگیه.
ما به قول شما با همین اسباب بازیا RQ170 و اسکن ایگل رو پایین اوردیم،به خاطر همین اسباب بازیاست که امریکا و اسراییل سال هاست جرات حمله به ایرانو ندارن.

خدایا،یه عده مث شهید تهرانی مقدم جون و عمرشونو واسه مملکت میزارن یه عده هم مثل من فقط ادعا دارن و همیشه طلبکارن
[/quote]

دوست عزیز من انتظار ندارم ( کاره ای هم نیستم ) که در مورد الگو بر نداشتن نظری بدم ( همه جای دنیا از یه پتنت استفاده میکنن ) مشکلی هم وجود نداره ولی از این کپی به عنوان طرح داخلی و ملی و اینجور اسامی استفاده نمی کنند. ( چرخ رو دوباره اختراع نمی کنند)
بودجه نظامی نداریم درست . این حرف شما کاملا متین وهمینطور در مورد ناو جماران استفاده شما از کلمه شروع خیلی خوبه ! اگر اشکالات رو بخوایم رفع کنیم باید وجودشون رو قبول کنیم نه اینکه تاپیک ایجاد کنیم که ناو جماران در میان بهترین ناو های دنیاست ( بخدا ناو های تراز اول دنیا این ادعا رو ندارن ) یا اذرخش در حد f22 هست ( در یک تاپیک بحث داغی بود در مورد شکار f22 توسط آذرخش و صاعقه )
قدرت موشکی ایران ، کره شمالی , پاکستان و.. مورد تایید همه هست من هم این مورد رو زیر سوال نبردم . تنها گفتم که الگو برداری شده و در مواردی کپی کامل هست.
در حیطه الکترونیک و جنگ الکترونیک هیچ سر رشته ای ندارم برای همین بحثی نمیکنم ولی در مورد RQ170 شائبه کم نبود ولی من اصل رو بر قدرت خودمون میزارم.
در مورد حمله به ایران میشه ساعتها بحث کرد و لی نتیجه ای نداره قابل اثبات نیستند .

خدا تمام رفتگان این مرز و بوم رو بیامرزه و هر ایرانی رو هر جا که هست پاینده نگه داره
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.