Recommended Posts

[quote][quote][quote]سلام
از پ . ک . ک حمایت کنیم تا تو اولین فرصت بهمون از پشت خنجر بزنند !؟[/quote]مطمئن باش کردها هیچ وقت به ایران از پشت خنجر نمیزنن[/quote]

بله کردها از پشت خنجر نمی زنند ولی بعید دارم که پ ک ک اصلا کرد باشن البته در نه ظاهر.

وگرنه ما چند هزار شهید پیشمرگ کرد داریم در زمان جنگ.[/quote]
پژاک هم مثل منافقین کثیفه(وجه اشتراکشون از پشت خنجر زدنه).با نظر شما موافقم icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پژاک هم مثل منافقین کثیفه(وجه اشتراکشون از پشت خنجر زدنه).با نظر شما موافقم[/quote] این مسئله اونوقت چه ربطی به پژاک داشت اقا به نظر من حرف شما با من بود نه با پژاک اگه این فکر من درست باشه خدا شما را ببخشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]پژاک هم مثل منافقین کثیفه(وجه اشتراکشون از پشت خنجر زدنه).با نظر شما موافقم[/quote] این مسئله اونوقت چه ربطی به پژاک داشت اقا به نظر من حرف شما با من بود نه با پژاک اگه این فکر من درست باشه خدا شما را ببخشد[/quote]

پ .ک . ک یکی از حامیان اصلی پژاک می باشد ... اگه به خاطر این نبود که می ترسیدن همزمان با دو کشور درگیر بشن ، مطمئنا می اومدن و کنار پژاک با ما می جنگیدن ...

پژاک در واقع شاخه ی ایرانی ( اسرائیلی ) پ ک ک می باشد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]پژاک هم مثل منافقین کثیفه(وجه اشتراکشون از پشت خنجر زدنه).با نظر شما موافقم[/quote] این مسئله اونوقت چه ربطی به پژاک داشت اقا به نظر من حرف شما با من بود نه با پژاک اگه این فکر من درست باشه خدا شما را ببخشد[/quote]

پ .ک . ک یکی از حامیان اصلی پژاک می باشد ... اگه به خاطر این نبود که می ترسیدن همزمان با دو کشور درگیر بشن ، مطمئنا می اومدن و کنار پژاک با ما می جنگیدن ...

.[/quote]

منبع موثق دارم که در درگیری سپاه با پژاک،پ.ک.ک نیروی کمکی برای پژاک فرستاده بود،حتی یک سوریه ای در این نبرد کشته شد که پژاک هم تأکید کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
پ‍ژ‍اك وپ پ ك از يك ريشه هستند و از طرف امريكا و اسرائيل حمايت مي شوند . پس هيچ دوستي با ايران ندارند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]بر اساس این گزارش، منابع امنیتی گفتند که ۲۰ تانک و ۳۰ خودروی نظامی ترکیه از روستای "سیاهکایا" وارد شمال عراق شده و به سوی پایگاه های گروه "پ.ک.ک" در دره "هفتانین" در حال حرکت هستند.
همچنین گزارش ها حاکی از آن است که بالگردهای ارتش ترکیه اقدام به انتقال نظامیان به منطقه زاب کرده اند.
برخی منابع گفته اند که گروه پ.ک.ک شش پایگاه نظامی بزرگ و یک مرکز فرماندهی و یگان های پشتیبانی و یک مرکز ذخیره در منطقه هفتانین دارد.
تعداد افراد مسلح گروه پ.ک.ک در این منطقه ۴۰۰ نفر برآورد شده است.[/quote]

با تشكر از اطلاعات تكميلي// بايد ديد تركيه چه طور نبرد رو مديريت ميكنه[/quote]
توصيه مي كنم سابقه عمليات هاي تركيه به ويژه عمليات سال 2008 را كه عمليات بزرگي هم بود مطالعه بفرماييد.
البته دليل نمي شه گفت چون در گذشته ناكام بوده اين بار هم حتما ناكام مي مونه.[/quote]

اگر میشه شما سابقه ی عملیات های ترکیه پ ک ک بذارید
می خوام بدوم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقایون به نظر شما چرا ایران این پ ک ک را تامین نمیکنه که پدر ترکیه رو دربیارن درسته پ ک ک با ما هم یه کم مشکل داره ولی ایران میتونه اونرو به سمت خودش جاب بکنه تا پدر این فرزندان چنگیز رو دربیارن[/quote]
دوست عزیز جمهوری اسلامی سالهاست که از حامیان مسعود بارزانی هستش,
اون آشغال هم مزد این حمایت رو چند وقت پیش پس داد icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین پ ک ک از بسیاری جهات به خوبی پژاک رو علیه ایران تامین می کرد حتی در میان کشته های پژاک افرادی بودند که کارت پ ک ک رو با خودشون داشتن در واقع عضوی از پ ک ک بودند و اصلآ هم نژاد ایرانی نداشتند.کردهای ایران هیچگاه به ایران خیانت نخواهند کرد این موضوع را می توانید از استقبال پرشور مردم کرمانشاه از رهبر معظم انقلاب درک کنید.
در مورد حمله ی ترکیه به پ ک ک هم باید گفت از هر جهت به نفع ماست زیرا بدون ای که هزینه کنیم دشمنانمون نابود می شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همین پ ک ک از بسیاری جهات به خوبی پژاک رو علیه ایران تامین می کرد حتی در میان کشته های پژاک افرادی بودند که کارت پ ک ک رو با خودشون داشتن در واقع عضوی از پ ک ک بودند و اصلآ هم نژاد ایرانی نداشتند.کردهای ایران هیچگاه به ایران خیانت نخواهند کرد این موضوع را می توانید از استقبال پرشور مردم کرمانشاه از رهبر معظم انقلاب درک کنید.
در مورد حمله ی ترکیه به پ ک ک هم باید گفت از هر جهت به نفع ماست زیرا بدون ای که هزینه کنیم دشمنانمون نابود می شوند.[/quote]
دوست عزيز اولا كرد ها از نژاد ماد هستند يعني همشون ايرانيند. چه تو تركيه يا عراق يا ايران.حالا ما دم خروس رو باور كنيم يا قسم حضرت عباس رو .چون من هر چي كرد ديدم عاشق همين گرو هاند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
كردها ترك ها بلوچ ها همه در زير پرچم جمهوري اسلامي با هم متحد هستند . پارسال كه حضرت اقا به كردستان سفر كردن استقبال مردم را ديدي همين طور سفر ايشان به كرمانشاه .اگر مردم مناطق كرد نشين تعرف دار اين گروهك هاي تروريسم بودند حتما در مقابل حمله اخير سپاه مخالفت نشان مي داند كه اينگونه نشد .همچنين اگر مردم اعتراضي دارند به نابرابري برمي گردد نه به اصل ايراني بودن كه اين نابرابري ها هر چه به جلو حركت مي كنيم كمتر مي شود .در انقلاب هاي عربي مردم به چه اعتراض داشتن يا اصلي ترين دليل اين مردم ضعف حكومت ها در مقابل امريكا وغرب و خود باختگي ان ها نبود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا دمتون گرم .توی این شیر تو شیری یکی پیدا نمیشه به ما بگه پ.ک.ک کیه ؟ icon_rolleyes :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابا دمتون گرم .توی این شیر تو شیری یکی پیدا نمیشه به ما بگه پ.ک.ک کیه ؟ icon_rolleyes :cry:[/quote]
پ ک ک همون پژاکه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز جمهوری اسلامی سالهاست که از حامیان مسعود بارزانی هستش,
اون آشغال هم مزد این حمایت رو چند وقت پیش پس داد [/quote] بفهم چی میگی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پ ک ک همون پژاکه[/quote] اینحرفهارو از کجا میارید پژاک کجا پ ک ک کجا درسته این گروههاهمگی در کردستان عراق هستند ولی اینباین منظور نیست که همگی یکی باشند اگه اینجوری باشه کومله دمموکرات هم یکی هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم اینقدر ترکیه ادعای زیادی نسبت به سوریه داره نمیتونه از پس یه کروهگ پس بیاد. icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.