Recommended Posts

تلفات مردم عادي لبنان، نزديك به 2000 نفر بود (1930 نفر تلويزيون اعلام كرد) كه اكثراً به خاطر بمباران و موشك‌باران مناطق غيرمسكوني توسط اسرائيل بود.
حزب‌الله هم تلفات خودش رو 60 نفر اعلام كرد كه مواردي كه عرض شد، تخمين اصلي‌اش بود.

اسرائیل می گه 600 نفر از حزب الله کشتیم لبنان می گه بالای 1000 تا من کاری با تلفات مردمی ندارم برادر! غیر از تلفات مردمی... :| که لاف می زنن البته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ممکن است افرادي از منطقه ي کردستان ايران (کردستان.ايلام.کرمانشاه.بخشي از اذربايجان غربي)از انجمن شما ديدن کنند.وبهتر است بدانيد که کردها جداي

از مسائل جغرافيايي خود را يک ملت واحد ميبينند.وبه گفته ي مرحوم ادب نماينده ي صابقاقليت کرد در مجلس شوراي اسلامي هر کردي در هر نقطه ي جهان ايراني

ميباشد.همچنان که چندي پيش در نماز جمعه سنندج مردم به حمايت از گروه ازادي خواه و از جان گذشته ي (پي کي کي )به رهبري ع اوجالان (اپو)فرياد مرگ

بر ترکيه ي سکولار را سر دادند. پس بايد شما حد اقل براي منافع خود نيز نبايد هر حرفي را روي کيبوردتان بلغور نماييد.تامبادا هيچ قسمتي از ايران اسلامي و

اريايي جدا شود

شما هموطنان کرد برادر ما خواهید بود ولو به زور! :| ما مثل عراق و ترکیه بی عرضه نیستیم و اگر قرار باشه درو کنیم همه رو درو می کنیم و نمی زاریم یک میلی متر از خاک ایران جدا بشه! :| نه تنها کرد بلکه عرب، ترک، بلوچ و غیره هرکس قصد اقدام علیه امنیت ملی رو داشته باشه کارش با کرام الکاتبینه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کردها از نظر نژادی آریایی هستند و زبانشان هم زبان پارسی باستان می باشد .از طرف دیگر در ایران که سرزمین اصلی آنها است هیچگونه تبعیضی برایشان و جود ندارد و اگر مشکلی هست برای تمام مردم ایران و در تمام مناطق است .در ترکیه و عراق (زمان صدام) کردها حق ورود به ارتش و مشاغل حساس را نداشتند و ندارند همچنین در بسیاری از امور در تبعیض به سر می برند در حالیکه در ایران اینگونه نیست و همانطور که گفتم اگر مشکلی هست برای همه هست همانطوریکه اگر موفقیتی هست برای تمام مردم ایران است.پس اگر گروهی تحت تاثیر تبلیغات پوچ به اعمال خلاف منافع ملی دست میزنند بایستی ابتدا با آموزش و آگاهی دادن به این افراد آنها را هدایت کرد.بایستی مشکلات اقتصادی را برطرف کرد تا عوامل بیگانه نتوانند عده ای را با پول بخرند بایستی دانش را گسترش داد تا بدانند که وقتی خود ایرانیند علیه ایران نباید گام بردارند.خاک ایران برای تمام ایرانیان است و هیچ گروهی نباید حقی بیشتر برای خود متصور شود. در مورد هر جنگی ملاک واقعی تلفات نیست باید دید نتیجه اصلی چه شد اسرائیل می خواست حزب ا... را نابود کند نتوانست پس شکست خورد در مورد ترکیه هم بایستی بعد چند روز یا چند هفته قضاوت شود.در ضمن بیشتر گروه های خراب کار منطقه توسط امریکا و اسرائیل حمایت می شوند تا به اصطلاح خاورمیانه جدید کذایی درست کنند زهی خیال باطل . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين‌مون مونده بود كه به اسم آريايي و آريايي‌بازي و از اينجور مزخرفات، از يك مشت تروريست خونخوار حمايت كنيم؛ به اسم كرد بودن :| :lol: !! واقعاً برادران كرد ما يه چيزي مي‌شن!! علي‌الظاهر برادران كرد ما، هر كس رو كه بيشتر سر ببره، بيشتر خون بريزه و بيشتر با حكومت مركزي مخالفت كنه رو «كردتر» و «مردتر» مي‌دونن!! پس لابد به همين دليل هم بود كه برادران كرد ما از كومله‌ها و دموكرات‌ها حمايت كردن كه با كمك ارتش عراق، مردم بدبخت رو سلاخي كنه!! برادر من! مرد متوسليان بود كه نشون داد ذره‌اي از خاك ايران جدا شدني نيست!! حتي اگه شده تا كمر تو برف باشن! حتي اگه لازم باشه همت از اصفهان بياد پاوه تا نذاره خاكش تكون بخوره! شهبازي بياد همدان تا نذاره كومله‌ها بيشتر ملت رو بكشن! بروجردي ظهور كنه كه مسيح كردستان لقب بگيره!!! پس تو رو خدا اينقدر به بهانه‌ي آريايي و نژاد و نژاد پرستي و نژاد دوستي و از اينجور مزخرفات، بيخود از يك مشت تروريست وحشي كه كاري جز بمب‌گذاري در خيابان‌ها و قتل عام مردم بيگناه ندارن، دفاع نفرمايين!! تروريست، تروريسته؛ حال مي‌خواد كرد باشه يا ترك يا فارس يا عرب!! -------------------------------------------- ليچ عزيز! كل حزب‌الله 3000 نفره. اگه 1000 نفرش با يه حمله نابود شه كه چيزي ازش نمي‌مونه :| . خيالت راحت. آمار كشته‌هاي برادران حزب‌الله، دقيقاً هموني بود كه عرض كردم. اگه هم نيازي به منب داري، مي‌توني به سخنراني سردار مهندس سعيد قاسمي در تابستان 86 رجوع بفرمايي. اسزائيل هم بايد اونقدر اعلام مي‌كرد. چون هدف اصلي‌اش، نابودي حزب‌الله بود و نمي‌شد بگه كه اينهمه تانك و نفرات و هلي‌كوپتر و ناوچه از دست داد كه فقط 100 تا از حزب‌اللهي‌ها رو بكشه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز lich با عرض پوزش زورتونو بردارید تو ... خالیش کنید.من تو حرفهام ایا به کسی زور گفتم که شما این طوری برای ما شاخ میکشید .شما یه جوری حرف میزنید انگار که کردها یه چیزی تو ی مشت شما هستن و در خدمت شما .من فقط شما رو یه نصیحت کردم برای جلو گیری از تجزیه.
شوروی دیروز تا صربستان امروز هیچکدام از پس تفرقه بر نیامدند حالا چه برسد به... .همشون هم به خاطر دیکتاتوری و زور گویی که از حرفهای شما افکار زورگویانه و دیکتاتوری و حتی خود شیفتگی مشهود میباشد.

دوست من بهتر است یا پست ندهید یا هم در چارچوب قوانین سایت باشد.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زورمون روی سر تروریست ها خالی می کنیم! :| شاخ و شونه نکشیدم کسی بخواد شاخ بشه شاخش رو می شکنیم! (منظورم شما نیستی ها!). :| فکر کردین قتل و کشتار راه انداختن کاری داره؟ مصطفی جان! من موافقم با شما من فقط گفتم اسرائیل اینقدر اعلام کرده... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه دوستان عزیز من نه اریایی پرست هستم و نه کرد پرست. بلکه از حقوق یک ملت بی گناه(کرد ترکیه)دفاع میکنم. در ضمن دوباره شما دارید مارک سر بریدن و ... به یکی از مظلومترینها دارید میچسپونید که باید بگم همه ی اینها چیزی جز شعارهای تبلیغاتی برای منزوی کردن و توجیه جنایتها نبوده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هم ارتش تركيه قدرت ازبين بردن نيروي چريكي مثل پ.ك.ك ندارد چون منطقه اي در آن در حال جنگ هستند يك منطقه كاملا صعب العبور است و نيرو هاي پ.ك.ك بيشتر از ارتش تريكه به آن مناطق اشراف دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه دوستان عزیز من نه اریایی پرست هستم و نه کرد پرست. بلکه از حقوق یک ملت بی گناه(کرد ترکیه)دفاع میکنم. در ضمن دوباره شما دارید مارک سر بریدن و ... به یکی از مظلومترینها دارید میچسپونید که باید بگم همه ی اینها چیزی جز شعارهای تبلیغاتی برای منزوی کردن و توجیه جنایتها نبوده است.

دوست عزیز اینها که جدایی طلب هستند به نظر شما باید چیکارشون کرد؟! بگیم بیایید جدا کنید؟! ناصرالدین شاه احمق که نصف ایران رو بخشید! همین رو نچسبیم می برنش برادر! کردها خودشون آریایی اصیلین نباید فریب صیهونیست ها رو بخورن! شما اصلا نقشه خاورمیانه جدید رو دیدی؟! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون مناطق صعب العبور رو انقدر بمب میریزیم تا مثل جاده تهران اصفهان صاف صاف بشه :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از کوههای سر بلند قندیل نامه ای را به سرزمین مادریام میفرستم تا بدانند که شهید شدن ما یک افتخار است تا مبادا برای ما زاری کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودمختاری برای گروهی است که فرهنگ و دین و سنت و تاریخ جداگانه داشته باشد مثل بوسنی (صربها و مسلمانان) .اگر هم منظورت ایالات آمریکا است که بهتر است بدانی این ایالات هر کدام به فاصله حداقل 10 سال از انگلیس و فرانسه و مکزیک و روسیه (آلاسکا) و... خریداری شده اند و از این رو هرکدام با قوانین داخلی خود اداره می شوند .حال ما کجا را از کی خریدیم که خبرنداریم و بدهکار هستیم .می شود بفرمایید شما چه چیز جداگانه ای دارید که ما از آن بی خبریم؟ نکند خونتان رنگین تر است!! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پ ك ك بيشتر با تركيه دشمن است نسبت به كموله و دموكرات... محبوبيت بيشتري دارد.نسبت به همان گروها وحشيگري كمتري دارد. همه نيروهاي مسلح را با يك چشم ميبيند.يعني زياد برايش فرق ندارد با كدام يگان بجنگد ارتش يا سپاه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلا درگيري با يه نيروي چريثك سخته، اسراييل با اون همه ادعا از پس حزب الله بر نيومد اونوقت ترك ها مي خوان از پس پ ك ك برآند؟ گروه هاي چريكي رو دست كم نگيريد، حتي نيروهاي سپاه خودمون هم مطمپنن در برابر اين گروه ها با مشكل روبرو خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.