mostafa_by

تاپیک جامع تهاجم به جمهوری اسلامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سناریو اول به واقعیت نزدیک تر بود
ولی اخه چرا وقتی اسرایل به ما حمله میکنه ما به عربستان حمله کنیم با این کار تعداد جبهه های جنگ رو افزایش میدیم
در کل جالب بود منتظر بقیه سناریو ها هستیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از همه چه مثبت چه منفی. چون هر دو میتونه در نوشتن سناریو بعدی کمکم کنه باید گفت چنین چیزهایی چون اتفاق نیفتاده پس همه چی رو هواست پس اانتظار کمک از قوه تخیل رو هم باید داشت وتونو به حساب الکی نوشتن نذارید.

یک چیز میگم بگید درسته یا نه

اقا این جنگ اینده در صورت همین موشک باران اسرائیل به تنهایی میتونه پیروزی جنگ رو به ما برگردونه؟ مسلما خیر چون فوقش چند تا اسرائیلی کشته میشن فوقش چند تا خونه هم اونجا خراب بشه که بار روانی داره تا فیزیکی بعدش از اینور امریکا ما رو میکوبه وخلاص.

ایا فکر میکنید کشور های عربی همینجوری می ایستن و هیچ کاری ضد ایران نمیکنن؟ مسلما خیر . یکی از پیش قراولان حمله مسلما عربستان خواهد بود. ایده من اینه که اگه عربستان وارد جنگ شد که شد اگه نشد یکجوری واردش میکنیم چون ببینید هیچ کشوری در جهان مثل امریکا قدرتمند نیست.درسته؟ پس دیگه چه فرقی میکنه دوتا کشور دیگه هم وارد بشن یا نه؟ ما باید انتظار داشته باشیم با تمام دنیا وارد جنگ بشیم ونباید ترسی از چند کشور اضافه داشته باشیم که میتونن معادلات رو به نفعمون تغیر بدن. درضمن اگه سکوهای عربستان زده بشه دیگه مهم نیست تنگه هرمز بسته بشه یانه چون دیگه نفت زیادی وجود نخواهد داشت که بخواد صادر بشه نه؟ یکهو14-15 میلیون بشکه از بازارهای نفت حذف میشه که .تازه این بار فیزیکی اونه واگه یک گلوله به سمت سکوهای عربستان شلیک بشه بازار ها منفجر میشن از شوک. در کل ما باید به فکر وارد کردن عربیستان باشیم که تازه اون وقت ما میتونیم مظلوم نمایی وتبلیغ کنیم که همه دنیا دارن باهامون میجنگن و.... .
ما اگه بخوایم تنگه رو ببندیم شاید حداکثر چند روز بتونیم مقاومت کنیم در حالی که امریکا 6 ماه ذخایر استراتژیک داره وبا زدن خود چاه ها میشه چندین ماه ویا سال تولید نفت رو متوقف کرد اونم در شرایطی که اوضاع عالی باشه وجنگ نباشه نه بازسازی در وسط جنگ.

خیلی ها میگن عربستان فلان داره و کشک نیست و.... وما نمیتونیم بهشون اصیب بزنیم که باید بگم منم میدونم عربستان چی داره واعراب تعداد جنگنده هاشون چقدره و.... اما ببینید همیشه معادلات اونجور نیست که فکر میشه. من خودم یک طرح دارم اونم استفاده از اسمان عراق است که جای اسمان ترکیه در زمان حمله اچ 3 رو گرفته. به نقشه زیر توجه کنید:

[url="http://www.8pic.ir/images/9aef059rtd5qu1fulfvn.jpg"]http://www.8pic.ir/images/9aef059rtd5qu1fulfvn.jpg[/url]

با توجه به اطلاعات من در نقاط شمال غربی عربستان ودر مرز با عراق تراکم پدافندی کمه ومیشه اول به موشک های نقطه زن ورادار زن جدید که توسط ارتش یامهدی مقتدی صدر شلیک میشه اونا رو از پا در اورد.بعد با حمله ار قسمت فلش قرمز در راه باز گشت تمام پالایشگاه های عربستان رو در چند مرحله از پا دراورد وچون کسی انتظارشو نداره واقعا غافلگیرانست ودر راه بازگشت میشه با همون موشک های نقطه زن حفره هایی در پدافند اونا ایجاد کرد که به راحتی جنگنده ها بتونن برگردن و اگه برنگشتن هم چیزی از ارزش هاشون کم نمیشه. این حمله با جنگنده های میراژ وسوخو24 انجام میشه .

[color=#8b4513]خسته نباشی دوست عزیز، لطفا فقط برای مطالب مهم و به قدر ضرورت از بلد، فونت بزرگ و رنگی استفاده کنید[/color]
[color=#8b4513]ضمنا فقط از تصاویر موجود در گالری استفاده کنید[/color]
[color=#8b4513]ویرایش و عکس تبدیل به لینک شد[/color]
[color=#8b4513]Antiwar[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
justin42
شما دارید خودتون سناریو میدید دسته مانیتورینگ ................
از نظر من بهتره مستقیما و اینطوری حرف نزنید چون نه به صلاحه کشوره و نه به صلاح سایت ................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][size=5]ما به صورت اشکاردر جواب تهدیدات اسرائیل .. اسرائیل رو تهدید میکنیم اونوقت برادر گرامی شما اومدی به این مطلب تخیلی میگی که به صلاح کشور و سایت نیست؟؟[/size][/right]
[right][size=5]ولی جدای از زیبایی این مطلب شما اگه در زمان ژول ورن زندگی میکردی دستیار بسیار خوبی برای ایشون میشدی ...میدونید که ژول ورن استاد نوشتن داستانهای تخیلیه[/size][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
copout

قبل از اینکه H3 هم منهدم بشه آیا کسی فکرش رو میکرد ؟ نخیر

وقتی ما بیایم این جا تمام نقاط ضعفشون رو بشون بگیم و احتمال هایی که تا به امروز بهش فکر نکرده بودند رو این کمک به اون هاست !!!!!!!!! نه چیز دیگه !

در ضمن تو تخیل عمرا به پای من برسید خواستید 1 مطلب تخیلی اینطوری بزارم از خنده بترکید ...........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ایا فکر میکنید کشور های عربی همینجوری می ایستن و هیچ کاری ضد ایران نمیکنن؟ مسلما خیر . یکی از پیش قراولان حمله مسلما عربستان خواهد بود. ایده من اینه که اگه عربستان وارد جنگ شد که شد اگه نشد یکجوری واردش میکنیم چون ببینید هیچ کشوری در جهان مثل امریکا قدرتمند نیست.درسته؟ پس دیگه چه فرقی میکنه دوتا کشور دیگه هم وارد بشن یا نه؟ ما باید انتظار داشته باشیم با تمام دنیا وارد جنگ بشیم ونباید ترسی از چند کشور اضافه داشته باشیم که میتونن معادلات رو به نفعمون تغیر بدن. درضمن اگه سکوهای عربستان زده بشه دیگه مهم نیست تنگه هرمز بسته بشه یانه چون دیگه نفت زیادی وجود نخواهد داشت که بخواد صادر بشه نه؟ یکهو14-15 میلیون بشکه از بازارهای نفت حذف میشه که .تازه این بار فیزیکی اونه واگه یک گلوله به سمت سکوهای عربستان شلیک بشه بازار ها منفجر میشن از شوک. در کل ما باید به فکر وارد کردن عربیستان باشیم که تازه اون وقت ما میتونیم مظلوم نمایی وتبلیغ کنیم که همه دنیا دارن باهامون میجنگن و.... .
ما اگه بخوایم تنگه رو ببندیم شاید حداکثر چند روز بتونیم مقاومت کنیم در حالی که امریکا 6 ماه ذخایر استراتژیک داره وبا زدن خود چاه ها میشه چندین ماه ویا سال تولید نفت رو متوقف کرد اونم در شرایطی که اوضاع عالی باشه وجنگ نباشه نه بازسازی در وسط جنگ.

خیلی ها میگن عربستان فلان داره و کشک نیست و.... وما نمیتونیم بهشون اصیب بزنیم که باید بگم منم میدونم عربستان چی داره واعراب تعداد جنگنده هاشون چقدره و.... اما ببینید همیشه معادلات اونجور نیست که فکر میشه. من خودم یک طرح دارم اونم استفاده از اسمان عراق است که جای اسمان ترکیه در زمان حمله اچ 3 رو گرفته. به نقشه زیر توجه کنید[b]:[/b][/quote]

منطقت را قبول دارم که در صورت جنگ می بایست دشمن ضربه بخورد و ضربه اصلی نفت است
اما برای زدن عربستان گام اول زدن ناوگان آمریکا پیش از عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس است
وقتی یک طرف تنگه هرمز امن شد و طرف دیگر فاصله افتاد آن وقت می شود تنگه را بست و نفت را قطع کرد
حداقل باید قبل از بستن تنگه سه ناو هواپیمابر زدن شوند واگرنه قیچی می شویم
بعد از آن زدن عربستان یا نزدنش زیاد فرقی نمی کند

و در صورت لزوم امارات و قطر اولویت دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من داستانت خیلی حماسی و قشنگ بود
اما آیا ایران توان ساخت و شلیک این همه موشک را دارد؟؟؟؟
اما تفکر شما در مورد بازار انرژی اشتباه است اولا نفت هیچ وقت پتانسیل رسیدن به این قیمت ها را ندارد روش های بهتری برای تولید انرژی هست که با این قیمت نفت مقرون به صرفه میشود و بر خلاف تصور شما غربی ها بازار انرژی جهان را قبضه خواهند کرد در صورتی که ما هنوز به نفتی وابسه ایم که در دسترس نداریم (نفت را برای پتروشیمی و دیگر صنایع میخواهند که تا آن حد را می توانند تامین کنند)

و اما مهمترین نکته توان حکومت در کنترل مردم در حین و بعد از درگیری است (البته اگر به شما باشد میگویید مردم ولایی تا آخرین قطره خونشون در کنار رهبری خواهند ایستاد)
خیلی دلم میخواد داستانت رو در مورد واکنش مردم ایران در برابر جنگ بشنوم.
و آیا حکومت قادر به اداره کشور در حال جنگ خواهد بود کشوری که دیگر نه نیروگاهی براش باقی مونده و نه پول حاصل از فروش نفت و نه مرکز صنعتی یا کارخونه سالمی
اگه ما موشک داریم صهیونیست ها بهترش رو دارند.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا در قسمت بعد خواهید دید که اشتباه نمیکنم. دوستانی که میدونن من کیم با تفکرات من اشنا هستند میدونن که من زیاد به بعضی چرندیات به به وچه چه نمیکنم. خیلی هم ادم واقع بینی هستم.

[quote]و اما مهمترین نکته توان حکومت در کنترل مردم در حین و بعد از درگیری است (البته اگر به شما باشد میگویید مردم ولایی تا آخرین قطره خونشون در کنار رهبری خواهند ایستاد)[/quote]

استباه میکنی. همین. بعدا توضح میدم.

یا علی فعلا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین سناریو تو این موقعیت حمله به هر کشوریه که تو زدن تاسیسات هسته ای نقش داشته.اگه فقط اسرائیل بود،اسرائیل می زنیم.اونم فقط مراکز نظامی.اگه آمریکا وارد شد چاره ای نیست.باید تا جایی که می تونیم ضربه بزنیم ولی درگیری رو کش ندیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قضیه خیلی پیچیده تر این حرف هاست...
ایران در صورتی که تاسیسات هسته ایش مورد حمله قرار بگیره بر خلاف اون چیزی که فرمانده ها و مسئولین میگن که اسرائیل نیست و نابود می کنیم تنها به اقدامات دفاعی دست میزنه و سعی در مظلوم نمایی و احتمالا اعلام خروج از npt و کنترل اوضاع ...

این اقدام دلایل بسیاری داره از اقتصادی واجتماعی گرفته...

[quote] الان چند قیقه از اعلام جنگ متقابل ایران گذشته وایران اماده پاسخ است. اسرایل در تمام سرزمین های اشغالی به حالت اماده باش کامل

در امده غافل از اینکه ایران هدف دیگری را در سر دارد.همسایگان عرب در دوردست اشیا سیاه رنگی را مشاهده میکنند که کم کم نزیک میشوند.

اول خیال میکنن یک دسته پرنده اند ولی با نزدیک شدنشان کم کم ترس وجود انها را فرا میگیرد.غرش معروف میراژ های ایرانی کر کننده است. [/quote]

[quote] خیلی هم ادم واقع بینی هستم. [/quote]

:angry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان شما فکر می کنید نیروی هوایی ما به هیچ دردی نمی خورد؟ اشتباه می کنید . اگه از همین امکانات به جا استفاده بشه میشه با همین نیرو تلافات سنگینی به دشمن وارد کرد! وثلا شما فرض کنید که تامکت ها رو با رادار ها و جمرهای زمینی لینک کنند ، اونوقت تامکت ها دوباره می تونند به خوبی ایفای نقش کنند ............

همین هواپیماهایی که عربستان و ترکیه و ... دارند تکنولوژی همان زمان است و فقط از لحاظ الکترونیکی آپیگرید شده اند ، پس ما هم اگه خوب آپگرید کرده باشیم، میشه به خوبی باهاشون مقابله کرد ! مثلا همین مصباح 1 ، اگه 15 تا جنگنده طرف زمین بیاند برای بمباران ، مصباح هر ثانیه می تونه 1 کیشون رو منهدم کنه ......
حالا فرض کنید 4 تا مصباح کنار هم باشند ! نرخ آتشی در حد 16000 تیر بر دقیقه به دست میاد!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]اوضاع به گونه ای رقم خورده است که در شرایط کنونی حمله ایالات متحده و اسرائیل به ایران برای آنان خسارات جبران ناپذیری را در بر دارد[/right]
[right] باید منتظر حمله انتحاری اتحادیه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پس تحویل گرفتن تسلیحات جدید آنان باشید [/right]
[right]!آیا فکر میکنید قراردادهای نظامی چند ده میلیارد دلاری عربستان سعودی با آمریکا صرفا بخاطر جلوگیری از ورشکستگی چند کمپانی امریکایست؟ [/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دوستان اینکه من هی بنویسم کمی عقلانی نیست چون نمیتونه نظرات همه رو براورده کنه . برای همین از دوستان میخوام هر کدوم بخش هایی رو تحویل بگیرن تا نتایج بهتری بدست بیاد. پس من سر فصل ها رو میگم کسانی که اعلام امادگی میکنن برای اون بخش یک پیشبینی واقعی و یک سناریو بنویسن تا با جزئیات بیشتر مقاله جامع تر بشه. پس هر کدام که خواستین با نام بردن شماره مربوطه اون قسمت رو تشریح کنین. مهم هم نیست که چند نفر یک موضوع رو انتخاب کنن. ببینم در عمل چیکار میکنید و توصیف شما چطوریه!!!!!!!!

[b]سر فصل ها:[/b]

[b][color=#ff0000]1- نحوه ودلیل وقوع درگیری:[/color][/b]

[b]چرا باید جنگ شروع شود؟[/b]
[b]چگونه نیروها در اغاز نبرد صف ارایی میکنن؟[/b]
[b]نیروهای مهاجم ومدافع چه کسانی هستند وچه کسانی ازشون حمایت میکنن؟[/b]
[b]توصیف شرایط ان زمان.[/b]

[b][color=#ff8c00]2- نحوه واکنش ایران و ادامه درگیری:[/color][/b]

[b]ایران با چه حجمی پاسخ میدهد؟[/b]
[b]چه واکنش های رسانه ای را شاهد خواهیم بود؟[/b]
[b]نحوه حمله ایران به چه گونه خواد بود؟(هوایی؟ موشکی؟ و...)[/b]

[b][color=#0000ff]3- نحوه مقابله با مواضع دریایی از قبیل ناو های جنگی وهواپیمابر:[/color][/b]

[b]ایران چه سلاح هایی را برای استفاده دارد؟[/b]
[b]مهاجم چگونه مقابله میکند؟[/b]
[b]راهکارهای مفابله مبتکرانه ونامتقارن ایران چگونه است؟[/b]
[b]از کار انداختن ناو هواپیمابر را توضیح دهید.[/b]
[b]نحوه استفاده از قایق های تند رو را توضیح دهید.[/b]
[b]کارایی موشک های ضد کشتی را توصیف کنید.[/b]

[b][color=#800080]4- نحوه کنترل شرایط داخلی توسط ایران ومهاجم.[/color][/b]

[b]وضع غذایی وجبره بندی غذایی چگونه خواهد بود؟[/b]
[b]جنگ ونزاعی بر سر سوخت و.... در خواهد گرفت؟[/b]
[b]مردم چگونه از جنگ حمایت میکنند؟[/b]
[b]افکار عمومی مردم ایران چگونه خواهد بود؟[/b]
[b]افکار عمومی مردم امریکا واروپا چگونه خواهد بود؟[/b]
[b]فعالان ضد جنگ چگونه واکنش میدهند؟[/b]
[b]ایرانیان خارج از کشور چطور؟[/b]

[b][color=#008000]5- نحوه رفتار دو طرف در محافل بین المللی:[/color][/b]

[b]کدام کشور مهاجم شناخته خواهد شد؟[/b]
[b]افکار غالب به نفع چه کسی است؟[/b]
[b]امریکا موفق به شکست سیاسی ایران خواهد شد؟[/b]
[b]ایران از ان پی تی خارج میشود؟[/b]
[b]ایران موفق به تبلیغات به نفع خود خواهد شد؟[/b]
[b]چه کسی در افکار عمومی دنیا مظلوم شناخته میشود؟[/b]
[b]روسیه وچین جانب چه کسی را خواهند گرفت؟[/b]

[b][color=#008080]6- نحوه تاثیر گذاری مناطق استراتژیک بر جنگ مانند تنگه هرمز وجنوب لبنان:[/color][/b]

[b]ایران چگونه میتواند تنگه هرمز را ببندد؟[/b]
[b]ایران چگونه میتواند تنگه هرمز را بسته نگه دارد؟[/b]
[b]تنگه هرمز تا چه مقدار تاثیر گذار خواهد بود؟[/b]
[b]نحوه مقابله روسیه وچین با ضرر های بسته شدن تنگه هرمز توسط متحدشان؟[/b]
[b]حزب لله در لبنان چه تاثیراتنی را خواهد داشت؟[/b]
[b]جنوب لبنان چه مقدار وزنه جنگ را تغیر خواهد داد؟ [/b]
[b]نحوه رفتار اسرائیل وحزب لله؟[/b]
[b]اسرائیل به لبنان حمله میکند؟[/b]

[b]فعلا همین ها[/b]

[color=#8b4513]خواهش می کنم فقط برای مطالب مهم از فونت بلد استفاده کنید[/color]
[color=#8b4513]ویرایش شد[/color]
[color=#8b4513]antiwar[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Life' timestamp='1342009200' post='260008']
[right]اين برداشت شما از نحوه شروع جنگ به نظر من بيشتر احساسي هست تا منطقي و باز بيشتر ژورناليستيه تا نظامي[/right]
[right]اگر اسرائيل مستقيما و راسا بدون هماهنگي و حمايت امريكا بخواد به ما حمله كنه مطمئن باش كه عربستان رو هم بازي نميده كه ما بخواهيم در راستاي تلافي عمل صهيونيستا به عربستان حمله كنيم اين يه كار بي منطق و به دور از خرد هستش كه دست برتر ما رو در زمينه چانه زني هاي سياسي رو مي كنه و بجاي اينكه ما محق باشيم تجاوزگر شناخته خواهيم شد.[/right]
[right]ضمنا شما نحوه پاسخگويي ايران رو به حملات اسرائيل با تاخير زيادي وصف كردي در حالي كه پاسخ ما به اين حمله سريع و قاطع خواهد بود آن قدر سريع كه حتي خود ايالات متحده هم در آن زمان هنوز موضع گيري نكرده است .[/right]
[right]در قسمتي ديگر گفتيد كه نيروي هوا فضاي سپاه و نيروي هوايي ارتش پالايشگاه ها و تاسيسات نفتي عربستان را در هم خواهند كوبيد. برادر عزيز نيروي هوايي ارتش و سپاه در خوشبينانه ترين حالت يك نيروي تدافعي است نه تهاجمي ضمنا نيروي هوايي عربستان هم اينقدر ها دست و پا بسته نيست و اين نكته رو هم بايد مد نظر داشت كه آمريكا به هيچ عنوان نخواهد گذاشت كه جنگنده هاي ما در خليج فارس مانور كنند چه اين كه به خاك عربستان برسند[/right]
[right]در مورد موشك باران منطقه شرقي عربستان هم بايد عرض كنم كه عمده جمعيت اين منطق شيعيان عربستان هستند كه اتفاقا از دست حكومت سعودي ها اصلا دل خوشي ندارند و فقط كمي پشتيباني ميخواهند بقيه كارها رو خودشون بلدند.[/right]
[right]اما در مورد اسرائيل[/right]
[right]اگر روزي به تنهايي بخاك ما حمله كند ما در همان ساعات اوليه حمله بايد پاسخ كوبنده و محكمي در خور شان جمهوري اسلامي ايران دشمن درجه يك اسرائيل ارائه دهيم و بعد از آن به دنبال كشدار كردن قضيه نباشيم چون كه به سرعت ناتو و آمريكا عليه ما وارد جنگ خواهند شد و راه گريزي از آن نخواهيم داشت بهترين حالت بعد از پاسخ قاطع و محكم ايران اين است كه از اين مسئله به عنوان حربه اي سياسي جهت محكوميت رژيم صهيونيستي استفاده كنيم و به جاي ادامه حملات به اون به گروه هاي مقاومت سلاح هاي موثرتر و پشتيباني علني بيشتري ارائه كنيم[/right]
[/quote]
به نظر من اگه سریع جواب بده احتمال اینکه ایران رو متجاوز معرفی کنن زیاده بنا بر این ایران باید ابتدا منتظر محکوم کردن کشورا بمونه بعد جواب قاطع

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من اگه سریع جواب بده احتمال اینکه ایران رو متجاوز معرفی کنن زیاده بنا بر این ایران باید ابتدا منتظر محکوم کردن کشورا بمونه بعد جواب قاطع[/quote]

من هم موافقم
اگر اسرائیل حمله کند باتوجه به آگاهی آمریکا از طریق رادارهایش سریع آماده می شود پس آنها حداقل 2 ساعت قبل از حمله هشیار می شوند، اسرائیل هم آماده که هست
پس سرعت و عکس العمل آنی کمی عصبی و دیوانگی است
مگر اینکه دشمن نداند و اصل غافلگیری رعایت شود که در این حالت غافلگیری نداریم

بلکه اگر دشمن را کمی معطل و منتظر جنگ بگذاریم کمی نیروهای آنها خسته می شوند، بازار ها تاثیر می گیرند
و کمی هم به غافلگیری نزدیک می شویم
حتی ایران می تواند شرط تعیین کند که در صورت تصوب قطعنامه و گرفتن غرامت و... از تلافی صرفنظر کند که این البته بستگی به خسارات و اثرات حمله و ارزیابی واقعی از توان پدافند هوایی ما دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.