aryoreza

خوش بحال اینها !!!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شما هم هر وقت هوس تفنگ بازي كرديد نيازي به باشگاه نيست ! يك سر به همين بلوچستان خودمان و اگر توان گذشتن از مرز را داريد به افغانستان بزنيد (البته من نرفتم؟) ولي دوستان كه رفتند خيلي تعريف كردند

هر کسی خواست بره قبلش وصیت نامه اش رو بنویسد.

نیروی انتظامی کجایی که دارن بازار سیاه راه میندازن! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
newdayعزیز البته من واسه خودم نگفتم. ضمنا اون کلاغ کیش کن که شما فرمودید طبق تایید بسیاری از متخصصین و اسلحه شناسان دنیا بعنوان یکی از بی نظیرترین سلاحهای تاریخ شناخته شده که رکورد دار بیشترین تولید در تمام دنیا است.اگر واقعا با این سلاح شلیک کرده اید دیگه نباید با واژه کلاغ کیش کن ازش یاد کنید.چون اگر حتی یکبار در یک درگیری در مقابل دشمنان این آب و خاک حضور داشتید می دانستید که همین به اصطلاح شما کلاغ کیش کن این قابلیت رو داره که در زمانیکه بسیاری از سلاحهای مدرن امروزی در گل و لای یا گردو خاک شدید از کار می افتند میتونه جون شما و خیلیای دیگه رو نجات بده.البته به انگیزه و هدف استفاده کنندش هم بستگی داره!!! که فقط برای کلاغ کیش کردن تیراندازی کنه یا برای دفاع از آرمانهای اعتقادیش. ضمنا متوجه نشدم فرمودید توی سیستان بلوچستان چه خبره؟ ؟؟؟!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله دوستان.متاسفانه در ايران اگر مشكل مالي هم نداشته باشيد بازهم نميتوانيد از چنين تفريحات سالمي بهره مند شويد.راه براي هر نوع بي بند و باري باز است ولي نميشود با خيال آسوده از سلاح (شكاري) استفاده كرد. در خيابان فردوسي تهران (مركز سلاحهاي ورزشي و شكاري) هيچ سلاح شكاري نويي پيدا نميشود.همان سلاحهاي قبل از انقلاب را هم تا 10 برابر قيمت (برونينگ 5 تير نو در اروپا 3000 يورو قيمت دارد ولي دست سوم همين سلاح در ايران تا 30000 يورو به فروش ميرسد) مي فروشند.فروش هر نوع سلاح گازي كاليبر 4.5 و 5.5 (البته كمري) ممنوع است.محيط باشگاه پينت بال هم واقعا افتضاح است.اگر باور نميكنيد ميتوانيد به سايت تيمهاي بازيكن برويد تا ببينيد با چه وقاحتي تمام رذالتهايشان را در معرض ديد عموم قرار داده اند وكسي هم نيست كه جوابشان را بدهد. تقريبا 2 سال به شكل عادي و 1 سال به شكل حرفه اي در باشگاه مهام تيراندازي ميكردم. حتي قرار بود تيم ملي جوانان با حضور من و 4 نفر از دوستان و به سرپرستي آقاي رجايي تيرانداز با سابقه ي رشته ي TRAP راه اندازي شود ولي هيچ حمايتي از طرف فدراسيون انجام نشد و تيم تشكيل نشد.در مورد خريد سلاح هم نه تنها هيچ كمكي به ما نشد بلكه با تاخير بسيار زياد سلاح BERETTA 682 GOLD E اي كه با قنداق قابل تنظيم سفارش داده بودم،با قنداق ثابت و يك و نيم برابر قيمت اصلي (و بدون مجوز حمل ) به من تحويل داده شد. در برنامه هاي مختلف تلويزيوني اعلام ميشد كه براي جلوگيري از گسترش خشونت بين كودكان قرار است ورود هر نوع اسباب بازي جنگي ممنوع شود تا كودكان ايراني با دارا و سارا كه واقعا از هر نظر ايراني هستند (و فقط در چين توليد ميشوند!) سرگرم شوند.ما نميگوييم مانند هيتلر ، مدارس جنگجو پرور جوانان هيتلري بر پا كنيد ولي حد اقل باعث نشويد كودكانمان غير از خاله بازي هيچ كاري بلد نباشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از فرمایشات حضرت پیامبر اکرم (ص) است که فرمودند: " به فرزندان خود شنا و تیراندازی و سوارکاری بیاموزید. " واقعا کلی حکمت در این سخن کوتاه نهفته است. عمل به این سخن باعث افزایش سلامت و قدرت دفاعی و هوشیاری و شور و نشاط جوانان و ... میشود و بی بند و باری و مشکلات اخلاقی را از بین میبرد چون انرژی جوانان در راه صحیح مصرف میشود. کلا برای پسران دو تا کتاب آمادگی دفاعی است که به نظر من ارزشی ندارد و تدریس یا عدم تدریس این کتاب که جز اطلاعات عمومی پیش پا افتاده چیز دیگری ندارد موردی درش یافت نمیشود جز عکس یه اف5 مسلح به دو موشک سایدوایندر! برای میدان تیر هم مثلا قرار بود آخر سال بریم میدان تیر! سال سوم راهنمایی که نبردن! سال دوم دبیرستان (تقریبا شش سال قبل) هم نبردن! :lol: من موندم اگر فردا جنگ شد 10 15 میلیون نفر بسیجی ثبت نام کرده داریم اما یک دهم آنها هم آموزش کافی ندیده اند! جنگهای آینده مثل جنگ تحمیلی نیست که نیروها رو ببرن یه جای دنج شش ماه تمرین و آموزش بعد اعزام به خط مقدم! باید هر کسی سرباز و فرمانده خود باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم سعیدخان نگران نباش .هرجور آموزش رزم انفرادی که خواستی ما در خدمتیما!!!! :lol: :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

newdayعزیز
البته من واسه خودم نگفتم.
ضمنا اون کلاغ کیش کن که شما فرمودید طبق تایید بسیاری از متخصصین و اسلحه شناسان دنیا بعنوان یکی از بی نظیرترین سلاحهای تاریخ شناخته شده که رکورد دار بیشترین تولید در تمام دنیا است.اگر واقعا با این سلاح شلیک کرده اید دیگه نباید با واژه کلاغ کیش کن ازش یاد کنید.چون اگر حتی یکبار در یک درگیری در مقابل دشمنان این آب و خاک حضور داشتید می دانستید که همین به اصطلاح شما کلاغ کیش کن این قابلیت رو داره که در زمانیکه بسیاری از سلاحهای مدرن امروزی در گل و لای یا گردو خاک شدید از کار می افتند میتونه جون شما و خیلیای دیگه رو نجات بده.البته به انگیزه و هدف استفاده کنندش هم بستگی داره!!! که فقط برای کلاغ کیش کردن تیراندازی کنه یا برای دفاع از آرمانهای اعتقادیش.
ضمنا متوجه نشدم فرمودید توی سیستان بلوچستان چه خبره؟ ؟؟؟!!!

در مورد سيستان كه هيچي شهر در امن و امان است :lol: هيچ خبري نيست ! شوخي كردم

در مورد كلاغ كيش كن هم انگار جديدا (با فقر نيروهاي نظامي از سلاح هاي روز) كلاشينكف تقدس پيدا كرده
كلا در اين مملكت سه دهه است كه همه چيز آرام آرام مقدس ميشود و نميتوانيم با آنها شوخي كنيم
بنده اين واژه كلاغ كيش كن را در آن سن طفوليت از بسيجي از جنگ برگشته اي شنيدم (از بستگان) كه مرا قاچاقي به ميدان تير برد
البته ايشان در گفته واحي خود اشاره داشت كه در جنگ اين ها را كلاغ كيش كن صدا ميزنيم و ژ-3 چيز ديگريست
احتمالا شوخي با اين سلاح آن روزها آزاد بوده و از مقدسات به شمار نميرفته
و ضمنا چون بنده جديدا دسترسي به سلاح گرم ندارم از مقدسات و قوانين جديد هم بي خبر بودم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیستان بلوچستان چه خبره؟ اگر خبریه با بچه ها بریزیم تروریست بکشیم؟! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اووه ... چه خبر .این همه راه تا سیستان بیاید همین کردستان.هرچی بخواید در خدمتیم (از تپانچه تا آر پی جی)(روسی آمریکایی )کافیه تا مریوان بیاید و فقط بگید من اسلحه میخوام... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

newdayعزیز
البته من واسه خودم نگفتم.
ضمنا اون کلاغ کیش کن که شما فرمودید طبق تایید بسیاری از متخصصین و اسلحه شناسان دنیا بعنوان یکی از بی نظیرترین سلاحهای تاریخ شناخته شده که رکورد دار بیشترین تولید در تمام دنیا است.اگر واقعا با این سلاح شلیک کرده اید دیگه نباید با واژه کلاغ کیش کن ازش یاد کنید.چون اگر حتی یکبار در یک درگیری در مقابل دشمنان این آب و خاک حضور داشتید می دانستید که همین به اصطلاح شما کلاغ کیش کن این قابلیت رو داره که در زمانیکه بسیاری از سلاحهای مدرن امروزی در گل و لای یا گردو خاک شدید از کار می افتند میتونه جون شما و خیلیای دیگه رو نجات بده.البته به انگیزه و هدف استفاده کنندش هم بستگی داره!!! که فقط برای کلاغ کیش کردن تیراندازی کنه یا برای دفاع از آرمانهای اعتقادیش.
ضمنا متوجه نشدم فرمودید توی سیستان بلوچستان چه خبره؟ ؟؟؟!!!

در مورد سيستان كه هيچي شهر در امن و امان است :lol: هيچ خبري نيست ! شوخي كردم

در مورد كلاغ كيش كن هم انگار جديدا (با فقر نيروهاي نظامي از سلاح هاي روز) كلاشينكف تقدس پيدا كرده
كلا در اين مملكت سه دهه است كه همه چيز آرام آرام مقدس ميشود و نميتوانيم با آنها شوخي كنيم
بنده اين واژه كلاغ كيش كن را در آن سن طفوليت از بسيجي از جنگ برگشته اي شنيدم (از بستگان) كه مرا قاچاقي به ميدان تير برد
البته ايشان در گفته واحي خود اشاره داشت كه در جنگ اين ها را كلاغ كيش كن صدا ميزنيم و ژ-3 چيز ديگريست
احتمالا شوخي با اين سلاح آن روزها آزاد بوده و از مقدسات به شمار نميرفته
و ضمنا چون بنده جديدا دسترسي به سلاح گرم ندارم از مقدسات و قوانين جديد هم بي خبر بودم

دوست عزیز من
شما نه تنها به سلاح بلکه به هر وسیله و تجهیزات دیگری که دلتون میخواد میتونین توهین کنین و اگر از لابلای نوشته های من متوجه نشدید که کدام قسمت از نظرات شما به نظر من منطقی نبوده است ! خب عیبی نداره. شما فکر کنین که کلاشینکف یا هر اسلحه دیگه برای من یا کسانی که مثل من فکر میکنن مقدسه.
شایدم جنگیدن جوانان این آب و خاک در سرزمینی با شرایط جغرافیایی سیستان و بلوچستان و در مقابل اشرار و قاچاقچیانی که قلب این مملکت رو هدف گرفته اند برای بعضی فقط تفنگ بازی محسوب بشه ولی برای کسانیکه سالها اونجا جنگیدن و همقطاران عزیزی رو در همین به اصطلاح تفنگ بازی از دست دادن ایجاد تقدساتی کرده باشه که فقط برای خودشون و هم عقیده هاشون قابل درکه و انتظار احترام همگانی به این مدافعان از جان گذشته انتظار مقبول و بجایی نباشه و زمینه ای باشه برای واگشایی سخنانی که با دلیل یا بی دلیل منتظر شنیدنشون هستیم.
بهر حال شما خودتو ناراحت نکن.اگه حرفی زدم که مکدرتون کرد صمیمانه ازتون پوزش می طلبم.هممون آدمای همین آب و خاکیم.حالا با یه مقدار اختلاف عقیده.هیچکس هم بخاطر کارهایی که در ارتباط با اعتقاداتش برای این کشور کرده بر دیگران رجحان و برتری نداره.ما چاکر همه هستیم.
ولی خودمونیم.این جمله شما مبنی بر فقر نیروهای نظامی از سلاح روز یه کم نا عادلانه هستش.اگه بیشتر توی مطالب همین سایت دقت کنین می بینین که نه تنها از نظر دسترسی به سلاحهای روز فقیر نیستیم بلکه حرفهای زیادی هم برای گفتن در بین کشورهای مدعی داریم.
ضمنا در مورد سیستان بلوچستان هم باید بگم من خودم میدونم که اونجا چه خبره اگه شما هم میخواین بدونین فرصت کردین یه سری به این تاپیک که آدرسشو اینجا میزارم بزنین .یه داستان توش هست که تقریبا واقعیه و بد نیست شما هم یه نگاهی بهش بندازین.
داستان دیو سیاه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها زابل هم از این چیر ها می فروشن!!!!تازه بهترشو!!! در مورد شلیک گلوله هم که قوانین سایت اجازه نمی ده ولی می شه چون دقیقا میخ کار سوزن اتش رو انجام می ده تازه دیگه الات متحرکه هم نمی خواد :lol: چون فقط 1 گلولست ولی به علت نبود خان و لوله ممکن کج بره و در کالیبر های بالاتر(ساچمه ای)برای فرد خطر داره(امکان شکست گیره) ولی در کل اگه یک روز فقط یه گلوله تو خونه داشتین و دیدین یه کی قصد جونتون رو کرده و داره از در میاد تو بدرد می خوره :? اقا سعید ببخشید :| کسی با این اطلاعات کار خفنی نمی تونه بکنه مگر اینکه دسرسی به گلوله و گیره ی مخصوص رو داشته باشه البته اقای اریو رضا مطمئنن داره :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با ارزوی زنده موندن همه ی برو بچه های سایت در چهار شنبه سوری و زدن چند تا کپسولی و دست ساز به امریکا :lol: اگه خواستین می گم چطور خمپاره رو بدن وسایل پر تاب کنین هر کی خواست پی ام بده :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از توضیحات آقا رضای گرامی. این تاپیک قفل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.