hamed_713

بدون سرنشین ام.کیو-9 ریپر(MQ-9 Reaper )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کارهای الکترونیکی و کنترلی و کلا برقی را هم من تا حد توان انجام می دهم. البته کار خیلی سطح بالا است و کلی باید مطالعه کرد و برایش وقت گذاشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متشکرم میبینم که یه تیم داره تکمیل میشه بچه ها پایه اند :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ماشالله!! حالا ببین کی گفتم از تو همین میلیتاری 3 تا اختراع بیرون نیومد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستانی که میتونند کار موثری انجام بدن و تخصص ویژه دارن قضیه رو جدی بگیرند :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جون مادرتون این پروژه رو پیش ببرید اگه بشه که اونوقت امیر میقانی میاد تو تلویزیون نفس کش می طلبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

براي انهدام ماهواره هاي GPS يكمي بيش از اندازه كار سختي در پيش رو داريم و ميتوان گفت حتي آمريكا و روسيه نيز چنين توان تكنولوژيكي ندارند!
براي اين منظور اولين راه انهدام ماهواره است. كافي است يك چهارم ماهواره ها نابود شوند تا اين سيستم از كار بيفتد.
راه حل ديگر استفاده از حملات ليزري با پرتوهاي پرقدرت است كه سيستمهاي ماهواره ها را از كار خواهد انداخت.
راه حل سوم ايجاد پارازيت و كور كردن ماهواره است. ميتوان با ارسال سيگنالهاي پرقدرت در محدوده فركانسي ماهواره كه به سمت ماهواره نشانه رفته اند آنرا موقتا كور كرد و مانع از ارتباط ماهواره با گيرنده هاي زميني شد.
روشهاي زياد ديگري هم وجود دارد كه اگر به ذهن دوستان رسيد بنويسند تا استفاده كنيم. :oops:

فکر کنم کم هزینه ترین و موثرترین شبیه سازی اشتباه باشه براشون...
سیگنالهای ایستگاهای پارازیت زمینی مطمئنن قویتر از اون ماهواره های با فاصله چند هزار کیلومتری هستند :lol: پس یه شبیه سازی و ارسال سیگنال اشتباه تا شعاع چندصد کیلومتری میتونه انواع و اقسام مسیریابها را به اشتباه بندازه :lol:

اینطوری بمبهاشون را هم میندازن جائی غیر از هدف ( ما که شانس نداریم اشتباهی میاد میخوره تو سرما :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوکر جان در مورد این نوع بهپاد به این راحتی که گفتی نمیشه

حتی اگر ماهواره های هدایت کننده اونها از کار بیافته گونه ای از هواپیماهای مراقبت ویژه هستند که در منطقه برای کمک به اونها حظور دارن

تصویر

سیستم کنترل و هدایت
تصویر
تازه مشکل ما فقط پریدیتور ها نیستند
این هم یک عکس از نوع دیگه مدل فرانسوی و رادار گریز

تصویر

دوستان یه فکر جدی باید کرد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

براي انهدام ماهواره هاي GPS يكمي بيش از اندازه كار سختي در پيش رو داريم و ميتوان گفت حتي آمريكا و روسيه نيز چنين توان تكنولوژيكي ندارند!
براي اين منظور اولين راه انهدام ماهواره است. كافي است يك چهارم ماهواره ها نابود شوند تا اين سيستم از كار بيفتد.
راه حل ديگر استفاده از حملات ليزري با پرتوهاي پرقدرت است كه سيستمهاي ماهواره ها را از كار خواهد انداخت.
راه حل سوم ايجاد پارازيت و كور كردن ماهواره است. ميتوان با ارسال سيگنالهاي پرقدرت در محدوده فركانسي ماهواره كه به سمت ماهواره نشانه رفته اند آنرا موقتا كور كرد و مانع از ارتباط ماهواره با گيرنده هاي زميني شد.
روشهاي زياد ديگري هم وجود دارد كه اگر به ذهن دوستان رسيد بنويسند تا استفاده كنيم. :oops:

سیگنالهای ایستگاهای پارازیت زمینی مطمئنن قویتر از اون ماهواره های با فاصله چند هزار کیلومتری هستند :lol: پس یه شبیه سازی و ارسال سیگنال اشتباه تا شعاع چندصد کیلومتری میتونه انواع و اقسام مسیریابها را به اشتباه بندازه :lol:

اینطوری بمبهاشون را هم میندازن جائی غیر از هدف ( ما که شانس نداریم اشتباهی میاد میخوره تو سرما :mrgreen:

متاسفانه اندکی بیش از حد دشوار است! چون ارتباط گیرنده و فرستنده جی پی اس بصورت رمزی هست و این رمز بر اساس الگوریتم تصادفی و همزمان در هر دو دستگاه ساخته میشود.

اما راه بهتری وجود دارد و آن اشباع محیط از امواج در محدوده فرکانس کاری جی پی اس است. مثلا 1000 الی 1100 مگاهرتز. میشود 100 مگاهرتز بازه فرکانسی که باید امواجی در این فرکانس برای ایجاد اخلال در گیرنده و فرستنده ارسال کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه اندکی بیش از حد دشوار است! چون ارتباط گیرنده و فرستنده جی پی اس بصورت رمزی هست و این رمز بر اساس الگوریتم تصادفی و همزمان در هر دو دستگاه ساخته میشود.

اما راه بهتری وجود دارد و آن اشباع محیط از امواج در محدوده فرکانس کاری جی پی اس است. مثلا 1000 الی 1100 مگاهرتز. میشود 100 مگاهرتز بازه فرکانسی که باید امواجی در این فرکانس برای ایجاد اخلال در گیرنده و فرستنده ارسال کرد.

حالا ما این تکنولوژی اشباع کردن محیط در محدوده ی فرکانس کاری جی پی اس رو داریم؟
راستی فرکانس کاریش در مسئله نظامی و غیر نظامی یکیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فناوری خاصی نداره! همون ارسال پارازیت هست با واژه ای متفاوت بیان شد! :mrgreen: البته نه اینکه فناوری ساده ای داشته باشه! آنچنان پیچیده نیست که نتونیم چنین دستگاهی بسازیم ولی آسون هم نیست! فرکانس کاری جی پی اس دو نوع است نظامی و غیرنظامی که با هم فرق دارند. ما باید محدوده فرکانسی مدل نظامی رو از طریق جاسوسی پیدا و برای آن دستگاه اخلالگر طراحی و بسازیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم که توی عکس اون هواپیمای کنترل و هدایت رو ندیدید
تصویر

اینها که فقط متکی به GPS نیستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعید همچین میگی جاسوسی انگار بوش جاسوس ماست که هر چی خواستیم بهمون بگه این که خیلی سخته تا بدست بیاد راستی اگر فناوری مورد نظر رو داریم چرا پس روی این کانال های غربی ماهواره پارازیت نمی فرستن؟اینقدر بچه های مردم رو منحرف نکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی اگر فناوری مورد نظر رو داریم چرا پس روی این کانال های غربی ماهواره پارازیت نمی فرستن؟اینقدر بچه های مردم رو منحرف نکنن

این خیلی خوبه که متخصصان امر روی هاتبرد تمرین کنن تا ثابت بشه این توان وجود داره هرچند که قابل قیاس نیست ولی اگر اینکار حتی موقت هم صورت بگیره خوبه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
worior, بله امکان هدایت پهپاد از آواکس میسر است اما این کار خطراتی دارد که در مورد ماهواره چنین نیست. یک آواکس ظرفیت عملیاتی کمتری به نسبت ماهواره دارد. هادی، نیازی به جاسوسی از داخل آمریکا نیست! امروزه علم مخابرات و کشف امواج پیشرفت زیادی کرده و میتوان با رصد امواج ماهواره های آمریکا به محدوده فرکانس کاری آنها پی برد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درباره ربات رهگیر "رقصنده با گرگ" من جدا متاسفم. اینی که دیدید تنها یه طرح خام هست و برای ساختن اون بیشتر از 3-4 آدم نیاز هست. خود من شخصا که هیچ تجربه ای درباره ساخت هواپیما ندارم. ساخت این هواپیما به چند گروه(توجه کنید بچه ها چند گروه نه چند نفر)نیاز داره: گروه طراحی بدنه، گروه طراحی موتور، گروه طراحی سیستمهای الکترونیکی و هدایتی، گروه طراحی آویونیک، گروه تست و پروازی، گروه طراحی سلاح، و خیلی چیزهای دیگر که من درنظر نگرفته ام. تمامی این طرح همانجور که لیچ گفته یه جور شوخی هست. ولی دوستان توجه کنند که این شوخی رو آمریکایی ها خیلی جدی گرفتند و دارند روش کار می کنند و کشور ما هم با توجه با تجارب گسترده استفاده رزمی از پهپاد باید یه دورخیز حسابی برداره که از دیگر کشورهای تولید کننده پهپاد عقب نیافته. شما با دقت به مطالب زیر که من اینترنت جمع کردم یه نگاهی بندازید: • در سال 2006 شرکت "لاکهید مارتین" پهپادی با نام "پلکت" ساخت که در یک پرواز آزمایشی سقوط کرد. هزینه ساخت نمونه اولیه این پهپاد 27 میلیون دلار بوده است. توجه کنید یه پهپاد تنها 27 میلیون دلار خرج گذاشته روی دستشون. اون هم سقوط کرده. • در روز چهارم فوریه 2005 شرکت "بوئینگ" دو فروند روبات پرنده با نام "اکس 45" را آزمایش کرد. این پهپادهای باهوش با استفاده از خلبان اتوماتیک خود -و بدون دخالت انسان- توانستند 2 هدف تمرینی را یافته و آنها را بر روی زمین منهدم کنند. هر دو نمونه اکنون در موزه هستند. با اینکه طرح موفق بوده الان توی موزه است. • پس از لغو پروژه پهپادهای باهوش "اکس45" سیستم هدایت خودکار نشست و برخواست این پهپاد بر روی هواپیمای جنگنده-بمب افکن "اف18اف" نصب شد تا این هواپیماها بتوانند عملیات نشست و برخواست بر روی ناوهواپیمابر را به صورت خودکار انجام دهند. سیستمهای طراحی شده برای اکس 45 به قدری دقیق و حسابی طراحی شده که اون رو در هواپیماهای رزمی پیشرفته هم بکار گرفته اند. • شرکت "بوئینگ" برای ساخت، توسعه و آزمایش 3 فروند پهپاد باهوش "اکس45" در سال 2004 مبلغ 767 میلیون دلار و در سال 2005 مبلغ 175 میلیون دلار دیگر از دولت آمریکا دریافت کرد. حالا همین 3 تا دونه واسشون 175 میلیون دلار خرج برداشته. • شرکت "مک دانل داگلاس" در سال 1996 برای ساخت 1 فروند پهپاد نامرئی آزمایشی با نام "پرنده شکار" مبلغ 76 میلیون دلار هزینه کرد. این پهپاد اکنون در موزه ملی نیروی هوایی ایالات متحده قراردارد. این یکی هم ارزون ساخته نشده. ولی بازهم چون کارایی لازم رو نداشته یا از نظر اقتصادی خیلی گرون درآمده سرانجامش به موزه ختم شده. ولی درکل . همین الان هم با همین امکاناتی که شما دوستان در دست دارید می تونید یه نمونه ساده از طرح من رو پیاده کنید. من هدفم این بود که یه تلنگر به ذهن عزیزان بزنم که فکر کنم کارم رو درست انجام داد. خودتون می تونید کار رو پیگیری کنید. موفق باشید رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.