RezaKiani

نقاط استراتژیک اسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

راستش یه چن وقتیه دوستان هی می گن که باید با موشک اسرائیل رو بزنیم به خودم گفتم شاید بد نباشه عکس ماهواره ای چند تا از پایگاه های هوایی اسرائیل رو براشون بذارم. البته اینا درشتاشه شاید یه چند تا فرودگاه ریزه میزه هم داشته باشند. به هر حال این شما واین اسرائیل

تصویر
این عکس خودش

تصویر
این عکس جنوبش

تصویر
این عکس شمالش

سه تا عکس اول رو بزرگ گذاشتم که واضح تر بشه.بقیه رو دوستان می تونند توی گالری پیداکنن.

تصویر
این عکس یکی از سایتهای هسته ایش

بقیه هم عکس فرودگاه هاش یه دونه عکس هم سایت موشک ضدموشک آروو هست:
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
این یکی آشیانه های خیلی بامزه بودند

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
این هم سایت آروو

تصویر

دوستان اگر عکس دیگری پیداکردند لطف کنند و در سایت قرار بدهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکسایه جالبیه . google اصولا عکس های مناطق مهم رو سانسور میکنه . مثلا اگه با google یکم نقشه امریکا رو جستجو کنید متوجه این سانسورها میشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شنیدم گوگل ، تصاویر نقاط استراتژیک تمام دنیا را ، مخصوصاً ایران و کره شمالی ، با وضوح خارق العاده برای تمام دنیا قابل مشاهده کرده ولی تصاویر مربوط به آمریکا و اسرائیل و برخی از متحدان خیلی تار و مبهم کرده . بلاخره طبیعی است که کارهای این شرکت در جهت منافع کشور خودش باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به نکته جالبی اشاره کردید. من عکس هوایی توپولوف160 رو از همین گوگل ارث گرفتم و توی سایت گذاشتم ولی در تمام فرودگاه های اسرائیل تنها هواپیمای نظامی که دیدم سی130 بود . یعنی اسرائیلی ها حتی یه دونه هواپیمای جنگنده خارج از آشیانه هاشون ندارند؟ peace_sign

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جهت تایید فرمایش خودم و دوستان ، لطفاً یه سری به این لینک بزنید . در مورد تبعیض سایت گوگل :

http://www.shahvar.net/?p=589

دیگه نخواستم ، بیخودی کپی & پیست کنم . ببخشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من شنیدم گوگل ، تصاویر نقاط استراتژیک تمام دنیا را ، مخصوصاً ایران و کره شمالی ، با وضوح خارق العاده برای تمام دنیا قابل مشاهده کرده ولی تصاویر مربوط به آمریکا و اسرائیل و برخی از متحدان خیلی تار و مبهم کرده . بلاخره طبیعی است که کارهای این شرکت در جهت منافع کشور خودش باشه .

خب اگه گوگل مال ايران بود ما هم همين كار رو ميكرديم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این چند تا عکس هم از پایگاه های دریایی بزرگشون گرفتم. اسکله های کوچیک و خرده مورده شون باشه سر یه فرصت مناسب

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.