hamid007

سیستم اغتشاش برای اس-300 !!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]آيا اين حقيقت داره كه در طول جنگ 21 روزه غزه چند موشك دوش پرتاب (احتمالا استرلا) كه از طرف حماس به سوي آپاچي ها پرتاب شده- عمل نكرده و منحرف شده؟[/quote]

از حقیقت این خبر بی اطلاع هستم اما از حقیقت سرنگونی دو فروند آپاچی با دو شلیک موشک دوش پرتاب اطمینان دارم. :?[/quote]

از كجا انقدر مطمپن هستيد؟ icon_razz
غزه 24 ساعته زير نظر دوربينهاي چندين خبرگزاري بود
چرا هيچ فيلمي نه از طرف حماس و نه شبكه هاي خبري پخش نشد در اين مورد؟
و تغريبا جز چند خبر كوتاه هيچ خبري در مورد اين ادعا نبود؟
لاشه اين هلكوپترها كجا افتاد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان چرا ایران را اینقدر کوچک فرض می کنید
این خبر هرگز تائید نشد ولی من یکی از دوستان دانشجوی خود را می شناسم که در این طرح فعالیت نموده
ایران دارد بروی ساخت موشکی حامل یک ژنراتور یا یک وسیله که از خود امواج ای ام پی ساتع می کند کار میکند که در ارتفاع بالا از حالت موشک در آمده و با چتر معلق شده و از خود امواج ای ام پی ساتع می کند و هر نوع وسیله الکترونیتکی در اطراف خود را از کار می اندازد
معلوم نیست این پروژه چه شد چون دیگر دوستم حرفی در آن مورد نزد ولی می دانم در مورد بردش به مشکل بر خورده بودند من هم به همین خاطر این موضوع را بیان کردم چون شاید به نتیجه نرسیده باشد ولی فرض کنید چه می تواند بکند حتی می تواند موجب اختلال در سیستم هدایت بی-2 شود.
یعنی تظمین آسمانی آری از دشمن در موقع لزوم نیاز به جنگنده هم ندارد فقط کافی مکان احتمالی دشمن را حدث بزنند بطور مثلا باهمان رادار پسیو غیر فعال
نظر خود را بدهید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان چرا ایران اینقدر کوچک فرض می کنید
این خبر هرگز تائید نشد ولی من یکی از دوستان دانشجوی خود را می ناسم که در این طرح فعالیت نموده
ایران دارد بروی ساخت موشکی حامل یک ژنراتور یا یک وسیله که از خود انواج ای ام پی ساتع
می کند کار میکند که در ارتفاع بالا از حالت موشک در آمده و با چتر معلق شده و از خود امواج ای ام پی ساتع می کند و هر نوع وسیله الکترونیتکی در اطراف خود را از کار می اندازد کار می کرد
معلوم نیست این پروژه چه شد چون دیگر دوستم حرفی در آن مورد نزد ولی می دانم در مورد بردش به مشکل بر خورده بودند من هم به همین خاطر این موضوع را بیان کردم چون شاید به نتیجه نرسیده باشد ولی فرض کنید چه می تواند بکند حتی می تواند موجب اختلال در سیستم هدایت
بی-2 شود یعنی تظمین آسمانی آری از دشمن در موقع لزوم نیاز به جنگنده هم ندارد فقط کافی
مکان احتمالی دشمن را حدث بزنند بطور مثلا باهمان رادار پسیو غیر فعال
نظر خود را بدهید[/quote]

بله منهم در مورد اين پروژه از يك منبع موثق اطلاعات بسيار كمي گرفته ام
البته مثل اينكه قراراست بجاي پرتاب آن به آسمان اين امواج بوسيله اتصال مولد به چند راكتور اتمي الكتريكي همزمان از روي زمين به سوي اشياء پرنده بفرستد و آنها را در آسمان نابود كند
و براي اينكار نياز به نيروي الكتريكي چند راكتور اتمي است!

البته من در مورد امواج ای ام پی هيچ مطالعه اي ندارم
اگر كسي چيزي ميدونه و اينكه اصلا اين فرضيه ها كاربرديست توضيح بده icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امواج ای ام پی مختل کنند ودر بعضی موارد بصورت قدرتمند نا بود کننده قطعات کامپیوتری و الکتریکی دستگاه هدف است
و اون پروژهای هم که میگویید مربوط به اشعه گما است که اصلا به ایران تعلق ندارد مربوط به امریکاست که بعد از یک رسوایی مالی کنار گذاشته شد البته کسی چه می داند
البته قصد ناراحت کردن شما را ندارم
شئی هدف می تواند یک ماشین یا یک هواپیما باشد و چون سیستم آن مختل شده واز بین رفته کنترلی بر آن نیست وقتی اولین با امریکایی ها آن را بر ماشینها آزمایش کردند هر ماشینی که به محدوده آن میرسید به سرعت خاموش می شد و از کار می افتاد
به طور کلی ای ام پی امواج اکترومغناطیسی قوی است که از یک دستگاه خاص ساتع می شود
امروزه چند کشور حرف از ساخت بمب ای ام پی میزنند که می تواند تما سیستمهای دشمن ائم از راداری و غیره را از کار بی اندازد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دارم ميسازم در موردش بحث نكنيم بهتره! ساختنش هم خيلي راحته براحتي ميشه ميليونها ولت برق توليد كرد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]آيا اين حقيقت داره كه در طول جنگ 21 روزه غزه چند موشك دوش پرتاب (احتمالا استرلا) كه از طرف حماس به سوي آپاچي ها پرتاب شده- عمل نكرده و منحرف شده؟[/quote]

از حقیقت این خبر بی اطلاع هستم اما از حقیقت سرنگونی دو فروند آپاچی با دو شلیک موشک دوش پرتاب اطمینان دارم. icon_wink[/quote]

از كجا انقدر مطمپن هستيد؟ icon_biggrin
غزه 24 ساعته زير نظر دوربينهاي چندين خبرگزاري بود
چرا هيچ فيلمي نه از طرف حماس و نه شبكه هاي خبري پخش نشد در اين مورد؟
و تغريبا جز چند خبر كوتاه هيچ خبري در مورد اين ادعا نبود؟
لاشه اين هلكوپترها كجا افتاد؟[/quote]

رسانه ها اعلام کرده و مدتی بعد مسئولین ارتش اسرائیل خبر را تائید کردند که حماس با موشک بالگردشان را زده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دارم ميسازم در موردش بحث نكنيم بهتره! ساختنش هم خيلي راحته براحتي ميشه ميليونها ولت برق توليد كرد ...[/quote]
مواظب باش خودکشی نکنی icon_razz
ترجیحا یه کابل ارت به خودت وصل کن :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دارم ميسازم در موردش بحث نكنيم بهتره! ساختنش هم خيلي راحته براحتي ميشه ميليونها ولت برق توليد كرد ...[/quote]

ميشه لطف كنيد يك تاپيك بزنيد و در موردش بحث علمي كنيد؟
من حتي با سرچ تو اينترنت به زبان انگليسي هم جز اخبار پرت و بي ربط در چند خبرگزاري مطلب علمي و روش تهيه آن را نيافتم!

يعني ميشه تو خونه بوسيله يك ژنراتور يك عدد مولد جريان مغناطيسي توليد كرد كه بشه با اون سيستم برقي يك ماشين رو از كار انداخت؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يعني ميشه تو خونه بوسيله يك ژنراتور يك عدد مولد جريان مغناطيسي توليد كرد كه بشه با اون سيستم برقي يك ماشين رو از كار انداخت؟[/quote]
ماشین را نمی دانم ولی میشود با روش فوق یک نفر آدم را از کار انداخت . icon_razz شوخی کردم .
من نمی دانم وریور چطوری می خواهد این کار را انجام دهد ولی اساسا بوسیله تخلیه الکتریکی اغتشاش در سیستم های الکترونیکی امکان پذیر است. یک مثال برای تخلیه الکتریکی رعد و برق است .
بوسیله ترکیب مناسبی از خازن ها می توان عمل تخلیه الکتریکی را انجام داد.
کلا هر چیزی که دارای میدان مغناطیسی باشد برای سیستم های الکترونیکی ضرر دارد و در آن نویز خواهد انداخت و در حالت شدیدتر باعث سوختگی قطعات الکترونیکی خواهد شد.
برای مثال سیم پیچ ها ، هسته های فرومغناطیس و خطوط برق وقتی برقدار می شوند میدان مغناطیسی تولید می کنند. اگر شما به یک پست مثلا 230/63 کیلو ولت بروید و زیر خطوط آن راه بروید کاملا وجود میدان مغناطیسی را روی بدنتان حس می کنید(موهایتان سیخ سیخ می شود !)
حالا اگر وسیله ای درست کرد که این میدان را ایجاد کند به راه تولید بمب EMP رسیده ایم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بمب ای ام پی تشکیل شده است از یک ژنراتور پیشرفته که انرژی الکترو مغناطیسی زیادی در طول مدت کمی از خود ساتع می کند و تمام دستگاه های الکتریکی در برد خود را یا از بین میرد و یا برای مدتی از کار می اندازد
به طور مثال می توان به اتفاقی بعد انفجار یک بمب هسته ای می افتد اشاره کرد یک ابر الکترومغناطیسی هم همین کار را می کند
همه یا اکثر دوستان می دانند که بعد از انفجار یک بمب هسته ای سیستم های ماهواری ای دچار اختلال می شود به طور مثال آخرین باری که فرانسه دست به آزمایش یک بمب هسته ای در اقیانوس زد سیستم های ماهواره ای به مدت 10 دقیقه دچار اختلال شد
اگر مطلب کامل تری پیدا کردم حتما قرار می دهم
یه مطلب در مورد ساخت توپ ای ام پی به دست ارتش امریکا پیدا کردم البته مطلب یکم قدیمی به گفته این مسئولان نظامی از این توپ می توان برای مقابله با سیستم های ارتباطی و همچنین جنگ افزارهای زرهی دشمن استفاده کرد ( ما که ندیدم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم مدت زيادي سر اين قضيه جر بحث داشتيم!الان ماهنامه صنايع هوايي رو گرفتم توي اين شماره هم در مورد اين بمب ها توضيح كاملي داده...فقط نميدونم اون تاپيك رو چرا هر چي ميگردم پيداش نميكنم ...

پيداش كردم:
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=182

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از شما متشکرم مطلب کا ملی بود واریر عزیز :? :? icon_biggrin icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه منبع مورد نظر رو بدید بعد شروع می کنیم به بحث کردن .

اگر اسرائیل چنین چیزی رو داشت آیا به نظر شما می یومد بگه ؟ مطمئنا اگر چنین تکنولوژی و چنین وسیله ای رو داشت هیچ وقت رو نمی کرد . این از یک لحاظ که می شه گفت یک جنگ روانیه .

بعد از دادن منبع کاملا موثق و بی طرف ( که فکر کنم درصد پیدا کردنش خیلی کمه) ، اون دوستانی که باور دارند چنین سیستمی ساخته شده و در اختیار اسرائیل یا آمریکا هست ، بیان تا یک بحث کاملا تخصصی در مورد جنگ الکترونیک و فرکانس های تی ام و سایکلاژیکستی انجام بدیم .

سیستم های اف-18 گرولر بسیار قدرتمند هستند ولی تا من یک منبع موثق نداشته باشم و روسیه هم اون رو تایید نکنه و خودمون دور همی بررسی کنیم مسئله رو باور نمی کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر همچين سيستمي داشت كه اينقدر به روسيه التماس نميكرد اس 300به ايران نفروشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.