Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عکس هایی بسیار زیبایی بودند . ادامه بدید . icon_cool از زحمتتون هم ممنون . خسته نباشید . یکی از حسن ها و ویژگی های بارز سایت میلیتاری در این است که ما می تونیم تصاویر و عکس هایی رو ببینیم که در هیچ جای دیگه نیست . دفعه قبل هم که فلانکر عزیز زحمت کشیدند . و این بار هم دوست گرامی Nestor عزیز .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لی هستن نستور جان و کپی رایت هم خوبه ولی من راضی نبودم اسم میلیتاری رو بزاری و فقط اسم خودت کافی بود. به هر حال ممنون و خسته نباشی.

این چه حرفی اقا سعید .. من هم به هر حال یک زیر مجموعه کوچک از این سایت هستم ... البته اگر دوستان ما رو قابل بدونند icon_frown

خيلي ممنون. زحمت كشيديد. فقط تا جايي كه فضاي سايت اجازه ميده و اينترنت شما...عكس ها رو با اندازه ي بزرگتر قرار بديد.

به لطف اینترنت پرسرعت 512 من برای لود کردن عکس ها هیچ مشکلی ندارم ولی مطمئنا کاربران دیگه برای دیدن اون ها به مشکل بر می خورند چون در سایز اصلی هر کدام از عکس ها 3 مگا بایت حجم دارند ... البته عکس های ادوات مهمتر مثل تانک ذوالفقار و موشک ها رو با کیفیت بالاتری در سایت قرار می دهم

در مورد اسامی پهباد ها و سایر ادوات باید بگم متاسفانه محل استقرار من جایی بود که نمی شد مشخصات وسایل رو که روی ماشین حمل کنندش می نویسند مشاهده کرد icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز بخش دوم تصاویر مراسم 31 شهریور رو قرار می دهم ..
این بخش مربوط به گردان های مقابله با حملات « ش . م . ه » هستش .

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

انشاء الله در سری بعدی تصاویر جالبی از رزه نیروی دریایی قرار خواهم داد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور، عکسها کیفیت و زاویه عکاسی خوبی دارن و دستت درد نکنه. اگه بجای "ش . م . ه" نوشته بودی "ش . م . ر" یاد شوش . مولوی . راهن" میفتادم! خدا بگم این ده نمکی رو چکار کنه؟! icon_cool icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا 3 مگا بايت هم نه! icon_cool در حد 300 كيلو بايت هم فكر كنم اندازه تصوير بزرگي بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا 3 مگا بايت هم نه! icon_cool
در حد 300 كيلو بايت هم فكر كنم اندازه تصوير بزرگي بشه.

اجازه بده به جاهای حساس تر برسیم اونوقت عکس ها رو با کیفیت بهتر می گزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا جلب بود دستت درد نكنه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از شوش و مولوي آخه ميخواي بكوبي بري همت؟ icon_cool برادر نستر دست شما درد نكنه.الحق مه زحمت كشيدي. icon_frown منتظر عكس هاي بعدي شما هستيم. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه اشكالي داره؟؟!!همت به اون قشنگي!دور هست ولي ميرزه!! icon_cool خيابون معروف ديگه با ه مي شناسي بگو مسيرمون رو عوض كنيم. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از همه دوستان تشکر می کنم .... ان شاءالله به زودی اولین سری از عکس های نیروی دریایی رو قرار خواهم داد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان نیازی به ارسال عکس با حداکثر کیفیت نیست و برای جلوگیری از بروز مشکل حجم عکسها رو کم کنید. چند تا فایل 3 مگابایتی همزمان پردازش بشن که سرور میترکه! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان برادر دستت درد نکنه! قند توی دلمون آب شد که پس این عکسها کجا بیدن؟! نبیدن! icon_cool icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.