Recommended Posts

تازه که "نرپا" روسیه بهشون اجاره داده فکر کنم این همون نرپا باشه با نام جدید.ونه یک زیردریایی هندی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توهم icon_wink icon_wink icon_wink نخیر ارتش چین ارتشیه که فقط از نظر کمی بالاست نه از نظر کیفی ...هند مشکلی در استفاده از تجهیزات جدید نداره اما چین چرا فقط اون قضیه رادار فالکون رو به یاد بیارین که چطور داد آمریکا رو در آورد و بعدش اسرائیل بی خیال ساختنش برا ی چین شد.اما برای هند نه.چین هم که دید داره کم میاره گفت خودم می سازمش.اما تا حالا نتونسته و فقط ادعا میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قدرت نظمي هند چه در بعد كمي و چه كيفي قابل مقايسه با چين نيست

هند رو با كشوري مثل پاكستان مقايسه كنيد و چين رو با آمريكا و روسيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به این سادگی ها هم نیست .هند رقیب اصلی شو چین میدونه نه پاکستان بی ثبات icon_wink اگه شما می گید نباید با چین مقایسه بشه چرا تا هند شروع به مذاکره در زمینه ای با کشور های دیگه می کنه چین اولین قدرتیه که سعی میکنه خودشو به پای هند برسونه icon_wink icon_wink :mrgreen: پاکستان از بس تو مسایل داخلیش گیر کرده که دیگه فرصت رقابت با هند رو نداره.پس هند رو [color=red]باید[/color][size=18][/size]با [color=green]چین[/color] مقایسه کرد نه پاکستان بی ثبات.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نخیر ارتش چین ارتشیه که فقط از نظر کمی بالاست نه از نظر کیفی ...[/quote]
تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين هند با چين قابل مقايسه نيست چه از لحاظ كمي و چه كيفي! چيني‌ها اولين زيردريايي استراتژيك خودش رو سال 1981 به آب انداخت ولي هند الان اين كار رو انجام ميده....! icon_wink در ضمينه‌ي دريايي چين داره با ايالات متحده شاخ به شاخ ميشه اونوقت شما اين حرفو ميزنيد! هندي ها تو توهم هستند.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته منظور من حال است نه آینده.اگه در آینده چین بتونه مستقل بشه.دیگه نمیشه با هند مقایسش کرد ولی نه الان.با اون قسمتی هم که گفتید هند تو توهم است موافقم نیستم چون هند در فکر ایجاد توازن در منطقه است اما باعث ایجاد جنگ سرد بین خودش و چین شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چین اولین قدرتیه که سعی میکنه خودشو به پای هند برسونه [/quote]

چي بگم والا icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا متن منو کامل بخونید icon_wink icon_wink icon_wink من گفتم تا هند شروع به مذاکره در زمینه ای با کشور های دیگه می کنه چین اولین قدرتیه که سعی میکنه خودشو به پای هند برسون.یعنی که در حال رقابت با هنده.همونطور که اگه چین شروع به کاری کنه هند هم اولین قدرتیه که سعی میکنه خودشو به پای چین برسونه.این قضیه جنگنده ی J-xxرو اگه دنبال کرده باشید متوجه می شوید. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش اون تاپيك رو دنبال نكردم و اطلاعي ازش ندارم ولي ميدونم كه تو ضمينه‌ي دريايي هند با چين قابل مقايسه نيست.... icon_wink در ضمينه‌ي هوايي هم فكر ميكنم صنايع چين خيلي جلوتر هند باشند. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نه به هند ارادت دارم ونه به چینarshya4171 icon_wink .من میگم اینا مثل گرگ کارهای همو میپان و سعی می کنند از هم کم نیارن.چینJ-xxرو دنبال میکنه وبعد میبینیم که هند هم می ره با روسیه سر پروژه جنگنده نسل پنجش سرمایه گذاری میکنه.و...ارادت کیلویی چنده برادر icon_wink icon_wink :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هند داره سعی میکنه خودش را به عنوان یک ابر قدرت معرفی کنه و در صنایع نظامی سرمایه گذاری زیادی می کنه ولی بزرگ ترین مشکل هندیها در این راه قدر ت اقتصادی ( هرچند هندیها پیشرفت های اقتصادی زیادی داشته اند ) ولی در این زمینه خیلی خیلی از چین عقب اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسکو، 10 مرداد، خبرگزاری «ریا نووستی»/ وزارت دفاع روسیه از شلیک های اخیر گرجستان به سوی تسخینوالی و حومه آن نگران شده و این حق را برای خود محفوظ می دارد که از کلیه ابزار موجود خود برای دفاع از مردم اوستیای جنوبی و نظامیان روسیه که در منطقه حضور دارند، استفاده کند.

در اطلاعیه وزارت دفاع روسیه که روز شنبه منتشر شد گفته می شود که طی روزهای اخیر چندین بار از سوی گرجستان به سوی مناطق مسکونی اوستیای جنوبی تیراندازی شده است.

در این خبر تاکید شده است: حوادث اوت سال گذشته نیز همین طور آغاز شد که به تهاجم نظامی گرجستان به اوستیای جنوبی و حمله به نظامیان پاسدار صلح روسی در منطقه منجر گردید.

وزارت دفاع روسیه خاطر نشان ساخته است: این عملکردها باعث نگرانی شدید وزارت دفاع روسیه شده است. در صورت ادامه تحریکات که به عنوان تهدیدی برای مردم جمهوری و نظامیان روسی مستقر در اوستیای جنوبی ارزیابی شوند، وزارت دفاع روسیه این حق را برای خود محفظ داشته که از کلیه ابزار و نیروهای خود جهت دفاع از مردم اوستیای جنوبی و نظامیان روسی استفاده کند.

http://pe.rian.ru/defense_safety/20090801/122540634.html
يكي از مديران محترم لطف كنن خبر رو منتقل كنن
اونطور كه بنده تحولات اخير منطقه قفقاز رو دنبال كردم احتمال يه جنگ محدود ديگه دور از نظر نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]خبرگزاري فارس: بقاياي جسد اولين نظامي كشته شده در جنگ خليج فارس كه جنگنده وي در ساعات اوليه جنگ خليج فارس سقوط كرد پس از 18 سال كشف شد.

به گزارش فارس به نقل از شبكه خبري آمريكايي "سي‌ان‌ان "، وزارت دفاع آمريكا امروز يكشنبه اعلام كرد كه پس از 18 سال بقاياي جسد "مايكل اسكات اسپيچر " كه جنگنده "اف/اي 18 هورنت " وي در شب نخست جنگ خليج فارس در تاريخ 17 ژانويه سال 1991 توسط نيروي هوايي عراق سرنگون گرديد پيدا شد.
با پيدا شدن بقاياي جسد اسپيچر گمانه‌زني‌ها درباره زنده ماندن وي پس از سقوط جنگنده و زنداني شدن توسط رژيم سابق عراق و مردن وي در زندان خاتمه يافت.
اوايل ماه جولاي گذشته تعدادي از شهروندان عراقي محل سقوط جنگنده اسپيچر كه منجر به كشته شدن وي شد را به نيروهاي آمريكايي نشان دادند.
بر اساس اطلاعاتي كه نظاميان آمريكايي به دست آوردند به محل سقوط جنگنده اسپيچر رفتند و بقاياي جسد وي را كه توسط اعراب صحرا نشين بعد از سقوط جنگنده دفن شده بود دست يافتند.
نيروهاي آمريكايي از محل دفن اين نظامي آمريكايي توانستند مقداري از استخوان‌هاي بدن و جمجمه وي را پيدا كنند.

لينك خبر : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8805111424[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.