Recommended Posts

[quote]
دوستان تا حالا کسی تکذیب کرده یا خیر؟؟؟
[/quote]

این از اون حرفای صد من یه غازه که فقط تو جاهایی مثل مجلات زرد و صفحاتی مثل اسلحه‌ی برتر خریدار داره و کسی به طور کلی این رو قبول نمیکنه...!!!
داستان همون خلبان امریکایی هستش که به پدافند ایران میگه این هورنت یو اس ارمی هستش و من منتظرتون هستم و بعد صدایی از اینور دیگه نمیاد!!...

اینا داستان هستن و کسی خودش رو درگیر نمی‌کنه...!!!
مقامات وقتی حرف میزنن که یه مقام بلند مرتبه‌ی دیگه توی یه بحث رسمی و به صورت کاملا جدی بحثی رو مطرح بکنه و بعد دیگران بهش پاسخ میدن... این مطلب مثل مطالب شرق خودمون یا فارس خودمون تو قسمت نظامیه!! صب تا شب هر ات و اشغالی رو به اسم خبر و تحلیل میذارن داخل سایت و کسی هم تره خورد نمیکنه و همه فقط از کنارش رد میشن! :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1384022203' post='347757']
این از اون حرفای صد من یه غازه که فقط تو جاهایی مثل مجلات زرد و صفحاتی مثل اسلحه‌ی برتر خریدار داره و کسی به طور کلی این رو قبول نمیکنه...!!!
داستان همون خلبان امریکایی هستش که به پدافند ایران میگه این هورنت یو اس ارمی هستش و من منتظرتون هستم و بعد صدایی از اینور دیگه نمیاد!!...

اینا داستان هستن و کسی خودش رو درگیر نمی‌کنه...!!!
مقامات وقتی حرف میزنن که یه مقام بلند مرتبه‌ی دیگه توی یه بحث رسمی و به صورت کاملا جدی بحثی رو مطرح بکنه و بعد دیگران بهش پاسخ میدن... این مطلب مثل مطالب شرق خودمون یا فارس خودمون تو قسمت نظامیه!! صب تا شب هر ات و اشغالی رو به اسم خبر و تحلیل میذارن داخل سایت و کسی هم تره خورد نمیکنه و همه فقط از کنارش رد میشن! :)
[/quote]آره راست میگی !!!احتمالش زیاده!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بر فرض حقیقت داشتن ماجرا این کار اف 22 با هدف شناسایی سلاح های فانتوم نبوده. احتمالآ امریکایی ها تصور اینو داشتن که فانتوم پاد جنگ الکترونیک یا چیزی مشابه اون رو حمل می کنه و هدفش اخلال در سامانه ناوبری پریدیتور و به دست گرفتن کنترل پهپاد هست. در حادثه مشابه قبلی که برای ار کیو 170 رخ داد هنوز مشخص نشده که منبع امواج اخلال گر و فرستنده هایی که کنترل پهپاد رو به دست گرفتند زمینی بوده یا توسط یک هواپیما صورت گرفته!!!

تنها راه فهمیدنش هم این بوده بیان زیر بالهای فانتوم و چندتا عکس High-Resulotion بگیرند و ببرند تو لابراتوارهاشون تحلیل کنند! ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zed' timestamp='1384010212' post='347679']
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
آيا اف 22 در پايگاه ها و ناوهاي آمريکا در منطقه حضور دارد ؟
[/quote]
14 فروند در امارات مستقر هستند و زیر نظر دقیق قرارگاه خاتم ، ...

----------------
این موضوع یک امر خیلی پیچیده نیست ، آواکس دشمن میتونه اف 22 رو در ارتفاع پایین تا نزدیکی اف 4 از پشت سر هدایت کنه ، و فانتوم هم در حال ماموریت رهگیری دیگری هست و نیازی به واکنش نشان دادن به اف 22 از نوع داگفایت نداره ، ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='worior' timestamp='1384027737' post='347804']
14 فروند در امارات مستقر هستند و زیر نظر دقیق قرارگاه خاتم ، ...

----------------
این موضوع یک امر خیلی پیچیده نیست ، آواکس دشمن میتونه اف 22 رو در ارتفاع پایین تا نزدیکی اف 4 از پشت سر هدایت کنه ، و فانتوم هم در حال ماموریت رهگیری دیگری هست و نیازی به واکنش نشان دادن به اف 22 از نوع داگفایت نداره ، ...
[/quote]
خوب مسئله اين است که آيا فانتوم از طريق رادارهاي زميني از حضور اف 22 مطلع شده است ؟ اگر مطلع شده يعني ريسک هدف قرار گرفتن توسط اف 22 از طرف نيروي هوايي پذيرفته شده است !!! در غير اين صورت اگر راداراي زميني آن را تشخيص نداده اند و خلبانان اف ۴ خودي توسط اف ۲۲ آمريکا سورپرايز شده اند که ديگر بحثي باقي نمي ماند . ویرایش شده در توسط zed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zed' timestamp='1384061929' post='347866']
خوب مسئله اين است که آيا فانتوم از طريق رادارهاي زميني از حضور اف 22 مطلع شده است ؟ اگر مطلع شده يعني ريسک هدف قرار گرفتن توسط اف 22 از طرف نيروي هوايي پذيرفته شده است !!! در غير اين صورت اگر راداراي زميني آن را تشخيص نداده اند و خلبانان اف ۴ خودي توسط اف ۲۲ آمريکا سورپرايز شده اند که ديگر بحثي باقي نمي ماند .
[/quote]

نمی دونم دوستان چرا بحث رو می پیچونن .

آخه رپتور برای شناسایی چه نیازی داره که تا بیخ گوش فانتوم بیاد ؟؟ :thinking: :ph34r:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zed' timestamp='1384061929' post='347866']
خوب مسئله اين است که آيا فانتوم از طريق رادارهاي زميني از حضور اف 22 مطلع شده است ؟ اگر مطلع شده يعني ريسک هدف قرار گرفتن توسط اف 22 از طرف نيروي هوايي پذيرفته شده است !!! در غير اين صورت اگر راداراي زميني آن را تشخيص نداده اند و خلبانان اف ۴ خودي توسط اف ۲۲ آمريکا سورپرايز شده اند که ديگر بحثي باقي نمي ماند .
[/quote]
متن خبر رو دوباره بخونيد ، جایی اشاره نشده که اف 4 از ورود اف 22 به مهلکه با خبر شده ، ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کسی به نشریه یCombat Aircraft Monthly Dec 2013دسترسی داره ؟؟ترجمه ی اون میتونه مارو یاری بکنه در مورد اثبات با رد این ادعا!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون لینک ها همشون لینک دانلود نشریه هستند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی فکر کنم لینک ها مشکل دارن من که هرچی تلاش کردم دانلود نشدن!

اینگلیسی من قبلنا خوب بود ولی حالا نم کشیده!!
فکر کنم این لینک هم یه منبعی برای این موضوع باشه!!!
[url="http://www.military.com/daily-news/2013/09/17/welsh-f22-flew-to-drones-rescue-off-iran-coast.html"]http://www.military....iran-coast.html[/url] ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1384006567' post='347654']
آلمان نوکر اسراییل نیست امریکا هم نیست موضوع چیز دیگریست !!!!اسراییل منافع غرب را در منطقه دنبال میکند و غرب منافع اسراییل را در جهان این تنها یک معامله است و بس!!!!چه بسا چه کار هایی که از طرف تلاویو درخواست شد و از طرف واشنگتون رد!!!
[/quote]
چرا برادر.. دقيقن آلمان و آمريكا و فرانسه و عربستان و حتا تا حدودي هم روسها نوكر اسراييل هستند. آنها هستند كه دنبال منافع اسراييل هستند. شما مثل اينكه قضيه را برعكس متوجه شده اي. براي هر قرار داد نظامي هم بايد اجازه اسراييل كثافت را داشته باشند. حالا ميبينيد كه چطور با لابي كردن حتا در ميان اين تازيان بي سر و پا دارد كارش را ميكند. البته زور بيخود ميزند چرا كه با ياري امام زمان و خداي متعال ريشه صهيونيسم را خواهيم خشكاند
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Nattan' timestamp='1384177214' post='347907']
چرا برادر.. دقيقن آلمان و آمريكا و فرانسه و عربستان و حتا تا حدودي هم [size=5][color=#B22222]روسها[/color][/size] نوكر اسراييل هستند. آنها هستند كه دنبال منافع اسراييل هستند. شما مثل اينكه قضيه را برعكس متوجه شده اي. براي هر قرار داد نظامي هم بايد اجازه اسراييل كثافت را داشته باشند. حالا ميبينيد كه چطور با لابي كردن حتا در ميان اين تازيان بي سر و پا دارد كارش را ميكند. البته زور بيخود ميزند چرا كه با ياري امام زمان و خداي متعال ريشه صهيونيسم را خواهيم خشكاند
[/quote]چکا ببینه سر از کلت میکنه!! :)
یبن کشور هایی که نام بردی(بجز روسیه) با اسراییل منافع استراتژیک دارند دنیای سیاست دنیای بده بستان است هیچ کشوری کور کورانه و بدون نفع منافع کشور دیگری را دنبال نمی کند تامین امنیت اسراییل برای آنها در منطقه اولویت دارد چون از وجود اسراییل منافع بسیاری نصیبشان شده ولی هنگامی که حس میکنند منافعشان بخطر میافتد با اسراییل مخالفت های اساسی و بزرگی میکنند !!! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1384174308' post='347895']
ولی فکر کنم لینک ها مشکل دارن من که هرچی تلاش کردم دانلود نشدن!

اینگلیسی من قبلنا خوب بود ولی حالا نم کشیده!!
فکر کنم این لینک هم یه منبعی برای این موضوع باشه!!!
[url="http://www.military.com/daily-news/2013/09/17/welsh-f22-flew-to-drones-rescue-off-iran-coast.html"]http://www.military....iran-coast.html[/url]
[/quote]

این منبع که خیلی زرد بود! به نظر قابل اطمینان و علمی نمیاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.