hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

آره اينم خوبه

ولي به نظرم اگر اول حماس بره اسراييل رو اشغال كنه و بعد دو تا بمب اتم بندازه تو مصر بعدا ناوهاي هواپيمابر ما برن آمريكا رو اشغال كنن بهتره

دوست عزيز توي رزمايش پيامبر اعظم نيروي هاي ويژه صابرين 2000كيلومتر عمليات هلي برن انجام دادند فكر مي كنم برا هم چين روزي بوده نه؟؟؟؟؟!!!!!!!
با نيروي ويژه نوهد كه بايد آشنا باشيد وخوب مي دونيد كه توانايي اين كاررو دارن اما اينكه از چه مسيري كه اون عزيز گفته اينوديگه بايد بچه هاي نيروي هوايي وخلبان هاي بين المللي جواب بدن چون اونا با مسيرها كاملا آشنا هستند اما به عقيده من شدنيه يه چيزايي تو ذهنم هست اما به دليل اينكه مسيرها رو خوب نمي دونم نمي تونم فعلا نظر بدم اگه كسي از دوستان با مسيرها آشناست راجع به اونا توضيح بده تامن نظرم وبگم[quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با نيروي ويژه نوهد كه بايد آشنا باشيد وخوب مي دونيد كه توانايي اين كاررو دارن اما اينكه از چه مسيري كه اون عزيز گفته اينوديگه بايد بچه هاي نيروي هوايي وخلبان هاي بين المللي جواب بدن چون اونا با مسيرها كاملا آشنا هستند اما به عقيده من شدنيه يه چيزايي تو ذهنم هست اما به دليل اينكه مسيرها رو خوب نمي دونم نمي تونم فعلا نظر بدم اگه كسي از دوستان با مسيرها آشناست راجع به اونا توضيح بده تامن نظرم وبگم[/quote]

مگه بازيه جنگيه كه بريم اونجا نيروهامونو پياده كنيم

معلومه كه نيرو داريم ولي مگه ميشه همينطوري نيرو برد

بنده خدا دارو نذاشتن بفرستيم اصلا نيرو از مرز هوايي كدوم كشور ببريم مصر يا اسراييل؟ شايد هم از روي اروپا

اين حرفها مال زمان جنگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسکو، 10 دی، خبرگزاری «ریا نووستی»/ در ماه سپتامبر سال جاری کنگره آمریکا به اسرائیل اجازه داد هزار بمب نوع GBU-39 خریداری کند که دقیقترین و تکامل یافته ترین بمب شمرده می شود.

به گزارش «ریا نووستی» از The Jerusalem Post این بمب 113 کیلوگرمی ویژه منفجر ساختن پایگاه هایی که در اعماق زمین قرار دارند، ساخته شده است. توان انفجاری این بمب برابر با بمبی 900 کیلوگرمی است، اما به مراتب ارزانتر است.

در زمان انعقاد قرارداد، کارشناسان معتقدند بودند که هدف احتمالی چنین سلاحی می تواند تاسیسات هسته ای ایران باشند.

اولین محموله GBU-39 اواسط ماه دسامبر به اسرائیل تحویل داده شد.
بمب GBU-39 مراکز دارای دیوارهای بتونی و فلزی با ضخامتی تا 90 سانتیمتر را ویران می کند. سیستم نوین ردیابی و مقابله با باد اجازه می دهد که از این بمب در شرایط نامساعد آب و هوایی نیز استفاده کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا پدر اين دولت در آمد تا 2 تا جنگ حتمي را( آمريكا و اسراييل) را رد كنه! حالا خودمان جنگ راه بندازيم؟

آنوقت كل دنيا و سران عرب طرف اسراييل را مي گيرند و... بقيش را خودتان مي دانيد.
بهترين گزينه فشارهاي سياسي به مصر براي پايان دادن به محاصره است.

البته اگه واقعا تصميم به واكنش نظامي باشد بهترين راه اينه كه با ايجاد يك تله خود اسراييل جنگ را آغاز كند.
مثلا فرض كنيد ايران 2 تا هواپيماي حامل كمك (غذا و دارو) به سمت غزه بفرسته.اونوقت اگر اسراييل آن هواپيما را هدف قرار بدهد عملا جنگ را آغاز كرده , اگر هم بترسه و اينكار را نكند كه...
البته چيزايي را كه گفتم در صورتي است كه ايران واقعا قصد داشته باشد از طريق نظامي وارد عمل شود كه از نظر من احتمالش با توجه به شرايط فعلي فقط 5٪ خواهد بود.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[color=red][b]"حسني مبارك" در يك قدمي مرگ [/b][/color]

منابع آگاه از اعلام كردند "حسني مبارك" ديكتاتور مصر روز گذشته بر اثر فشار بسيار زياد دچار سكته خفيف شد و در يك قدمي مرگ قرار گرفت.

به گزارش شيعه آنلاين، اين منابع آگاه در ادامه افزودند:‌ در حال حاضر يك تيم پزشكي كامل به طور تمام وقت "حسني مبارك" را همراهي مي‌كنند.

منابع آگاه مصري در ادامه گفتند: سازمان اطلاعات و امنيت به تمام رسانه‌ها و مطبوعات طي نامه‌اي محرمانه دستور داده‌اند كه به هيچ وجه خبري در اين مورد پوشش داده نشود.

گفتني است پزشكان همراه ديكتاتور مصر به اين منابع آگاه اعلام كرده‌اند كه استرس و فشار كاري بسيار عصبي بسيار زياد موجب اين سكته شد.

در همين حال كارشناسان مسائل سياسي مصر پيش بيني كرده‌اند در صورت مرگ "حسني مبارك" در زمان فعلي، ميان "جمال مبارك" فرزند ديكتاتور فعلي و "عمر سليمان" رئيس سازمان اطلاعات و امنيت مصر كه دو نامزد اصلي براي جانشيني "حسني مبارك" هستند، نبرد واقعي براي رسيدن به كرسي قدرت آغاز خواهد شد.

شيعه آنلاين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]امیدوارم که این حرکت به مرحله عمل نرسه و دستگاه دیپلماسی کشور بتونه از طریق دیپلماتیک راههای بهتری رو پیدا کنه. در این زمان شاید نتیجه عکس داشته باشه. به عقیده من بایستی این حرکتها با وزارت امورخارجه هماهنگ شده و کاری خارج از اصول دیپلماتیک انجام نشه. انشاالله.[/quote]

شما مطمعن باشيد بدون هماهنگي هيچوقت اين اتفاق نمي افتد.
اين جتدمين روز است كه دانشجو ها مي خواهند دفتر حافظ منافع مصر را به تعطيلي بكشند اما با دخالت نيروي انتظامي عملا به جايي نرسيدند.

اين عمل مي تواند باعث قطع ارتباط گروه هاي شيعه مصري با ايران بشود ولي ...
يك فرقي بين ايران و كشورهاي ديگر بايد باشد.[/quote]

فقط قطع ارتباط با شيعيان مصر ؟؟؟

مصر عضو كدام سازمان هست؟اعضاي ديگر اين سازمان در كجاي اين نقشه خاورميانه قرار دارند؟ احيانا ما با چند كشور عربي همسايه نيستيم؟؟؟!!!
كدوم هماهنگي ؟ با كي ؟
چرا نيروي انتظامي مانع ميشه؟

[quote]با نيروي ويژه نوهد كه بايد آشنا باشيد وخوب مي دونيد كه توانايي اين كاررو دارن اما اينكه از چه مسيري كه اون عزيز گفته اينوديگه بايد بچه هاي نيروي هوايي وخلبان هاي بين المللي جواب بدن چون اونا با مسيرها كاملا آشنا هستند اما به عقيده من شدنيه يه چيزايي تو ذهنم هست اما به دليل اينكه مسيرها رو خوب نمي دونم نمي تونم فعلا نظر بدم اگه كسي از دوستان با مسيرها آشناست راجع به اونا توضيح بده تامن نظرم وبگم[/quote]

مثل اينكه شما جهان سياست رو با بازي جنگي اشتباه گرفتي؟؟؟ اين بازي هيچ save نداره و هر حركت ميتونه سلسله وار جاياتي به مراتب وحشيانه تر از غزه رو رقم بزنه.

[color=red]اگر شما يه راهي پيدا كنيد كه از مسير زميني و مخفيانه بشه رفت ميشه تانك رو هم فرستاد؟!!! موشكهاي شهاب رو با رادار جديدي كه نصب شده ميشه چندين لحظه بعد از شليك رديابي كرد.طور سي -130 هاي ما رو نمبينند و ما ميريم ؟؟!!![/color]واقعا جاي تعجب بسيار داره از اين گفتگوهايي كه در اين تاپيك ميشه. شما دوستان رو تشويق به طرح كمك 200 توماني براي خريد غذا و دارو بكنيد و لطفا دست از سر تيپ نوحد برداريد. اين بزرگترين كار براي اين مردم مظلوم هست.
دوست خوبم ارشيا خوب جوابي داده.مراجعه كنيد متوجه ميشيد. مهم ارسال دارو و غذا هست. حتي حزب الله لبنان با وجود مرزهاي مشترك اقدام نظامي رو فعلا منتفي دانسته و شماها داريد تحريكات الكي ايجاد ميكنيد. عاقلانه فكر كنيد و تصميم بگيريد.

تمامي اين بازيها براي كشاندن ايران و حزب الله و رودرويي اينها با دول عربي است.

يه وقتهايي فكر ميكنم بايستي يه التفاقاتي بيوفته تا دوباره تجربه رو تجربه كنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24]آمادگي اسرائيل براي برقراري آتش‌بس با حماس[/size]

سرويس بين‌الملل «تابناك» ـ آخر وقت ديشب (سه‌شنبه)، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، از آمادگی اسرائیل برای برقراری آتش‌بس موقت 48 ساعته با حماس خبر داد.

همان گونه كه پيشتر گزارش شده بود، اوضاع در حمله اخیر رژیم صهیونیستی، از روز دوم درگیری و به ویژه پس از شلیک موشک از سوی حماس به پنجمین شهر اسرائیلی و زیر تیررس قرار دادن 800.000 نفر از صهیونیست‌ها، به کلی دگرگون شده و نشانه‌های [size=18]شکست مفتضحانه [/size]جدید اسرائیل فراهم آمده است.

در نشست اضطراری که سه‌شنبه شب میان رئیس‌جمهور، وزیر امور خارجه و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برگزار شد، تصمیم قطع حملات برای 48 ساعت گرفته شد تا در این مدت، حماس را به تعهد آتش‌بس طولانی مدت و عدم پاسخگویی به حملات ددمنشانه اخیر اسرائیل متعهد كنند.

به نظر می‌رسد، پس از شکست مفتضحانه اسرائیل در جنگ 33 روزه با حزب‌الله لبنان، دومین شکست و ناکامی بزرگ اسرائیل در حال تحقق باشد.
گفتني است، در کنفرانس روز چهارشنبه دولت‌های عربی، احتمالا زمینه‌های آتش‌بس برای نجات رژیم صهیونیستی از بی‌آبرویی در سطح افکار عمومی جهان و ناتوانی در به زانو درآوردن حماس و مردم در محاصره و مظلوم غزه، فراهم خواهد شد.
[size=24]نظرات كاربران:[/size]
▪ آفرین بر مقاومت مردان وزنان و کودکان غیور فلسطین که در سخت ترین شرایط حاضر به سازش نشدند. پیروزی انشا ا.. با مقاومت است▪
دوست دارم توجه دوستان تابناکی را به آیات شریفه زیر که معجزه عملی آنها را امروزه می بینیم جلب کنم.

الا ان حزب الله هم الغالبون

الیس الصبح بقریب

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

ان الله یدافع عن الذین آمنوا▪
دورد و سلام بر شهدای فلسطین که با خون خود ، درس مقاومت ، ایستادگی و پیروزی را سرلوحه خود قرار دادند، و انشائ ا... پیروزی نهایی نزدیک است.▪
آفرین بر مقاومان شهر غزه و شرم باد بر سران جامعه عرب که ننگ را برای این جوامع به ارمغان آورده اند▪
لابد 48 ساعت وقت می خواهند انبار سلاح ها را پر کنند یا بگویند ما صلح طلبیم اما انشا الله زمستان تمام می شود و روی سیاهش به اسراییل و سران عرب می ماند▪
آفرین بر مقاومت مردان وزنان و کودکان غیور فلسطین اما شرايط جنوب لبنان با غزه بسيار متفاوت است▪
خداوند ریشه حسنی مبارک زبون را بخشکاند▪
سلام بر شهيدان في سبيل الله و سلام بر كودكان و مادراني كه با مقاومت و شهادت خود آبروي مدعيان سران عراب و طرفداران دروغین حقوق بشر را ريختند و سلام بر آناني كه از خود گذشتند و به خدا رسيدند سلام بر غزه سلام بر حزب الله ...
انشاالله فجر پيروزي نزديك است سلام بر فجر▪
به اميد پيروزي نهايي و نابودي اسرائيل جنايتكار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابا پدر اين دولت در آمد تا 2 تا جنگ حتمي را( آمريكا و اسراييل) را رد كنه! حالا خودمان جنگ راه بندازيم؟

آنوقت كل دنيا و سران عرب طرف اسراييل را مي گيرند و... بقيش را خودتان مي دانيد.

البته اگه واقعا تصميم به واكنش نظامي باشد بهترين راه اينه كه با ايجاد يك تله خود اسراييل جنگ را آغاز كند.
مثلا فرض كنيد ايران 2 تا هواپيماي حامل كمك (غذا و دارو) به سمت غزه بفرسته.اونوقت اگر اسراييل آن هواپيما را هدف قرار بدهد عملا جنگ را آغاز كرده , اگر هم بترسه و اينكار را نكند كه...
البته چيزايي را كه گفتم در صورتي است كه ايران واقعا قصد داشته باشد از طريق نظامي وارد عمل شود كه از نظر من احتمالش با توجه به شرايط فعلي فقط 5٪ خواهد بود.[/quote]

[color=red]جناب الكساندر[/color]

شما موضع دقيق خودتون رو مشخص كنيد. گاهي از جنگ و ارسال تجهيزات صحبت ميكنيد و گاهي از عدم جنگ ؟؟؟ بدقت نظراتتون رو دنبال ميكنم و از اين تغيير موضع شما تعجب ميكنم. اميدوارم كه قصد تحريك احساسات دوستان نوجوان ما رو نداشته باشيد .اگر احتمالي رو 5 درصد فرض ميكنيد پس چرا بيان ميكنيد. سياستهاي ما 5 درصدي نيست. پس لطفا اينگونه اظهارات رو كه بر خلاف قوانين سايت هست خودداري كنيد.

شرايط كشور ما در حالي نيست كه اين تحريكات رو بيشتر كرده و دست به هر كاري بزنيم. ايا ميدونستيد كه يكي از اهداف بودجه نظامي امريكا تحريك جوانان ما و اقدامات شتابزده هست؟ پس از اين موضع فاصله بگيريد. تا همچنان در كنار هم در خانواده ميليتاري حضور داشته باشيم . انشاالله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]كدوم هماهنگي ؟ با كي ؟
چرا نيروي انتظامي مانع ميشه؟ [/quote]

منظورم اين بود كه بدون هماهنگي هيچوقت اجازه تعطيلي دفتر حافظ منافع را به دانشجوها نمي دهند.

براي همين نيروي انتظامي به طور شديد داره حفاظت مي كند و حتي اجازه نزديك شدن را هم نمي دهد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما موضع دقيق خودتون رو مشخص كنيد. گاهي از جنگ و ارسال تجهيزات صحبت ميكنيد و گاهي از عدم جنگ ؟؟؟ بدقت نظراتتون رو دنبال ميكنم و از اين تغيير موضع شما تعجب ميكنم. اميدوارم كه قصد تحريك احساسات دوستان نوجوان ما رو نداشته باشيد .اگر احتمالي رو 5 درصد فرض ميكنيد پس چرا بيان ميكنيد. سياستهاي ما 5 درصدي نيست. پس لطفا اينگونه اظهارات رو كه بر خلاف قوانين سايت هست خودداري كنيد.

شرايط كشور ما در حالي نيست كه اين تحريكات رو بيشتر كرده و دست به هر كاري بزنيم. ايا ميدونستيد كه يكي از اهداف بودجه نظامي امريكا تحريك جوانان ما و اقدامات شتابزده هست؟ پس از اين موضع فاصله بگيريد. تا همچنان در كنار هم در خانواده ميليتاري حضور داشته باشيم . انشاالله.[/quote]

دوست عزيز
به خاطر نصيحت دوستانه شما متشكرم
شايد يك كم بيشتر احساساتي شدم. راستش پيام رهبر يه خورده من را..
اما در مورد مواضع من
من به هيچ عنوان موافق آغاز جنگ عليه اسراييل در شرايط فعلي نيستم!
اما فشار سياسي مثل همين تحصن ها كه هم اكنون در حال پيگيري هست را حمايت مي كنم .
ايشالا امروز هم اگر قسمت باشد به دوستان مي پيوندم.
يا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]جان بولتون: اسرائیل علی الحساب به ایران حمله کند تا ببینیم چه کار می توانیم بکنیم![/b]

جان بولتون سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل خواستار حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران برای آنچه که خطر دست یابی ایران به سلاح هسته ای! خوانده، شد.

این سیاستمدار نومحافظه کار آمریکایی که سال هاست مدافع ایده حمله به ایران است، در مصاحبه با شبکه خبری نومحافظه کاران ،فاکس نیوز، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر در جایگاه تصمیم گیری درباره سیاست آمریکا در قبال برنامه اتمی ایران می بود چه می کرد؟ گفت:" من قطعا و حتما از گزینه حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران استفاده می کردم. چرا که معتقدم جهان با دست یابی ایران به سلاح هسته ای در معرض تهدید جدی خواهد بود. این تهدید نه صرفا به خاطر استفاده احتمالی حکومت ایران از سلاح هسته ای ،بلکه به دلیل این خواهد بود که بسیاری دیگر از کشورهای منطقه نیز راه ایران را خواهند پیمود و این امر یعنی پایانی بر سیاست منع اشاعه سلاح های هسته ای."

جان بولتون که درباره بحران غزه با شبکه فاکس نیوز مصاحبه می کرد با انتقاد از حمایت واشنگتن از ایجاد آتش بس در غزه ،با اتخاذ موضعی جانبدارانه از اسراییل، هر نوع سخن گفتن از آتش بس در مقطع کنونی را به ضرر اسراییل و به مفهوم پایان حملات اسراییل و جلوگیری از سرکوب و نابودی حماس به دست اسراییل دانست و با آن مخالفت کرد.

بولتون در پاسخ به سوالی درباره احتمال حمله نظامی اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران و امکان و مطلوبیت چنین حمله ای گفت:" قطعا گزینه نظامی یک گزینه مطلوب نیست و ممکن است ایران در برابر حمله واکنش هایی نشان دهد.بنابراین از این منظر حمله نظامی یک گزینه بسیار ریسک پذیر و غیر جذاب است. اما باید به این واقعیت! توجه داشت که دست یابی ایران به سلاح هسته ای به مراتب وحشتناک تر و خطرناک تر از هر گزینه دیگری است. حمله نظامی اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران می تواند سه یا چهار سال دست یابی ایران به سلاح هسته ای را به تاخیر اندازد و این زمان فرصت مناسبی خواهد بود تا ما روی یک گزینه بلند مدت و اساسی برای مهار حکومت ایران برنامه ریزی کنیم. "

سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه اگر شما تصمیم گیر بودید آیا همین الان دستور حمله به ایران را صادر می کردید؟ گفت: " نه من الان این کار را نمی کردم. من خیلی وقت پیش به ایران حمله می کردم.در واقع من نمی گذاشتم کار به اینجا بکشد. الان ما در یک شرایط بسیار خطرناک قرار داریم.

در شرایط کنونی فاصله ایران با دست یابی به سلاح هسته ای به حداقل زمان ممکن رسیده است و اگر حکومت ایران به سلاح هسته ای دست یابد کشورهای دیگر منطقه از جمله عربستان، مصر و احتمالا ترکیه هم به فکر دست یابی به سلاح هسته ای خواهند بود و در این شرایط خطر استفاده از سلاح هسته ای در منطقه خاورمیانه به شدت افزایش خواهد یافت".

بولتون درباره خطرات احتمالی حمله نظامی به ایران و پاسخ احتمالی ایران به حمله نظامی آمریکا و اسراییل و خطر ایجاد یک جنگ منطقه ای در خاورمیانه در صورت حمله به تاسیسات هسته ای ایران با اشاره به تمایل پنهانی اعراب برای حمله نظامی به ایران و از بین بردن تاسیسات هسته ای ایران گفت: "اعراب هر چند که به طور عمومی وآشکار اعلام نمی کنند اما همانطور که از قابلیت های هسته ای اسراییل نگرانند به هیچ وجه حاضر یا مایل به دست یابی ایران به سلاح هسته ای نیستند و اگر حمله نظامی مانع دستیابی ایران به سلاح هسته ای بشود از این امر استقبال هم می کنند.

[color=red]از سوی دیگر من فکر نمی کنم ایران توانایی ایجاد یک جنگ منطقه ای گسترده علیه ما را داشته باشد.نهایت کاری که آنها می توانند در واکنش به حمله نظامی داشته باشند تحریک گروه هایی چون حماس و حزب الله به حمله به اسراییل است.که این کار هم اکنون نیز در غزه و لبنان در حال انجام است و چیز جدیدی نخواهد بود. "[/color]
عصرايران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه اگر شما تصمیم گیر بودید آیا همین الان دستور حمله به ایران را صادر می کردید؟ گفت: " نه من الان این کار را نمی کردم. من خیلی وقت پیش به ایران حمله می کردم.در واقع من نمی گذاشتم کار به اینجا بکشد. الان ما در یک شرایط بسیار خطرناک قرار داریم.[/quote]
اول این جمله رو گفته که خیلی خطرناکه و من اینکار رو نمیکنم ...
[quote]از سوی دیگر من فکر نمی کنم ایران توانایی ایجاد یک جنگ منطقه ای گسترده علیه ما را داشته باشد.نهایت کاری که آنها می توانند در واکنش به حمله نظامی داشته باشند تحریک گروه هایی چون حماس و حزب الله به حمله به اسراییل است.که این کار هم اکنون نیز در غزه و لبنان در حال انجام است و چیز جدیدی نخواهد بود. "[/quote]
بعدش میاد میگه توان جنگ منطقه ای گسترده ندارد!

به نظر میاد همه دچار بحران شدند و همونطور که پیداست میخوان خودشون رو یک جوری به جنگ با ایران بکشونند تا روی شکست در غزه سرپوش بگزارند .
وای بر اینها اگر نتونند حکومت مردمی حماس رو بطور کامل نابود کنند ! غزه لبنان نیست که بخوان با جنگ داخلی و ایجاد بحران های بعدی توش تغییر حکومت ایجاد کنند . این مردم به شهید دادن عادت کردن و مقاوم هستند اونموقع انتفاضه سوم چیزی از اسراییل نیم وجبی باقی نخواهد گذاشت نیازی هم به جنگ حزب الله و یا ورود ایران نیست .
اما خطر اعلام شده از سوی بولتون گاوچرون جدی به نظر میرسه به دلایلی که ... :oops: !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه بازيه جنگيه كه بريم اونجا نيروهامونو پياده كنيم

معلومه كه نيرو داريم ولي مگه ميشه همينطوري نيرو برد

بنده خدا دارو نذاشتن بفرستيم اصلا نيرو از مرز هوايي كدوم كشور ببريم مصر يا اسراييل؟ شايد هم از روي اروپا

اين حرفها مال زمان جنگه

منم نگفتم همين طورنيرو ببريم وقتي مي خواي يه كاري رو شروع كني بايد تمام جنبه هاي اون كارو در نظر بگيري فلسطين كشور كوچيكيكه عميليات پياده سازي نيرو وتجهيزات زياد وقت گير نيست چون عمق آنچناني نداره مثال مي زنم از طريق دالانهاي بين المللي هوايي ميشه حركت كرد يه سمت قاهره بعد سر خر كج كنن سمت غزه اگه ازخلبان توضيح خواستن مي تونه بگه تايگر شده هواپيمارو دزديدنيا هر چيزه ديگه اي مثلا به دليل نقص فني نمي تونه بشينه بعد به محض اينكه در كمترين زمان نيرو تجهيزات رو در ارتفاع كم پياده كرد بر گرده سمت تهران اين تازه ساده ترين راه ممكنه است اگه دقيق بشيني بررسي كني مي بيني خيلي راه هاي ديگه وجود داره از دوستان خواهش مي كنم وارد بحث بشن تا يه نتيجه اي بگيريم يا ميشه يا نميشه نظر بديد لطفا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اينكه شما جهان سياست رو با بازي جنگي اشتباه گرفتي؟؟؟ اين بازي هيچ save نداره و هر حركت ميتونه سلسله وار جاياتي به مراتب وحشيانه تر از غزه رو رقم بزنه.

اگر شما يه راهي پيدا كنيد كه از مسير زميني و مخفيانه بشه رفت ميشه تانك رو هم فرستاد؟!!! موشكهاي شهاب رو با رادار جديدي كه نصب شده ميشه چندين لحظه بعد از شليك رديابي كرد.طور سي -130 هاي ما رو نمبينند و ما ميريم ؟؟!!!واقعا جاي تعجب بسيار داره از اين گفتگوهايي كه در اين تاپيك ميشه. شما دوستان رو تشويق به طرح كمك 200 توماني براي خريد غذا و دارو بكنيد و لطفا دست از سر تيپ نوحد برداريد. اين بزرگترين كار براي اين مردم مظلوم هست.
دوست خوبم ارشيا خوب جوابي داده.مراجعه كنيد متوجه ميشيد. مهم ارسال دارو و غذا هست. حتي حزب الله لبنان با وجود مرزهاي مشترك اقدام نظامي رو فعلا منتفي دانسته و شماها داريد تحريكات الكي ايجاد ميكنيد. عاقلانه فكر كنيد و تصميم بگيريد.

تمامي اين بازيها براي كشاندن ايران و حزب الله و رودرويي اينها با دول عربي است.

يه وقتهايي فكر ميكنم بايستي يه التفاقاتي بيوفته تا دوباره تجربه رو تجربه كنيم.

همون قدر كه شما از سياست مي فهميد ما مي فهميم من از تانك وموشك شهاب صحبت نكردم من گفتم نيرو وتجهيزات مخصوص همين نمي خواي منطقي بحث كني خوب نكن خيلي وقتها بوده كه در اوج نااميدي راهايي پيدا شده كه كمتر كسي فكرشو مي كرده فكر كنم عمليات حمله به اچ 3 رو خوب مي دوني چيه نكنه اونم بازي جنگي بوده ما خبر نداريم اينم يه چيز شبيه اون!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- 390 شهید و 1800 زخمی
- معمر قذافی از طرح دفاع عربی(که مشابه ناتو هست) انتقاد کرد!!!!!!!!
- موشکهای گراد فلسطینی شهرکهای دورتری را هدف قرار داده اند که تاکنون بی سابقه بوده
- فقط 10 کشور عربی!!! موافقت خود را با تشکیل جلسه حکام عرب اعلام کرده اند در صورتیکه باید حداقل 17 کشور آمادگی خود را اعلام کنند(احتمالا جلسه بعد از اتمام قتل عام مردم غزه تشکیل بشه!!)
- اسرائیل با طرح آتش بس 48 ساعته فرانسه مخالفت کرد

. کسی جواب سوال بنده رو نداد! اطلاعاتی در مورد موشک گراد و نحوه دستیابی حماس به اون::oops::
. Amir_n عزیز راههای بهتری هم میشه پیدا کرد یکم حوصله بخرج بده دوست من

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا الكي در مورد تجهيزات اسراييل اظهار نظر نكنيد مثلا اينكه رادري داره كه موشك هاي شهاب رو رهگيري مي كنه و........ چون اينو خوب مي دونيد كه خيلي از چيز هاي كه ادعا ميكنن فقط تبليغاته وجنگ روانيه وواقعيت نداره مثال بارز مركاوا مي گفتن بهترين تانك جهانه هرارتشي تو دونيا بتونه اون ازكار بندازه جايزه داره ازين چرت وپرت ها اما تو جنگ 33روزه در كمتر از 3 ساعت توي دشت خيام 45 تانك مركاوا ازبين رفت!!!!!!!!!! يا سپر موشكي اونا آرو2 كه باشكست روبروشد واسراييل مجبور شده از سامانه تاد امريكا موشك هاي پاتريوت
استفاده كنه وقتي آرو2 رو توسعش ميدادن مي گفتن امكان نداره موشك هاب بالستيك ايران از آآرو پايين بيان ولي بعدا ثابت شد دارن چرت مي گن واز اين خبرا نيست بعددوست عزيز مگه شما پشت سيستم هاي پدافند هوايي اونا بوديد كه اين قدر گندش مي كنيدهر چيزي رو كه اونا ادعا كردن نبايد باور كرد !!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.