armani

تصاويري بي نظير از يك طرح محرمانه المان نازي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

[color=red][size=18]يوفوي الماني در دهه چهل - حقيقت يا تخيل [/size][/color]

عده اي از دوستان ناخوداگاه به المان نازي علاقه مند هستند.مدتها بود كه در اين فكر بودم كه چه چيز اين دولت منقرض شده ميتونه براي نسل جوان ما جذاب باشه. تا اينكه به سايتي كه در مورد تعدادي از طرحهاي محرمانه المان نازي برخوردم. جذابيتي كه المان نازي براي نسل جوان ما داره دولت و تفكرات اونها نيست. بلكه جوانان ما شيفته طرحهاي بلند پروازانه اين كشور هستند.طرحهايي كه بعضا از زمان خود چند دهه جلوتر بودند.

فعلا تعدادي از عكسها رو براي مشتاقان اين طرحها ميزارم تا بعدا سر فرصت بتونم مقاله رو ترجمه كنم. مقاله بلندي كه تمامي زواياي اونو تشريح ميكنه. يه فايل ويدئويي هم هست كه انشاالله در فرصت مناسب در اختيار دوستان خواهم گذاشت. اميدوارم كه خوشتون بياد.
[align=center]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_Page1_1.jpeg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_Page1_0.jpeg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_Page1.jpeg[/img][/align]

[color=brown][size=9]اندازه عکسها ، با استفاده از تگ _normal کوچکتر شده . در صورت تمایل به مشاهده عکسها در اندازه واقعی ، میتوانید تگ مربوط را حذف کنید .[/size]

Babakim1[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از شما دوست عزيز .آرماني جان اين يوفو ها رو ميتونيد در اينترنت با عنوان flaying saucer nazi و یا german ufo ببینید ! من هم چندتا عکس هم واقعی و هم غیر واقعی دارم که روی اون یکی کامپیوترمه اگر اجازه بدی توی تاپیک قرار میدم..
آلمان نازی طرحهای مختلفی داشت که یکی از اونها وریل و اینی که توی عکس هستش هانیبوی 2 ! میباشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر آرمانی بزرگوار مبحثی جالب و جدید ایجاد کردید.

یه فیلم مستند درباره یوفوهای آلمانی دارم که نزدیک یک ساعت هست اما کیفیت خیلی پائینی داره و کلا نمیشه متوجه شد چی هست! فکر کنم این عکسها از همون فیلم با کیفیت مناسب برداشت شدن و اگر کسی از دوستان این فیلم رو داره لطف ما رو بی نصیب نگذارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عده اي از دوستان ناخوداگاه به المان نازي علاقه مند هستند.مدتها بود كه در اين فكر بودم كه چه چيز اين دولت منقرض شده ميتونه براي نسل جوان ما جذاب باشه[/quote]

دولت آلمان پس از جنگ جهاني اول و شكست نظامي تغريبا تحريم شد ولي در اين مدت با بسيج نيروهاي علمي و كاري خود به بزرگترين قدرت جهان تبديل شد
شايد اگر هيتلر اندكي صبور ميبود و ميگذاشت كمي بيشتر دانش در آلمان نازي پيش برود
و پروژه هايي از قبيل بمب اتمي - موتور جت - بمب و سلاح مغناطيسي - موشك هاي دوربرد و ... به نتيجه ميرسيدند- امروز جهان شكلي ديگر داشت !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تشکر آرمانی بزرگوار مبحثی جالب و جدید ایجاد کردید.

یه فیلم مستند درباره یوفوهای آلمانی دارم که نزدیک یک ساعت هست اما کیفیت خیلی پائینی داره و کلا نمیشه متوجه شد چی هست! فکر کنم این عکسها از همون فیلم با کیفیت مناسب برداشت شدن و اگر کسی از دوستان این فیلم رو داره لطف ما رو بی نصیب نگذارد.[/quote]

سلام

قابلي نداشت. اگر دوستان كمي سعي كنن دوباره بار علمي سايت بالاتر ميره و از سطح يك سايت سياسي به سمت سايتي كه تنوع علمي داره پيش ميريم.
البته نياز به سياست هم هست ولي هر چيز به جاي خويش.

[quote]با تشكر از شما دوست عزيز .آرماني جان اين يوفو ها رو ميتونيد در اينترنت با عنوان flaying saucer nazi و یا german ufo ببینید ! من هم چندتا عکس هم واقعی و هم غیر واقعی دارم که روی اون یکی کامپیوترمه اگر اجازه بدی توی تاپیک قرار میدم..
آلمان نازی طرحهای مختلفی داشت که یکی از اونها وریل و اینی که توی عکس هستش هانیبوی 2 ! میباشد .[/quote]

دوست خوبم وريور. منتظر يك تاپيك از شما هستم تا متقابلا جفت پا برم توش !!!
:?
اقا عزيز سايت تخيلي زياده ولي اين سايتي كه من دارم ترجمه ميكنم اختصاصي هست. نميتونين دسترسي داشته باشين !!!

تازه فكر كنم چندين صفحه مقاله در مورد تاريخچه و نحوه ساخت هست و مدلهايي كه در طي سالهايس مختلف درست كردن. همچنين بدنبالش تاريخچه پدر ساخت اين يوفو هست همراه با ويدئوهايي از اين يوفو و يوفوهايي كه در فضا به ثبت رسيدن.

با اين برخورد بنده دلسرد شدم و فكر نكنم ديگه ادامه بدم. ترجمه ميكنم ميفروشم به اقا رضا كياني icon_razz
ولي در كل مطلب سنگيني هست.انشاالله بتونم يه ترجمه خوب و روان از توش دربيارم ( حدود 20 تا عكس ديگه هست كه تو يكيش خودم هم هستم !!! )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آرماني جان منظورم انتهاي همين تاپيك بود راستش در اين موارد خيلي مطلب دارم اما نوع كلام متن اون سخت هست و نميشه بدون ديكشنري ترجمه كرد به همين خاطر حوصله زدن تاپيك در موردشون رو فعلا ندارم...

اما اون تصاويري كه گفتم..

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_1_1_-470x374.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/VRIL6.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_L_Vril8-Odin-01-MED_1_.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_L_Vril17_1_.gif[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا جون اگر صبر كني من همه عكسها رو دارم. فايل ويدئويش هم دارم. متن انگليسي هم دارم.
صبر كنيد . اين فقط به مناسبت بازگشايي مجدد سايت بود. تازه عكساتم فتو شاپه (شوخي كردم )
اين تاپيك هم مرجع كاملي ميشه واسه يوفوها.كمي صبر كنيد. تو كار مردم هم نزنيد :?

(ميام تو مبحث سوالات نظامي يه سوال ميپرسم عمرا جواب بدي icon_razz )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلر دوست داریم

جدا انگاری بعد از نازی ها تا حالا این جهان غرب و پیشروی تکنولوژی ، تکنولوژی جدید و جنگ افزار جدیدی ثبت نکردن ، هر چی بوده اختراع نازی ها بوده و آقایون تا حالا فقط زحمت طرح دزدی و به نام خود ثبت کردنشو کشیدن . و تنها اتفاقی که از اون موقع تا حالا افتاده تکامل همون اختراعات و تکنولوژی هاست .
من بعضی وقتا فکر میکنم نکنه پیامبر اون حدیث علم در ثریا ....... در وصف این دوستان نازی فرمودن .... شواهدش که جوره icon_razz :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هیتلر دوست داریم

جدا انگاری بعد از نازی ها تا حالا این جهان غرب و پیشروی تکنولوژی ، تکنولوژی جدید و جنگ افزار جدیدی ثبت نکردن ، هر چی بوده اختراع نازی ها بوده و آقایون تا حالا فقط زحمت طرح دزدی و به نام خود ثبت کردنشو کشیدن . و تنها اتفاقی که از اون موقع تا حالا افتاده تکامل همون اختراعات و تکنولوژی هاست .
من بعضی وقتا فکر میکنم نکنه پیامبر اون حدیث علم در ثریا ....... در وصف این دوستان نازی فرمودن .... شواهدش که جوره icon_razz :?[/quote]

دوست عزيز وافن اس اس سلام

بخش اول مطلبت بايد بگم جو گير نشيد . هيتلر كه اين اختراعات رو نكرد. فقط سمبه پر زوري گذاشته بود و از همه ايده ها استقبال ميكرد.
در مورد بخش دوم موافقم. كلا غرب و شرق نان تحقيقات دانشمندان الماني رو ميخورن. مهم ايده اوليه بوده كه تونستن نقشه ها رو از المان بدزدند.

دقت كردي در برخي تسليحات روس جلوتر و در برخي امريكا جلوتره. اين بخاطر نحوه دستيابي سريعتر به طرحهاي الماني و دزديدن دانشمندان اون زمان هست.

به قول نيو دي اگر هيتلر صبر ميكرد و حداقل 20 سال ديرتر جنگ رو اغاز ميكرد احتمالا الان نقشه ها جور ديگري بود.
ولي صحبتها و دلايل سعيد خان رو هم نميشه فراموش كرد كه پشت پرده ماجراهاي هيتلر چي بوده. به تاپيكش مراجعه كن متوجه عرايضم ميشي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بخش اول مطلبت بايد بگم جو گير نشيد . هيتلر كه اين اختراعات رو نكرد. فقط سمبه پر زوري گذاشته بود و از همه ايده ها استقبال ميكرد. [/quote]

این جا جای این بحث نیست یعنی ربطی به موضوع نداره ، ولی چون مطرح کردی جواب میدم. اتفاقا یکم جو گیر بشیم بهتره ، درسته هیتلر خودش اختراع نکرده ولی یه نابغه بوده ، نابغه در زمینه پیدا کردن افراد نابغه !!!! تا حالا فکر کردین چجوری ممکنه این همه نابغه با هم دیگه یه جا و در یک زمان جمع شده باشند ( دوران حکومت نازی ها ) ، من که فکر نمیکنم اتفاقی بوده باشه !!! فقط و فقط حاصل یه سیستم مدیریتی کار آمد و نابغه پروره که با هوش آینده نگر نیاز های آیندرو میبینه و برای انسان ها و طرح های دارای نبوغ ارزش میده نه شعار .........
من بهش میگم اوج شایسته سالاری !!!!
هیتلر یه نابغه بود ولی آخرای جنگ به خاطر فشار روانی خورد کننده نابود شده بود ..... بهم ریخته بود و سلامت تصمیم گیریشو از دست داده بود کی میتونه بار روانی تنها بودن ، واحد بودن و در مقابل یک جهان ایستادن و بار مسولیت در مقابل یک ملت که به خاطر اون از همه چیزشون گذشتن و از جونشون مایه میزاشتنو به این راحتی ها تحمل کنه ؟؟؟ تصورشم سخته.... ( اینام علت شکست ). ولی بزرگترین مشکل این بود که هیتلر یه نابغه سیاسی و مدیریتی بوده ... نه یک نابغه نظامی !!!
تا زمانی پیروزی های آلمان در جبهه ها ادامه داشت که هیتلر به نظرات نابغه های نظامی که دورش جمع کرده بود بها میداد و خودش آنچنان درگیر نمیشد ، ولی وقتی به خاطر همون فشار های عصبی و روانی همه اونارو از کنار خودش روند اوضاع عوش شد !!!

[quote]دقت كردي در برخي تسليحات روس جلوتر و در برخي امريكا جلوتره. اين بخاطر نحوه دستيابي سريعتر به طرحهاي الماني و دزديدن دانشمندان اون زمان هست. [/quote]

کاملا تایید میشه ، برا همین بود که این بی همه چیزا برای رسیدن به برلین مسابقه گذاشته بودن.میدونستن چی منتظرشونه.

[quote]به قول نيو دي اگر هيتلر صبر ميكرد و حداقل 20 سال ديرتر جنگ رو اغاز ميكرد احتمالا الان نقشه ها جور ديگري بود. [/quote]

همیشه افسوسشو میخورم !!!

[quote]ولي صحبتها و دلايل سعيد خان رو هم نميشه فراموش كرد كه پشت پرده ماجراهاي هيتلر چي بوده. به تاپيكش مراجعه كن متوجه عرايضم ميشي.
[/quote]

[quote]ولي صحبتها و دلايل سعيد خان رو هم نميشه فراموش كرد كه پشت پرده ماجراهاي هيتلر چي بوده. به تاپيكش مراجعه كن متوجه عرايضم ميشي.[/quote]

فکر نمیکنم همیشه لازم باشه از صحبت های آقا سعید برای حسن ختام استفاده کرد !!!
راه های ساده تریم برای درجه تشویقی گرفتن هست ( icon_razz شوخی میکنما ، ناراحت نشی ) همون طور که منابع خیلی بهتر و کامل تری هم در دسترس هممون هست .....
با تمام این حرفو حدیث ها به نظر من هیچی از ارزش و بزرگیه بزرگ تاریخ ، کم نمیشه !!! هیتلرم با تمام توانایی ها و قدرتی که داشته در نهایت یک انسانه و اشتباه میکنه ، ایکاش یه مقدارم از تاریخ ( صحبتای سعید خان ) درس میگرفت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="Waffen-SS"][quote]ب
فکر نمیکنم همیشه لازم باشه از صحبت های آقا سعید برای حسن ختام استفاده کرد !!!
راه های ساده تریم برای درجه تشویقی گرفتن هست ( icon_razz شوخی میکنما ، ناراحت نشی ) همون طور که منابع خیلی بهتر و کامل تری هم در دسترس هممون هست .....
با تمام این حوفو حدیث ها به نظر من هیچی از ارزش و بزرگیه بزرگ تاریخ ، کم نمیکنه !!![/quote]

پسر خوب بزار يه مطلب رو براي شما و همه دوستان عزيزي كه شايد اين شائبه براشون پيش اومده باشه بگم كه :
[color=red]
بنده به خاطر حضور اندكم در جبهه ها و كمي امدن خون از زخمي كوچيك داراي درجه رسمي ميباشم كه بابتش هر ماه 250000 تومان زحمت نكشيده ميدن. اگر شما گرفتي بنده هم گرفتم(البته درجه بسيجي ). اين درجات سايت كه همش مجازيه و فقط تا اتصال شما به دنياي مجازي ارزش داره.
در ضمن بگم بنده در شغل خودم پست مديريتي دارم كه صد البته حقوقش و هم اعتبارش رو دريافت ميكنم. ( خلاصه كم و كسري نيست )
بنده در حدود چلچلي هستم ( دارم وارد دهه چهارم زندگي ميشم. پس شوق و ذوقي نداره )[/color]

اگر شما در اون تاپيك شركت داشتي بحث بر سر مسائل پشت پرده جنگ دوم جهاني بود كه بنده بي سواد اولين بار بود به گوشم ميخورد. و در جائي نخونده بودم. به همين خاطر به اون تاپيك اشاره كردم.

شرمنده همه دوستان تنها منفعت بنده از سايت ميليتاري غير بار علمي و دوستان خوبي كه پيدا كردم هزينه حداقل ماهي 40 هزار تومان بابت اينترنت هوشمند ميباشد.[color=red] با اقا سعيد هم نسبت دارم و به نوعي با ايشون فاميل هستم ( هر دو فرزندان حضرت ادم و حوائيم )[/color]
موفق باشي (هر چند انتظار اين حرف رو از شما نداشتم دوست خوب من )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه انگاری جدا همون طوری که نباید برداشت میشد ، برداشت شده ، برای من تمام دوستان به خصوص شما و اقا سعید محترمین ، این مطلبی بود که متاسفانه تو این سایت زیاد دیدم و زیادم دیده میشه ( البته نه از طرف شما) به همین جهت مقداری به خوندن این گونه جملات آلرژی پیدا کردم و متاسفانه این بار نتونستم جلوی خودمو بگیرم . و فقط میخواستم یه کنایه ای به تمام دوستان زده باشم و منطور خاصی در آوردن اون جملات در پاسخ کامنت شما نداشتم ،البته این نقل قول ها چه از نظر برتری سنی و چه درجه ای ، چه مجازی و چه واقعی برای من آموزندست ولی بعضی وقت ها زیاده روی میشه. به هر حال منظور منم فقط و فقط در همین دنیای مجازیه و گرنه به خودم اجازه نمیدم برای دنیای واقعی افراد نظر بدم ، شما هم لطف کنین نظرات رو در حد همین دنیای مجازی ارزش گزاری کنین و با دید دوستانه برداشت بفرمایین .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببين دوست خوب من ( اين از صميم قلب گفتم )

من حرف حقيقت رو از هر كس باشه ميپذيرم و براي همه احترام قائلم. اگر به نظرات من تو تاپيكها دقت كرده باشي خطابم عزيز جان و ... و اول از همه سلام ميكنم.
حال چه كوچكتر از من باشه چه بزرگتر.
يه مسائلي هم برام ارزشمند هستند و نميتونم در برابرش ساكت بشينم.
من براي همه احترام ميزارم سواي اينكه اين شخص چه رتبه و جايگاهي داشته باشه.
اگر دوستان هم به ايشون احترام ميزارن از 2 حالت خارج نيست :
1- احترام بزرگتري و پيش كسوتي در سايت
2- احترام براي دانش و معلوماتشون

من ناراحتيم تا صبح پاك شده رفته.اميدوارم دوستان خوبي براي هم باشيم.
[color=blue]
نكته : شما و دوستان ديگه تو بخش اخبار علمي شركت كنيد من قول اهداي اعتبار رو ميدم و ميتونم از مدير سايت سعيد خان ارتقا درجه رو بخوام. بجنبيد كه در دهه فجر هديه ميديم.انشاالله[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين تصاوير خيلي شبيه بشقاب پرنده است :?
نكنه اين اجرام سماوي كه تو مباحث علمي مطرح ميشه و هر از گاهي تو يه كشور اون ميبينن و بهش ميگن بشقاب پرنده مدل پيشرفته همين فن آوري نازي كه آقايون روي اون كار كردند و به مريخيها نسبتش ميدن icon_razz
كسي در اين مورد چيزي ميدونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.