SAEID

اهدای مدال افتخار به کاربران سایت

Recommended Posts

سلام

این تاپیک برای اعلام افرادی که مدال افتخار به ایشان اهدا شده ایجاد و در آن از اخبار مرتبط با این موضوع مطلع میشوید.

این مدال به کاربران فعال و زحمتکشی اهدا میشود که نقش مهمی در افزایش سطح کیفی و علمی سایت داشته اند.

هر سه ماه یک بار این مدال به سه نفر از اعضا اهدا شده و تا دوره بعدی بجای درجه در اختیار این افراد خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به پاس زحمات قابل توجه و ارزشمند دوستان بزرگوار رضا کیانی و واریور به این دو عزیز مدال افتخار داده شده و سومین مدال گیرنده نیز تا پایان همین ماه تعیین و اعلام میشود. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

خدمت این دو بزرگوار و اندیشمند دوستان خوبم اقا رضا و وریور عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم بیشتر از قبل از مطالب خوبشون بهره مند بشیم. از خداوند منان در روزهای اغاز سال نو سال سرشار از خیر و برکت براشون ارزومندم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم به دوستان خوبم تبریک عزض می کنم و با کمال میل مدال سوم را پذیرا هستم ! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :cry: :oops: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم هم به برادر رضا و وریو عزیز تبریک می گم امیدوارم هر دو در دنیای مجازی و واقعی موفق باشند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به سهم خودم از همه دوستان تشکر می کنم و سال نو رو هم به همه تبریک می گم هر چند که اعتقادی به سال نو و کهنه و این حرفها ندارم. زمین گرده داره واسه خودش دور خورشید تاب می خوره حالا چه فرقی می کنه که کجا باشه!

اما درباره مدال!! راستش خودم هم هنوز نفهمیدم چی به چیه. اگر کسی خبر داشت ما رو هم درجریان بذاره. کاربران زحمتکش تر از من و با سوات تر هم در سایت هستند. من که یه 2 ماهی کاملا در تله آف ساید گیری گیرکرده بودم. تازه دوباره برگشتم در جریان بازی!

مواظب خودتون باشید.
رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من به سهم خودم از همه دوستان تشکر می کنم و سال نو رو هم به همه تبریک می گم هر چند که اعتقادی به سال نو و کهنه و این حرفها ندارم. زمین گرده داره واسه خودش دور خورشید تاب می خوره حالا چه فرقی می کنه که کجا باشه!

اما درباره مدال!! راستش خودم هم هنوز نفهمیدم چی به چیه. اگر کسی خبر داشت ما رو هم درجریان بذاره. کاربران زحمتکش تر از من و با سوات تر هم در سایت هستند. من که یه 2 ماهی کاملا در تله آف ساید گیری گیرکرده بودم. تازه دوباره برگشتم در جریان بازی!

مواظب خودتون باشید.
رضا[/quote]

اقا رضا زمين گرده درست و سال نو و كهن نداريم درست. ولي عزيز من گرد سفيدي كه مو و صورت من و تو هست نشون ميده كه يه چند وقتي از عمرمون گذشته عزيز. :mrgreen: ( شوخي كردم )

و اما در مورد مدال بايد خدمتتون عرض كنم كه در تاپيك كه به منظور تقدير از عزيزان انديشمند در انجمن مديران برگزار شد همه مديران بي هيچ راي مخالف و يا حتي ممتنع به اهداي مدال افتخار به پاس زحماتي كه در اين مدت در جهت ارتقاي علمي صورت دادين به شما و دوست خوب و عزيز و غايبم وريور راي مثبت دادن. اميد است كه تلاشهاي ناچيز اين دوستان براي تشكر از حضور گرم و پرشورتون باعث تشويق ديگر كاربران بشه.

با اميد و مسئلت موفقيت در تمامي عرصه هاي زندگي .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.