f117

تجهيزات خريداري شده توسط شاه كه به ايران داده نشد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مي خواستم اطلاعاتي در مورد تجهيزاتي كه شاه خريد و به ايران بهد انقلاب ندادن در تمام ضمينه ها فرقي نداره ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام تعداد300 فروند اف-16 برای جایگزینی با اف-5 ها. تعدادی حدود 100 فروند اف-14 قرار داد اف-15 و اف-18 هم برای جایگزینی اف-4 ها در حال بسته شدن بود. تعدادی اواکس ایران در حال تست و بررسی ساخت مشترک یک نوع موشک زمین به زمین با اسرائیل بود. همچنین در هوانیروز هلیکوپترهای اپاچی و بلک هاگ مشغول تست برای مونتاز در تاسیسات در حال ساخت شاهین شهر بودند. پیشنهاد میکنم به این تایپکس مراجعه کنید: http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=504

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پهلوی قرار دادی نیز جهت توسعه منطقه نظامی چابهار با امریکا امضاء کرده بود که بموجب ان بندر چابهار به بزرگترین بندر نظامی خاور میانه و اسیا میانه تبدیل میشد بگونه ای که این بند توانایی پهلوگیری 5 ناو هواپیما بر بزرگ را به طور همزمان داشته باشد (مذاکراتی نیز جهت خرید این ناوهای هواپیمابر انجام شده بود) . هدف از احداث این پایگاه حراست از منافع امریکا در اقیانوس هند بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم در مورد ان زمان خبرهای مبنی بر تمایل خرید ناو انتر پرایز توسط ایران شنیده بودم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تعداد300 فروند اف-16 برای جایگزینی با اف-5 ها.

تعداد 140 فروند اف 16 نه 300 فروند

تعدادی حدود 100 فروند اف-14

80 فروند اف 14 كه يكي براي انجام يك سري آزمايشات در آمريكا موندگار شد

قرار داد اف-15 و اف-18 هم برای جایگزینی اف-4 ها در حال بسته شدن بود.

چنين قراردادي بسته نشد

تعدادی اواکس

اگه اشتباه نكنم تعداد 5 فروند بود

ایران در حال تست و بررسی ساخت مشترک یک نوع موشک زمین به زمین با اسرائیل بود.

خريد نه ساخت

همچنین در هوانیروز هلیکوپترهای اپاچی و بلک هاگ مشغول تست برای مونتاز در تاسیسات در حال ساخت شاهین شهر بودند.

مونتاژ به وسيله‌ي چه كسي ؟ دانشجويان آمريكايي ؟

دوست عزيز آمار و اطلاعات غلط ندين

با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز من چرا تلاش هزاران تکنسین اموزش دیده ارتش شاهنشاهی رو زیر سوال میبرید. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جناب رمضان پور که در انجمن حظور دارن.شاهدی از اون دوران برین بپرسین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خودم يه سري اطلاعات كم بدست اوردماز چيزايي كه تو امريكا جا موند icon_frown 1 فروند اف14 30 فروند اف4 300 فرونداف16 كه 140تاش به شكل اماده و160 تا مونتاژ 3 فروند آواكس از 5 تا و براي مونتاژاون160تا اف16 اف 18 آپاچي بلك هاگ تقريبا همينا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.