nasirirani

کارت گرافیک های ati سری 58xx

Recommended Posts

قیمتها در بازار ایران هنوز کاهش واقعی نیافته که تا چند ماه آینده میاد پائین. شنیدم 8500 جی تی شده 50 55 تومن که یعنی قیمت داره کم میشه.

کارتی رو که من مد نظر دارم بخرم 4850 x2 2gb هست الان شده 250 دلار احتمالا به یکی که میره اونور پول بدم بخره. اگر هم نشد 4770 به زودی باید بیاد دو تا از اونو کراسفایر میکنم. قدرت این کارت بعد سه کارت اول یعنی gtx 295 , 4870 x2 , gtx 285 در رده چهارم جهان هست!

البته گفته دوستان هم تائید میشه بهتره صبر کنیم تا کارتهای directx 11 بیان.

راستی یه نکته فنی رو بگم. مقدار حافظه رو بر حسب باس کارت حساب میکنن که چه اندازه باشه کافیه؟ شما همیشه کارتی رو بخرید که نسبت این دو تا 4 به 1 باشه یعنی 1 گیگ رم با 256 بیت باس. وگرنه مثلا کارت 8500 با 1 گیگ که 128 بیت هست اصلا نصف حافظه رو مصرف نمیکنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یکی یه کارت Gforce 8500 دارم که گرافیکش همون 1 گیگ میشه و همه بازی هارو قورت میده!
این کارت ها که خیلی ارزونن! واقعا قیمتشون اینقده؟!!! icon_cheesygrin[/quote]
دوست عزیز کارت 8500 اصلا تو سری کارت هایی که برای گیمرها ساخته شده قرار نمی گیره و کارت سطح پایینی، به درد گیم بازی کردن هم نمیخوره. 4870 و امثال اون که دوستان در موردش بحث میکنن تفاوتش با 8500 مثل تفاوت موشک با 3 چرخه هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی یه نکته فنی رو بگم. مقدار حافظه رو بر حسب باس کارت حساب میکنن که چه اندازه باشه کافیه؟ شما همیشه کارتی رو بخرید که نسبت این دو تا 4 به 1 باشه یعنی 1 گیگ رم با 256 بیت باس. وگرنه مثلا کارت 8500 با 1 گیگ که 128 بیت هست اصلا نصف حافظه رو مصرف نمیکنه![/quote]

استفاده کردم سعید جان
ممنونم

انگار ویندوز 7 , 20 درصد از ویستا سریع تره
و مایکرو سافت قول داده در نسخه نهانی زمان بوت به زیر 10 ثانیه برسه
و از XP هم جلو بزنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من یکی یه کارت Gforce 8500 دارم که گرافیکش همون 1 گیگ میشه و همه بازی هارو قورت میده!
این کارت ها که خیلی ارزونن! واقعا قیمتشون اینقده؟!!! icon_cheesygrin[/quote]
دوست عزیز کارت 8500 اصلا تو سری کارت هایی که برای گیمرها ساخته شده قرار نمی گیره و کارت سطح پایینی، به درد گیم بازی کردن هم نمیخوره. 4870 و امثال اون که دوستان در موردش بحث میکنن تفاوتش با 8500 مثل تفاوت موشک با 3 چرخه هستش[/quote]
بابی جان من تا حالا در هیچ بازی نموندم! تا الانم قویترین بازی که اومده gta جدید بوده که به راحتی بازی کردم! دیگه نمیدونم منظور شما چیه که میگین به درد بازی نمیخوره!!! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه بررسی جدید سایت معروف xbitlabs زده امروز کامل بخونید.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/mainstream-roundup-2.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.