reza4087

كاربران مراقب باشند؛ توئيتر آلوده است

Recommended Posts

كاربران مراقب باشند؛
توئيتر آلوده است
خبرگزاري فارس: شبكه اجتماعي توئيتر كه اين روزها به صورت گسترده مورد توجه كاربران قرار گرفته است، هكرها و سوءاستفاده‌گران اينترنتي فراواني را به سمت خود جذب كرده كه با روش‌هاي مختلف، سعي مي‌كنند مشتركان اين سايت را آلوده كنند
به گزارش خبرنگار سرويس "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، پي‌سي‌ورلد خبر داد؛ مديران امنيتي شبكه اجتماعي توئيتر با دقت بيشتر كاربراني را كه پس از اشتراك در سايت‌هايي نظير فيس‌بوك و مايس‌اسپيس آلوده شده‌اند و هم‌اكنون در سايت اينترنتي توئيتر نيز حضور دارند را مورد بررسي قرار مي‌دهند تا جلوي انتشار برنامه‌هاي آلوده در اين شبكه اجتماعي گرفته شود.
در حال حاضر يك برنامه مخرب اينترنتي با نام Koobface شناخته شده است كه پس از ورود كاربر به يك شبكه اجتماعي، به صورت خودكار و بدون اطلاع كاربر منتشر مي‌شود.
اين شبكه از طرف سرويس اشتراكي كاربر در سايت توئيتر به تمام دوستان او پست الكترونيكي آلوده‌اي را ارسال مي‌كند و باعث مي‌شود كه رايانه شخصي ديگر كاربران نيز به اين برنامه آلوده شوند.
شبكه اجتماعي توئيتر كه اين روزها به صورت گسترده مورد توجه كاربران قرار گرفته است، هكرها و سوءاستفاده‌گران اينترنتي فراواني را به سمت خود جذب كرده كه با روش‌هاي مختلف، سعي مي‌كنند مشتركان اين سايت را آلوده كنند.
به گفته "ريك فرگوسن " مدير امنيتي شركت Trend Micro، توئيتر آخرين شبكه اجتماعي محسوب مي‌شود كه مورد حمله Koobface قرار گرفته است.
از ديگر سايت‌هايي كه به اين برنامه مخرب آلوده شده‌اند مي‌توان به Bebo، Hi5، Friendster و LiveJournal اشاره كرد.
فرگوسن در اين خصوص توضيح داد: برنامه مخرب Koobface تاريخ طولاني در آلوده كردن رايانه‌هاي شخصي كاربران دارد و تا كنون موفقيت‌هاي فراواني كسب كرده است.
http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8804221338

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
آخه توييتر كه فيل*تره مراقب چي باشيم؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]آخه اینا میدونند این ملت چقدر خرابن...گفتن باید اعلام کنیم... :mrgreen:
...
[quote]فرگوسن در اين خصوص توضيح داد:[/quote]
فرگوسن اینجا چه میکرده :mrgreen: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا چون توئیتر در حوادث اخیر مرجع مهمی برای اطلاع رسانی بود میخوان یکم مردم رو بترسونن! :mrgreen:
فکر نکنم زیاد کاربران مورد حمله واقع بشن! من که تاحالا نشنیدم! با یه فایر وال کارت حله!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابا چون توئیتر در حوادث اخیر مرجع مهمی برای اطلاع رسانی بود میخوان یکم مردم رو بترسونن! :mrgreen:
فکر نکنم زیاد کاربران مورد حمله واقع بشن! من که تاحالا نشنیدم! با یه فایر وال کارت حله![/quote]

اگر به خبر دقت كافي ميكردين متوجه ميشدين :
[quote]به گزارش خبرنگار سرويس "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس،[size=18][color=red] پي‌سي‌ورلد خبر داد[/color][/size]؛ مديران امنيتي شبكه اجتماعي توئيتر با دقت بيشتر كاربراني را كه پس از اشتراك در سايت‌هايي نظير فيس‌بوك و مايس‌اسپيس آلوده شده‌اند و هم‌اكنون در سايت اينترنتي توئيتر نيز حضور دارند را مورد بررسي قرار مي‌دهند تا جلوي انتشار برنامه‌هاي آلوده در اين شبكه اجتماعي گرفته شود.
در حال حاضر يك برنامه مخرب اينترنتي با نام Koobface شناخته شده است كه پس از ورود كاربر به يك شبكه اجتماعي، به صورت خودكار و بدون اطلاع كاربر منتشر مي‌شود. [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من حالا کاری ندارم اما هر شبکه ایی هر سایتی به خودی خود خطرناکه اما کی و کجا خطرناکتر جلوه اش میدن مهمه

خبرگزاری حکومتی فارس ابدا صداقت نداره به خصوص بعد تعویض مدیرکل و.... کلا زیر و رو شدن
من تو نمایشگاه اکثرشون رو دیدم و نیز حجمی رو که بهشون اختصاص داده بودند و.... مشخص بود دیگه اون فارس سابق نیست
به قول یکی از دوستان اسبقمون تو فارس: اون موقع خیلی از مطبوعات فارس رو متعلق به حکومت میدونستند اما به نوشته هاش اطمینان داشتند و میگفتند حد رو نگه میداره و خبرای مناسب میره اما بعد تغییر مدیریت و تصفیه خبرنگاران دیگه از اون فارس خبری نبود ...

فارس خبرا رو همچین عوض میکنه که .... حتی اگر این خبرم راست باشه من که دیگه باور ندارم حرفاش رو .... و سوئ ظن دارم بهش

اونا وقتی به راحتی حرفای اوباما رو یه جور دیگه ترجمه میکنند خدا به داد این چیزا برسه! اما به جرات میگم گفتن این خبر در این زمان معنیش مشخصه...

راستی به قولی توئیتر فیل@تره و خیلی از کاربرا به دلیل دیال اپی بودن و فیل@ترشکن استافده کردن نمیتونند برن توش بعدشم در جامعه مجازی ایران خیلی ها اصلا نمیدوند توئیتر هست یا نه ....

این توئیتر همونیه که خوده اوباما توش عضوه و جالب اینه گوشی مخصوص برای استفاده از این سایت ساختن براش و بعیده به این راحتی کسی توشون نفوذ کنه .... (هرچند نشد نداریم اما برا منافع شخصی عده ایی هم بشد نداریم!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شنیدم که توئيتر چون خوب کار کرده می خوان بهش نوبل بدن![/quote]

يه چيزايي مثل شيرين عباديه!!!! :mrgreen:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/shirin.gif[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید با من بودی!؟ چشمک

اخه خوب من بچه ! چشمک

خودم ختم هرچی ترفند هستم!

ولی جدی میگم ... تو نمایشگاه واسه همه یه دو در دو بود وساه اونا ده در ده با کلی امکانات دالبی دیجیتال و..... بگذریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.