PILOT_OF_PERSIA

گره سرعت اينترنت ايران با شبكه‌ فالكون گشوده مي‌شود

Recommended Posts

[color=darkblue][quote]لیچ راست می گی؟ من با همین سرعت در تهران می گیرم ۲۹ هزار تومان[/quote]
من هم در ماهشهر با اینکه یکی دو ماهه ADSL اومده،128 6گیگ رو 27 تومان میگیرم...و سرعت دانلود 19
حالا من نمیدونم در [b]شهر بزرگی مثل اهواز [/b]که با این جمعیتی که داره و توش دیال آپ منسوخ شده و زمین و آسمون هم ADSL دارند،128 رو میدن[b] 128 هزار تومان[/b]؟؟؟
اصلا با عقل جور درنمیاد...حتی بدون محدودیت هم بیشتر 50 تومان نمیشه...به یکی از دوستانم تو اهواز زنگ زدم گفتم بپرسه،منتظر باشید... icon_wink
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته راپتور جان توجه داشته باش که من وایرلس داشتم نه ای دی اس ال! تازه با این پارازیت هایی که برای شبکه های ماهواره ای می انداختن ما به حال ای دی اس الی ها غبطه می خوردیم! می خواستیم بازی کنیم لتنسی بازی می رفت روی 10 هزار!! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهر های دیگر خوزستان هم در حال اتصال به adsl هست.

تو شهر ما 64 کیلو بایت نا محدود 29 هزار تومنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]خوب پسر زودتر میگفتی منظورت وایرلس بود...
بله وایرلس گرونه و به هیچ وجه هم ارزش نداره...
ADSL 128 بگیرید بعد با مودم وایرلس شارش کنید و تا محدوده خونه استفاده کنید... icon_wink [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]
ADSL 128 بگیرید بعد با مودم وایرلس شارش کنید و تا محدوده خونه استفاده کنید... icon_wink [/color][/quote]
این یعنی چی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من هم در ماهشهر با اینکه یکی دو ماهه ADSL اومده،128 6گیگ رو 27 تومان میگیرم...و سرعت دانلود 1[/quote]9

البته برای من یک ماه است هر چند گیگ هم تونستی مصرف کنی می تونی مصرف کنی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان سلام

اصلا لازم نیست که حصاری آسمانی بکشیم چون بالاخره این حصار هر چقدر هم که الان بدرد بخوره روزی از کار میفته
همین الان هم هر چقدر حصاری واسه اینترنت بزاریم به علت گستردگی اون کمه
باید حصارها رو دور افراد ایجاد کرد البته نه به این معنا که فردی محدود شود به این معنا که فرد به باور برسد، به یقین نه اینکه فقط بداند
امروز خیلی ها می دانند اما باور ندارند : می دانند دروغ ضرر دارد اما باور ندارند.
در فیلم محیا شخصی میگه : از گورکنی پرسیدند که با این عمر طولانی و این شغل از عجایب چه دیدی؟
و گورکن جواب میده: عجیب تر از این ندیدم که این همه سال برای دیگران گور کنده ام اما هنوز باورم نمی شود که روزی خودم هم باید توی یکی از همین ها بخوابم
امروز خیلی ها بی آنکه بدانند مغزهای خود را اجاره داده اند تا دیگران مدیریت کنند و روز به روز هم به تعداشان افزوده می شوند
وقتی که برج میلاد می شود نماد کلان شهر و پایتخت کشوری اسلامی
وقتی که جوانانی بگویند مگر پوشش مسئله مهم است که به آن پرداخته می شود؟
وقتی جوانی آرمانی که با او ضدیت دارد را آرمان خود بداند
اون وقت باید فهمید که تا کجا ما بازیچه شده ایم
و اینها چیزهایی است که فقط بخشی از اون به عهده فرهنگه نه همه آن

علی علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]خوب پسر زودتر میگفتی منظورت وایرلس بود...
بله وایرلس گرونه و به هیچ وجه هم ارزش نداره...
ADSL 128 بگیرید بعد با مودم وایرلس شارش کنید و تا محدوده خونه استفاده کنید... icon_wink [/color][/quote]

به محله ما ای دی اس ال نمی دادن برادر! :mrgreen: ولی حالا مهم نیست الان یک مگ دارم همه پهنای باندم مال خودمه! icon_wink

کال عزیز یعنی شما ای دی اس ال میگیری با مودم وایرلس به اشتراکش می زاری توی خونه با لپ تاپ اینورو اونور می ری استفاده میکنی! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کال عزیز یعنی شما ای دی اس ال میگیری با مودم وایرلس به اشتراکش می زاری توی خونه با لپ تاپ اینورو اونور می ری استفاده میکنی! Mr. Green[/quote]

اخ گفتی!!!یه مدت وایرلس داشتم 256 ماهی 14.500 میرفتی تو توالت هم اینترنت داشتی!! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]اخ گفتی!!!یه مدت وایرلس داشتم 256 ماهی 14.500 میرفتی تو توالت هم اینترنت داشتی!! Mr. Green[/quote]
چه ارزون! icon_wink
مسعود جان یک مودم وایرلس خریداری میکنید(از همان ها که دو تا آنتن دارند) به جای این مودم های معمولی...بعد با یک سری تنظیمات اینترنت ADSL رو توی محدوده خونه پخش میکنید و با موبایل و لپ تاپ و PSP کانکت شید... icon_wink [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آهان! فهمیدم! دستتون درد نکنه!
به امید روزی که اینترنتی آزاد و با کیفیت داشته باشیم....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به عنوان يه تازه وارد يه چيزي ميخواستم بگم

هر نوع تكنولوژي كه پا به عرصه ظهور ميذاره مثل چاقو ميمونه كه هم ميشه با آن آشپزي كرد و هم آدم كشت

از نيروي برق و الكتريسيته يكي مياد دستگاه شوك الكتريكي ETC میسازه تا بیماران قلبی که وضعشون رو به مرگ هست رو نجات بده و یکی دیگه هم دستگاه اعدام میسازه

اینترنت هم همینه !! یکی میره کتابهای هشتصد صفحه ای دانشگاه رو دانلود میکنه یا ویدیوی تدریس فلان استاد تو فلان دانشگاه آمریکا و یکی دیگه هم فیلم های اونجوری دانلود میکنه

اینجاست که باید گفت صرف خطا کردن چند نفر نباید داشتن فناوری بالا رو از بقیه جامعه سلب کرد (( بخاطر یه بی نماز در مسجد رو نمیبندند ))

برای اون دسته ای هم که از تکنولوژی استفاده نادرست میکنن یا باید فرهنگ سازی کرد یا ریشه یابی کرد یا مجازات کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حرف زیبایی بود روبرتی جان...[/quote]

زنده باشي
در ضمن در مورد دوستاني كه از سرعت كم ناراضي هستند

من الان يك سال هست كه ADSL-512 دارم و حال میکنم !! سرعت دانلود هم عموما بالای 40 کیلوبایت هست. کلی هم فیلم و کتاب دانلود کردم . برای سرویس 512 با دو گیگ ترافیک هم ماهی سیزده هزار و پونصد تومن میدم (( تهران زندگی میکنم ))

برای هر گیگ ترافیک اضافه هم سه هزار تومن میدم. تمامی تلویزیون ها رو هم با این سرعت مثل آیینه میبینم.

خوب شما هم برید بخرید حالشو ببرید. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]این سرویسی که شما گرفتید باید سرعت دانلود بالای 60 داشته باشه،در غیر اینصورت 512 اصل نیست...مسعود جان سرعت هم اینقدر هم کم نیست...شما به چقدر راضی میشی؟
icon_wink
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.