PILOT_OF_PERSIA

گره سرعت اينترنت ايران با شبكه‌ فالكون گشوده مي‌شود

Recommended Posts

ابی جان لطفا توضیحات رو برام پی ام کن قربون دستت برم ضروریه! :mrgreen:
امین جان اخرش انلاین غیر قانونیه یا انلاین؟ یا هر دوش؟ و اصلا چرا غیر قانونیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینترنت آنلاین که شدیدا غیر قانونی و اگر بگیرن حداقل اتهام جاسوسی هست!

اینترنت آفلاین هم غیر قانونی ولی نه به اون شدت چون ارسال نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال خواهشن یکی جواب بده!
چطوری میتونن پیدات کنن؟ امکانش نیست به نظر من! چون مثل adsl یا wireless یا دیال که نیست! با isp سر و کار داشته باشی! مستقیم به ماهواره وصل میشی البته اگه ماهواره همون ماهواره امید نباشه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]به هر حال تا جايي كه من اطلاع دارم ، اگه از ماهواره براي دريافت اطلاعات استفاده كنيد ، براي send كردن داده ، به يه خط تلفن نياز داريد . اينطوري نيست كه send شما هم از طريق ماهواره باشه تا كسي نتونه رديابي كنه .

رپتور جان درسته ؟[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من adsl 128Kb دارم. يك ساله ميگيرم كه هزينش خيلي بهتره. براي فايل هاي با حجم بالا هم بالاخره راهي پيدا مي شه. مشكل بزرگش اينجاست كه ديگه نمي تونم بگم خوب حالا كه اينترنتشون افتضاح شده ماه بعد از يك شركت ديگه مي گيرم.
اين كه پهناي باند با اين پروژه افزايش پيدا مي كنه حداقل سودش براي مصارف خانگي مثل ما اينه كه سرعت دريافت و ارسال به مقدار حقيقي خودش نزديك مي شه و مسير جديد مي تونه تاخير موجود در اتصال با سرورهاي خارجي رو كاهش بده.البته 3 سال پيش به من گفتند كه قيمت ها ارزانتر خواهد شد ولي نمي دونستم كه كيفيت هم بدتر مي شه.
واقعآ ارتقا از اينترنت dialup به adsl بسيار خوشايند است. فكر آن شبهايي را مي كنم كه با سرعت به زور 3 کیلوبایتی که اکثرا زیر 1.5 بود صبح کردم. چه کابوسی بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال به ماهواره که منجمله در شهرهای بزرگ سریع شناسایی میشه و دریافت رو هم اگر لازم باشه کسی رو پیدا کنن سه سوت هر دو عین آب خوردن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین مسعود جان اینترنت ماهواره ای به صوزت آفلاین به این صورت که شما یک دیش و یک کارت ماهواره می خری ولی پولی برای اکانت نمی دی اما چندان چیز جالبی نیست شما باید منتظر بمونید که یکی که اینترنت آنلاین داره فایل مورد نظر شما رو دریافت بکنه اون موقع شما هم با یکسری تنظمیات اون فایل رو دریافت می کنید

البته الان اينترنت بي سيم هم بعضی شرکت ها ارائه می دن
دوست خوبم در ایران اینترنت بالای 128 اگر بخوای بگیری برای خونه باید در حد چند گیگ بگیری حالا انتظار داری اینترنت با این سرعتهای ماهواره ای مجاز بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]یه سوال خواهشن یکی جواب بده!
چطوری میتونن پیدات کنن؟ امکانش نیست به نظر من! چون مثل adsl یا wireless یا دیال که نیست! با isp سر و کار داشته باشی! مستقیم به ماهواره وصل میشی البته اگه ماهواره همون ماهواره امید نباشه! :mrgreen:
[/quote]
اولا،اینترنت آنلاین رو اگر از زندگی سیر شدی بگیر،عواقب رو سعید به خوبی گفت!
دوما، آفلاین رو هیچ کس نمیفهمه،توی پی ام توضیحات رو بهت دادم،وصل میشی به همون ماهواره تلویزیونی اینتل ست...!!!
[quote]به هر حال تا جايي كه من اطلاع دارم ، اگه از ماهواره براي دريافت اطلاعات استفاده كنيد ، براي send كردن داده ، به يه خط تلفن نياز داريد . اينطوري نيست كه send شما هم از طريق ماهواره باشه تا كسي نتونه رديابي كنه .

رپتور جان درسته ؟[/quote]

ببینید،اینترنت آفلاین اینطوریه که شما یک نوع فرمت مثل .mp3 تعین میکنید و هر فایل آهنگ که در کل دنیا در حال دانلود است را برایتان روی هارد میریزه...سرعت بالایی داره و تا جایی که سرعت و حافظه هارد بکشه براتون میریزه...توضیحات امین جان هم کاملا صحیح بود.
[quote]واقعآ ارتقا از اينترنت dialup به adsl بسيار خوشايند است. فكر آن شبهايي را مي كنم كه با سرعت به زور 3 کیلوبایتی که اکثرا زیر 1.5 بود صبح کردم. چه کابوسی بود.[/quote]
موافقم... :evil:
[b]نتیجه گیری:
همون ADSL رو بچسبید...اگر تنتون میخاره و دنبال دردسر میگردید امتحانش هم مجانیه...
اون راهی که گفتم بد نیست...سایت بزنید و به این بهانه سرعت بالا بگیرید...[/b]
امیدوارم خلاف قوانین سایت چیزی نگفته باشم[/color] :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من راجبه این قضیه اینترنت و.. حرف دلم زیاده اما فقط به چند جمله بسنده میکنم:

کشوری که بخواد با سرعت اینترنت امنیتش به خطر بیافته و از دشمنش شکست بخوره محکوم هست به نابودی و شکست!

چون نشون میده این کشور هیچ قدرتی نداره .. به نظر من با فیل@ترینگ و کاهش سرعت و اتفاقا اب به اسیاب دشمن مییریزیم... یکی از اصول جنگ روانی همینه

کره شمالی نمونه بارزش هست .. کافیه کمی فضای بسته این کشور به هردلیلی باز بشه ببین در عرض چند ساعت متلاشی میشن ... چرا ؟! چون شرائط جنگ روانی دشمن رو با دست خودشون فراهم کردن و مردم شون میفهمن چطور مسئولینشون عیش و نوش میکنند و اونا رو خر کردن و عینهو عقب مانده ها بهشون زندگی بخشیدن .. زندگی که لایق بیشتر از اون هستن....

کشوری چون امریکا ابرقدرت جهان هست و همه تروریستهای جهانم عشق تهدید کردنش هستن اما ببین دروازه های کشورش و اون چیزی که مردشم میخوان رو باز گذاشنه اما با قدرتی افزون تر جلوی هجوم دشمن از طریق نت و... میگیره
چرا این کارو کرده؟! چون سطح شعور و فرهنگ مردمش رو نشون میده چون نشون میده مردمش میدونند ابرقدرت بودن وقتی خونواده شون نون نداره بخوره نمیتونه لذت دنیا رو ببره پشیزی ارزش نداره، یکی از دلائل سقوط شوروی هم همین بود.. منهای اقتصاد جهانیش از نظر اقتصادی میتوسنت وضعیت مردمش روبهتر کنه اما چون مرام شون بیچاره کردن بودن زندگی مردم شون از زباله دونی هم بدتر میبود(یکی مثل من نمیتونه تحمل کنه انچنان زندگی رو ... چون عقلم میگه همچین قدرتی به درد هیچ کسی نمیخوره! قدرتی خوبه که همه مردم حسش کنند)

اگر ما ترس دانلود فیلم داریم بریم یه سینما بسایم مثل هالییود ... تا بتونیم یه فیلم پلیسی درست حسابی بسازیم .... نه اینکه فیلم رستگاران بشه شاهکار!

بعدم یه واقعیت رو باید بپذیریم: مردم ما چون فرهنگ سازی شون نکردن و ینز چون عقده ایی شون کردن و زدن ت وسرشون با کمیته ها و.... براشون دقیقاز بعد ازاد شدن کارت پرسرعت رفتن فیلم دانلود کردن اما نه فیلمی که چهار چیز یادشون بده بلکه فیلم غیراخلاقی !

بعدشم نکته دیگه: دانشگاه امام صادق و غیره الذلک که از قراری باید مامن هجوم دشمن باشند چون از توشون مسئولین اینده نظام در میاد سرعت نتشون بالای 2 مگ هست اون وقت مردم عادی ..... این چیزا ربطی به امینت نداره بلکه مربوط به سلایق شخصی یه عده مسئول حکومتی هست که ... خدائیش فرق توهم توطئه رو با واقعیت نمیفهمن

از طرف دیگه هم مسئولین ای اس پی ها وقتی میبینند سکی براش شکایت اشون مهم نیست میان خودشون همون سرعت کم دیال اپ رو هم کمتر میکنند تا نفع بیشتری ببرن و میتونم مثال عینی بزنم براش هم ..

لازم به ذکره دیال اپی که ما داریم حتی نصف دیال اپ خارجی ها هم نیست ...!

یه نکته در پایان : مردم ایران باستان هر زمان از نظر معیشتی مشکل پیدا کردند به نوعی باعث شد حکومتشون تضعیف بشه چون عقل اینو داشتند امپراطوری که نتونه نون مردمش رو بده همون بهتر ساقط بشه !(حالا خودم به شخصه رو این حرف دارم که درسته یا نه اما واقعیت اینه تفکر مردمان اینجور بوده هست و خواهد بود و کسی هم نمیتونه بهشون برا مدت طولانی غیر این رو تحمیل کنه)

اگر کسی میخواد ابرقدرت جهان باشه باید بدونه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است ... مردم خودت رو باید چنان بسازی که بگن دم کشورم گرم بعد مدعای حکومت بر جهان بکنی .... تا در بلند مدت هم موفق باشی وگرنه در کوتاه مدت کله پا میشی با سیاستهای بسته سیاسی اقتصاد فرهنگی ...

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رومل جان چند بار کتاب توهم توطئه آقای زیباکلام رو خوندی؟! یه صد باری میشه؟

عزیز من خودت میگی مردم ما فرهنگ سازی نشدن هنوز پس این یک نقطه ضعف هست. در بحث آسیب شناسی سیاسی دو مقوله داریم به نامهای آسیب و تهدید. اینکه ما آسیبی داریم و سعی بر جلوگیری از اون کنیم دلیل توهم توطئه نمیشه. مثال میزنم. شما نیاز داری آب بخوری! این میشه آسیب. حالا اگر احتیاط کنی و آب جوی رو نخوری میشه گفت توهم توطئه داری؟ قطعا نمیشه چون عقل سلیم حکم میکنه آب جوی رو نخوریم که از طریق آسیب به تهدید تبدیل بشه. یک تهدید فقط زمانی میتونه وجود داشته باشه که ما آسیبی داشته باشیم یا همون نقطه ضعف به بیان ساده.

اگر اینترنت در ایران آزاد بشه بدون سانسور بدون محدودیت دانلود اکثر مردم اولین جاهایی که میرن کجاست؟ چند درصد چیز ؟ چند درصد سیاسی؟ چند در علمی؟ شاید به ترتیب 90 درصد 9 درصد 1 درصد! پس این آسیب بزرگی هست که در بطن جامعه ایران از نظر فرهنگی وجود داره و ربطی هم به بیگانه نداره مشکل از درون هست و نباید به بیگانه فرصت سوء استفاده از این ضعف رو بدیم حداقل تا روزی که فرهنگ مردم رو تا سطح مقبولی بالا بیاریم که حتی سایت چیز دید بدون توجه پنجره رو ببنده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دربست قبول دارم حرفات رو سعید جان اما یه نکته رو دقت نکردی :

[quote]
کشوری که بخواد با سرعت اینترنت امنیتش به خطر بیافته و از دشمنش شکست بخوره محکوم هست به نابودی و شکست! [/quote]

تحت هر شرائطی باید ازاد باشه ... بعدشم ایا شما عدم فرهنگ سازی رو نقطه ضعف ایران نمیدونی؟!
این مشکل رو باید حل بکنند که سالهاست حل نکردن ... و اتفاقا بحث اصلی منم همینه

کشوری که عرضه نداشته باشه فرهنگ مردمش رو بسازه محکوم به زوال هست ... اینترنت نه کتاب نه روزنامه نه .... اخرش یه جا ادم پاش پیچ میخوره و با گردن میخوره زمین و گردنش میشکنه

راستی من توهم توطئه رو تو ده ها کتاب خوندم! زیبا کلام یکیشونه .. اما اون اختصاری راجبش میگه ... بماند بیشتر مقاله میزنند راجبش اما من خوده توهم توطئه رو تو اتفاقات ایران دیدم ...
طرف دستشوئیش مشکل پیدا کرده میگه مرگ بر فلان نمیگه فلان تعمیرکار نامرد ازت ده ریال گرفته به جاش برات ....!

به وقلی ما درس توهم توطئه رو تو زندگی اموختیم! همین الانم که به چشم مون میبینم همه چیز رو ... اگر قبلا روایات تاریخ معاصر رو می دیدیم الان دیگه به چشم خودمون میبینیم همه دشن توطئه گر برا منافع امریکا و..... ! چشمک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همیشه فرهنگ سازی دو طرفه بوده و اگر نصف کار به حکومت مربوط باشه نصف دیگه بر عهده خود مردم هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش سعید میبخشید ها اما وقتی حرف ناحق به جای حق رنگ عوض کنه تو کت ما که هیچی تو کت همون امریکایی های بافرهنگم نمیرن!
الان دیگه کار از کار گذشته! باید خیلی وقت پیش به فکر ترمیم این فرهنگ میبودیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که چشم حالا حالا ها آب نمی خوره!

سعید جان آخه توجه داشته باش موقعیت ما از چین بدتر نیست! الان توی هر استان چین یک گروه جدایی طلب هست! ولی نیومده بزنه سرعت اینترنت رو 1 کیلوبایت کنه که! icon_wink فقط فیلتر می کنه!

درضمن کشورهای سوسمار خور عربی دارند برای خودشون فرهنگ جعلی می سازند ما خودمون علناً میاییم می گیم فرهنگ لازم رو نداریم!! مشکل ما ایرانی ها اینه که خودمون، خودمون رو کوچک می کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.