amin_sahande

بهترین فیلم های جنگی از دید اعضای سایت

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر از ابتکار دوست عزیزم و همه عزیزانیکه تو این تاپیک شرکت کردن
تو فیلمهای خارجی فیلم سقوط بلک هاوک و پشت خطوط دشمن و همینطور نجات سرباز راین
تو فیلمهای ایرانی سجاده آتش لیلی با من است و بخصوص دیده بان
من خودم بعنوان کسی که فضای جبهه و جنگ رو با تمام وجودش حس کرده فیلم دیده بان رو خیلی دوست دارم چون به نظرم به دور از خالی بندی و به واقعیات جنگ بیشتر از بقیه فیلمها نزدیک است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم فيلم پشت خطوط دشمن رو ديدم و ازش لذّت بردم. خوش ساخته به علاوه اين كه از فاكتورهاى مطابق با واقعيت درش استفاده شده. يعنى از لحاظ به كارگيرى و عملكرد تسليحات جنگى به خوبى تونستند يك فيلم واقعى بسازند. حالا بيا با H-3 (كه به اذعان تمام بچّه ها بهترين فيلم هوايى ايران هست) مقايسه اش كن: چهارتا فانتوم بمب مى رسزند اندازه سه تا Tu-160 !! البتّه مى خواستم بگم كه سينماى ما هنوز جاى كار و پيشرفت داره نه كه بخوام اون رو تضعيف و تحقير كنم.
به علاوه دشمن پشت دروازه ها هم بسيار ستودنيه. درمورد تحليل فيلم ها هم به نظرم با توجّه به منشور سايت٬ وارد زمينه هاى سياسى اش نشويم خيلى بهتره؛ بجاش بياييم روى كاربدها و تسليحات به كار رفته در فيلم صحبت كنيم. اين جورى بحثمون وسط كار به بيراهه و دعوا نمى ره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتره بخش های کوچکی از این فیلم ها رو برای دانلود قرار بدیم.
به نظر شما چطوره؟ :lol:

[color=red][size=18]بخشی از فیلم دایره سرخ[/size][/color]
[color=blue]روی تصویر کلیک کنید![/color]

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D9%87_%D8%B3%D8%B1%D8%AE.rar][img]http://gallery.military.ir/images/thumb_rar.jpg[/img][/url]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/FullImage.jpeg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/ww.jpeg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا بابت اينكه لينك اين فيلم رو گذاشتين ممنونم
خاطره ي چند سال پيش زنده شد
كاش بازم همچين فيلم هايي ساخته بشه

من از همه ي فيلم هاي ايراني دفاع مقدس خوشم مياد........هرچند بعضي ضيعف هستن....................مثلا تو فيلم عقاب ها درگيري هاي تن به تن يه جورايي نا ملموس بودن
ولي بازم بد نيست........
چون روايتگر كساني هستن كه ممكنه مشابه اونها رو تو خونواده يا اطرافيان ببينيم
من يكي عاشق تمام كسايي هستم كه چه تو بسيج چه ارتش و سپاه زمان جنگ جنگيدن

راستي تو فيلم هاي خارجي يه فيلم بود كه بچگي ديدمش.....چند سال پيش هم تكرارش پخش شد

به اسم : بزن بريم بچه ها

يه پسر فرانسوي كه وارد مدرسه نظامي ميشه........و پدرش هم نظامي بزرگيه........تو مدرسه هم با فرماندهاني كه حكم معلم رو دارن سازگار نيست.........و هي اذيت ميكنه و تنبيه ميشه
وقتي المان حمله ميكنه..اونا رو به خط ماژينو ميفرستن.......... و اين پسر با درجه سرجوخه اي اونجا ميجنگه.................تو يه درگيري با الماني ها يه سرباز زخمي رو اسير ميكنن
و اين پسر داوظلب رسوندن اون اسير با ماشين به بيمارستان ميشه............
نرسيده به بيمارستان سرباز ها جلوشونو ميگيرن و ميگن كه اطراف بيمارستان زير آتش سنگين دشمنه ....و نبايد بري.............اما اين پسر منصرف نميشه......و ادامه ميده.........بعد يه گلوله توپ به كنار ماشين برخورد ميكنه و ..........پسر كشته ميشه
تو صحنه ي دفن كردنش....... معلمان نظامي و پدرش با لباس نظامي حضور داره........
اونجا موقع تدفين همون معلمي كه تو مدرسه نظام كلي با اين پسر درگير بود و نميتونست رامش كنه...............متني رو در مورد اين پسر براي تشعيع كنندگان ميخوند ...:
كه او اولين درجه دار كشته شده در خط ماژينو بود............او در زمان تحصيل در مدرسه نظام سربازي خوب و حرف گوش كن و مطيع فرماندهان بود
و كلي به دروغ در موردش حرف زد.......... بچه كه بودم اون اواخر ديگه گريم ميگرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظر دوستان در مورد فيلم اشك سرما چيه؟از نظر داستان و بازي واقعا عالي بود ولي اكشن

زيادي نداشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون كه يه دختره كرد عاشق يه سرباز ميشه؟.....به نظرم گلشيفته توش بازي ميكنه
آخرش هم پسره ميميره؟

اگه اونه كه خيلي قشنگه...........اما جنگي جنگي نيست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از کرخه تا راین
و دایره سرخ که واقعا فیلم زیبایی برای من بود
فیلم H-3 هم جالب بود
درکل فیلم های دفاع مقدس همشون عبرتآموز و خاطره انگیزن و به ما نشون می دن که خیلی ها رفتن تا ما الان آسوده باشیم ( اولین پستمو دادم ایول ایول :lol: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همون كه يه دختره كرد عاشق يه سرباز ميشه؟.....به نظرم گلشيفته توش بازي ميكنه
آخرش هم پسره ميميره؟

اگه اونه كه خيلي قشنگه...........اما جنگي جنگي نيست[/quote]

درسته ولف عزيز.جدا از خود بازيگرها فيلم خوبي بود.كلا نميشه به بازيگر جماعت اعتماد كرد.

آخ فرمانده جان گفتي از كرخه تا راين.اگر فيلمهايي كه به دوران بعد از جنگ ميپردازن رو در نظر

بگيريم فيلمهايي مثل آژانس شيشه‌اي و ما هنوز زنده‌ايم هم واقعا تاثيرگذار بودند.

راستي فيلم يكشنبه‌ي طولاني نامزدي انصافا فيلم جالبي بود و در بين فيلمهاي جنگ جهاني

اول بسيار طبيعي و دقيق كار شده بود.احتمالا دوستان از شبكه‌ي 4 ديدنش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلم اشک سرما رو دیدم فیلم واقعا جالبی بود
اشک سرما ساخته ی عزیرالله حمید نژاد

اما یک فیلم دیگر
پس از فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام، جامعه بين‌الملل براي تجديد روحيه ارتش بعثي تلاش مي‌كند تا كنفرانس غيرمتعهدها را در بغداد برگزار كند و فعاليت تبليغاتي خود را بر امن بودن شهر بغداد متمركز مي‌كند. ايران به عنوان عضو غيرمتعهدها و كشور در حال جنگ با عراق، به محل برگزاري كنفرانس اعتراض مي‌كند و با يك عمليات برون‌مرزي توسط نيروي هوايي (به ويژه شهيد عباس دوران) و بمباران مراكز حساس، بغداد را به عنوان شهري ناامن معرفي مي‌كند و محل برگزاري كنفرانس، از عراق به هندوستان منتقل مي‌شود.

فیلم عبور از خط سرخ

کارگردان جمال شورجه

اما در مورد ضعیف بودن فیلم های ایرانی واقعا به ضعیف بودن امکانات و بودجه هم باید توجه کرد

راستی چرا در باره ی نیروی دریایی فیلم نمی سازن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چندان فيلم هاي داخلي قوي و خوبي ساخته نشد!

H-3 از کرخه تا راین و ليلي با من است بد نبودند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی خوام ضد حال بزنم ولی از نجات سرباز رایان ودشمن پشت دورازه که بگذریم به مجموعه رامبو می رسیم
که بنظر من از رامبو2 به بعد صحنه های جنگی خوب بود(البته اگه دوستان فیلمشو دیده باشن)(خوبی مرز نشین بودن پیدا شدن این فیلمهاست!)
:lol:
اما رامبو4 خدایی خیلی از لحاظ صحنه هاش خیلی به من حال داد البته دوستان من ترجمه فیلم ها 1تا4 نداشتم پس فکر بد به سرتون نزنه
ترمیناتور هم بدنیست البته دوستان بد نیست گوشه نظری به اواتار از لحاظ صحنه های کامپیوتری داشته باشند
مارشال جان شما هرچی فیلم خوب بود گفتید بایدم همه باشما تفاهم داشته باشند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مارشال جان شما هرچی فیلم خوب بود گفتید بایدم همه باشما تفاهم داشته باشند!
[/quote]

لطف داري اخوي.انتخابهاي ما رو حال كردي؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.